כמה אתם משלמים על כבלים / yes??

כמה אתם משלמים על כבלים / yes??

מחר נגמר לנו המבצע, ועכשיו החבילה הכי זולה שיש ל-yes להציע לנו היא ב-215 שח!!!!! את hot עוד לא בדקנו (בעיקר כי אנחנו שונאים א ת החברה הזאת עד מוות). כמה אתם משלמשים? לאיזה מחירים אפשר להגיע? אם זה לא יורד מתחת ל-200 כנראה שנתנתק וזהו...

kivsa1

New member
זה לא העניין, העניין הוא העקרון,

ובייחוד עצם העלאת המחירים של אחת המחברות שנדון לא מזמן-ושכתוב היה בחוזה עלום כלשהו באותיות הקטנות-נמאס קצת מהיחס של חברות מהסוג הזה-אז מי שיכול כרגע לחכות קצת עם ההתחברות למי מהן (אנחנו ממילא לא ממש במוד לראות הרבה טלויזיה כרגע)-אולי בינתיים יזוז משהו לחיוב...

kivsa1

New member
היה שרשור לא מזמן והבנתי ממנו

שהחברות הללו מצליחות כ"כ (טוב-שתיהן מונופול בתחומן) שהן לא מתגמשות ומורידות מחירים. אי לכך אנחנו עדיין פוסחים על שני הסעיפים-רוצים לראות טלויזיה אבל עוד לא התחייבנו לשום חברה... באסה...

kivsa1

New member
מצאת ממי לבקש../images/Emo13.gif-משתתפת הפורום

הכי גרועה בחיפושים... אני רק זוכרת שזה היה במסגרת החודש האחרון...

meitaly6

New member
אנחנו התחברנו ל- hot לפני כשבוע

(מנצלת את שירשור להצטרפות חרישית...
) עבור חבילת בסיס+ 3 חבילות נוספות 208 ש"ח לחודש (התחייבות לשנתיים- מתוכן חודשיים חינם) דהיינו יוצא לנו לשלם 190.6 ש"ח לחודש.

ציף27

New member
אם אני זוכר נכון 209 ליס

כולל כל החבילות פרט לספורט. לשנה.

פי3פיץ

New member
אנחנו בהוט , החלטנו לא לעשות

דיגיטליים, כי לצרכים שלנו התכנים באנלוגי הספיקו. התעריף הוא 129 שקלים לחודש. מצד שני- אם היינו מחליטים ללכת על דיגיטלי, זה בוודאות היה ב"יס" ולא ב"הוט".

בּזוּקה

New member
209 ש"ח להוט

חבילת בסיס + שלוש חבילות שבחרנו חודשיים ראשונים מתנה התחייבות לשנתיים 2 ממירים וקיבלנו עכשיו פיצוי שווה במיוחד על פאק שלהם

אנחנו משלמים 230 כולל האינטרנט

דרכם חבילת בסיס +4 חיבלות נוספות וממירים בשלושת החדרים הכל כלול

אש28

New member
חייבת לשאול

230 ש"ח זה כולל גם תשלום לספק (למשל אינטרנט זהב) או בנפרד? כי יש לי הרגשה שאנחנו משלמים לאינטרנט יותר מידי

למעלה