כמה בקבוקים הוא צריך לאכול?

luka22

New member
כמה בקבוקים הוא צריך לאכול?

הבן שלי ב0 10.5 חודשים, אוכל ביום 4 בקבוקי סימילאק טופ 3 (180 על 3 כפות), ועוד ארוחת פירות, ארוחת בשר וירקות וכן סנדוויץ' כארוחת עשר. בטיפת חלב לא נתנו לי תשובה חד משמעית, אבל מישהי אמרה לי שבגיל כזה צריך להתחיל להפחית את ארוחות הסימילאק ל- 3 ביום בלבד, או אפילו פחות. מה דעתכן? חשובה לי כל תשובה, כי נראה לי שאני עושה משהו לא כ"כ נכון...

ניקי ב

New member
אצלי בגיל הזה אכלה 3 בקבוקים

ובאיזה שלב אחרי ארוחת צהריים לא רצתה גם אותו. אני מאמינה שברגע שהוא לא ירצה, הוא פשוט לא ישתה את התמ"ל. והארוחה תשביע אותו. אני מאמינה בלזרום אם הילד ולא לגרום לא לעשות משהו שהוא לא מוכן לו. אם הוא שותה 4 בקבוקים אז הוא זקוק להם, כנראה שהארוחות עדיין לא משביעות אותו. ברגע שהוא לא ירצה לא ישתה יותר.

rama1

New member
שלי בן 9.5 חודשים

ויונק רק בבוקר כשמתעורר ובלילה כשרוצה לישון... במשך היום אוכל מוצקים עם נשנוש קטן של חלב לפני מנוחת צהריים אני מניחה שסימילאק זה אותו הדבר לפחות בערך...

lulyK

New member
לא מאמינה בהפחתה מלאכותית.

ככל שהוא יאכל יותר אוכל "רגיל" ככה הוא יהיה זקוק פחות לבקבוקים והכמות שלהם תרד מעצמה.

מייקי30

New member
שירה באותו הגיל

שותה רק בבוקר ולפני השינה. אבל זה משום שהיא מאד אוהבת מוצקים ואוכלת ארוחות מלאות וגדולות שכוללות הכל.

לירי בת 9 וחצי חודשים

נהייתה אכלנית גרועה לאחרונה... אוכלת בקבוק בבוקר אבל רק מנשנשת אותו למעשה...אחכ פירות שאתם היא אוכלת בשמחה...צהריים היא רק טועמת קצת...בערב לפעמים אני נותנת ארוחת ערב ולפעמים בקבוק תלוי איך מסתדר לי...בלילה לפני השינה בקבוק עם שתי כפיות דיסה אבל גם אותו היא רק מנשנשת

למעלה