"כמה אהבה"..
אני מאוהבת..

"כמה אהבה"..../images/Emo99.gif אני מאוהבת..../images/Emo9.gif

טוב אז ככה.. כפי שכולכם/ רובכם יודעים בחרתי הפעם לקחת איתי את הוריי היקרים להופעה של מאיר
ואבא שלי לא אוהב לצאת מוקדם כשאני חייבת להגיע מוקדם אז מה שקרה בסוף זה שאני קצת זייפתי ואמרתי לו שההופעה מתחילה ב: 21:30 כשהיא הייתה אמורה להתחיל ב: 22:00 ואמא שלי זייפה עוד קצת כדי שאני אספיק לדבר עם מאיר לפני ההופעה [בשביל השיר לאבא
] בכל אופן, מפה לשם יצאנו כבר ב: 20:10 [
מה שהתרגשות גורמת לי לעשות..] והגענו לשם ב: 20:55 כשהכל עוד היה סגור.. וזה היה הכי כיף בעולם כי שמעתי את מאיר בבאלנס.. [נראה לי ששמעתי כמעט את כולו..
] תוך כדי הבלאנס בסביבות 21:20 נפתחה הקופה ואני לקחתי את הכרטיס שלי והלכתיע לבכות לשומר שיכניס אותי.. חייכתי יפה והוא הסכים להכניס אותי בשניה שהם יסיימו את הבאלנס וכך היה..
[זה לא החיוך, אבל בכל זאת, זה כיף.. תנו להתלהב..
] ככה שהייתה לי איזו רבע שעה להיות שם לבד.. [את ההורים שלי הם לא הסכימו להכניס..
נכנסתי לחדר אמן אחרי איזה 2 דקות.. מאיר ישר זיהה אותי, אמר שלום ולחץ לי את היד..
אמרתי לו על אבא [ביקשתי שיקדיש לו את "וביניהם" כי על השיר הזה אבא דיבר באוטו: "עכבר העיר, עכבר הכפר, זה שלו
"
[אמרתי לו שכן למרות שבדר"כ אני עונה על זה- לא, זה של ענת...
] בכל אופן, ביקשתי ממנו והוא עשה פרצוף ואמר "נראה איך אני ארגיש" שזה סוג של להגיד לא בצורה מנומסת..
[האמת שאחרי הפרצוף מאוד כעסתי על עצמי שבכלל ביקשתי כי אני יודעת כמה הוא ביישן ולא מדבר בהופעות וכאלה, זה היה לא פייר לבקש כזה דבר.. אבל נו, אבא זה אבא, הייתי חייבת לנסות..] בקיצור הודעתי לו רשמית שאבוא להציק לו שוב בסיום ההופעה
, אמרנו ביי, ויצאתי לצוד לי מקום על הבמה.. [כבר אמרתי שלא היה עוד אף אחד
הו. כיף.. ישבתי מילימטר ממאיר, כמו שאמרתי שאעשה..
ישבתי וחיכיתי שיכניסו את כולם ואז כשהתחילו להכניס אנשים פגשתי את סיגי
בחורה מקסימה מקסימה שפגשתי כבר לפני כמה שנים ויוצא לנו להיות המון יחד בהופעות של מאיר [היא פריקית כמוני ושתינו אוהבות לעשות לו מצב רוח..
] בכל אופן, דיברנו קצת ונתתי לה את הכתובת של הפורום, אני מקווה שהיא תצטרף אלינו כי היא באמת מקסימה..
מה
להתחיל לדבר על ההופעה
נסחפתי
טוב נו... אז כמו שאמרתי, אני מאוהבת ואתם ממש מקנאים בי..
למה
כי לי היה: פלייליסט אחר, מאיר עם מצב רוח מדהים, קצב מטורף בכל ההופעה, רק הדרן אחד ארוך [מאיר ירד בקושי לדקה.. הו. הוא עמד מולי שעתיים שלמות..], הופעה ממש ארוכה שנמשכה שעתיים וחיוך אישי ממאיר.. [כן, כן, הוא חייך אליי..
] טוב ההופעה התחילה בסוף ב: 22:45 [אני ישבתי בשולחן משלי..
ואח"כ הצטרפו אליי 2 בנות מקסימות שגם הן קיבלו את כתובת האתר ויכנסו..] טוב, הפלייליסט: -אל המנוחה- מאיר לבד על הבמה -מנגינת הנדודים -כשהיום עולה- גירסא הרבה יותר קיצבית מההופעה הקודמת.. בכלל הקצב של ההופעה הזו היה פשוט מקפיץ.. הבחור הזה מדהים..
-אהבה קצרה -כמה אהבה -תגידי אש תגידי מים- עיבוד מדהים, המון המון נגינה בהתחלה, קטעי נגינה מדהימים, קצב מדהים ומאיר מותק.. פשוט מותק..
-לבד כן, כן: מאיר, פסנתר, לבד על הבמה, שר לי את לבד.. הו.. כמעט בכיתי..
בסוף הייתה תקלה קטנה עם הפסנתר [זו אורגנית אבל מנחם אותי לקרוא לה פסנתר כי לא הייתי בפסטיבל..
] בכל אופן, הייתה תקלה, והוא הפסיק לנגן ולשיר [זה היה כבר הסוף אבל בכל זאת] והקהל היה פשוט מדהים, אחד הקהלים הכי חמים שראיתי.. נתנו לו המון המון אהבה, פירגנו, שרו איתו, היו כאלה שקמו לרקוד [סיגי ביניהם.. |כבוד|] והיה פשוט כיף.. אהה התקלה [סורי, התרגשות..
] אז בתקלה הוא פשוט הסתכל על הקהל, הרים ידיים ואמר "זה מה שנקרא רוע לב.."
והקהל ממש הריע לו..
-גשם- הו. הקהל שר את כל הפזמון לבד.. איך אני אוהבת קהל שמשתף פעולה.. כל הכבוד לנו..
אגב, באמצע השיר זו שישבה לידי אמרה לי "איזה יופי הוא שר" והייתי גאה..
כיף לי לשמוע מחמאות.. אני מקבלת גם בשמו..
*לפני השיר הבא היה מישהו בקהל שצעק לו "מאיר תעשה לי ילד" וחלק צחקו [במיוחד מי שהיה לידינו כי הוא לא ממש צעק את זה.. ומאיר ענה לו [אחרי מחשבה
] "זה אפילו לא מצחיק.."
אבל.. אבל.. טוב נו, אל תעשה לי ילדים.. לא צריך.
סתם, אבל באמת, נראה לי שזה פשוט הביך אותו.. וזה באמת חוש הומור שלא מתאים כ"כ בפורמט שכזה..
-לב סדוק- הו. איך שהוא רוקד..
[כן, יש תמונה.. מטושטשת כי ישבתי לו בפרצוף ולא היה לי נעים לכוונן אבל יש תמונה..
] -הלילה של אתי -בשם האהבה -איימי-
לא יכולתי להפסיק לצחוק.. אין לו מושג מה המילים של השיר הזה או שהוא היה מבושם קלות.. או שניהם..
אבל היה ממש מצחיק.. בבית הראשון [זה היה בכוונה כי הוא עשה את זה גם בבאלנס] במקום "וגם אז זה לא תמיד בדיוק מה שרוצים" הוא שר: "כך אמרה לי הזקנה שגרה בצריפים" ואח"כ
"ילדות על סוס לבן חולמות על ילדות" או משהו בסגנון.. פעמיים ברצף.. כאילו, היו בשיר רבע מהמילים המקוריות שלו אבל זה היה מדהים.. גם בקצב וגם כי מאיר היה מקסים.. זה היה ממש מצחיק.. פעמיים.. [אני לא קטנונית, ולא אומרת את זה כמשהו רע.. ההפך.. זה היה מדהים איך שהוא המשיך כאילו כלום לא קרה, הוא מדהים.. -אליה
-תפילת הדייג -אצלך בעולם- ביצוע כייפי עם המון גיטרות.. -חלומות אחרים- מאיר קיפץ על הבמה.. ממש, זה היה מדהים.. כמה מרץ.. [כן, כן, גם לקפוץ הוא יודע..
] -מרגישה בסרט.. שוב התבלבלנו קצת.. "דיגיי מקומי" פעמיים ברצף.. -אל תלכי מכאן.. אז למה אתה הולך
מאיר ירד..
תגידו לו שיעלה
הו. הנה הוא..
התגעגעתי..
[למי שלא הבין הגענו להדרן.. [סלחו לי, גם אני מבושמת קלות..
] -את שומעת- הוקדש לדר בהמון אהבה.. "דר, מאיר עומד בעונש..
" לא צילמתי.. יש לנו כבר תמונה יפה והיה לי פלאפון ביד.. דר בגללך
-שער הרחמים- שהקהל מדהים כבר ציינתי
שרנו לבד את כל הפזמון ועוד כמה חלקים.. זו שלידי שוב לחשה לי "איזה קול יש לו".. הסמקתי..
בשמו כמובן..
-וביניהם- אני יכולה להשבע שהיה רגע שמאיר הסתכל עליי וחייך אבל הקדשה לאבא לא הייתה.. הוא חייך אליי
"מחייכת אליי, מחייכת רק לי, ואני מתמלא, והכל מתכסה, כמו על ענן..." ["את אחת יחידה"- לא היה אותו אבל הרגשתי מיוחדת.. קיבלתי חיוך.. <im

המשך..

-שירו של שפשף.. מה
כבר נגמר
רק הדרן אחד
לא רוצה
תגידו לו
אני לא אוהבת את השיר הזה..
הקהל מדהים, משתולל.. אנשים בצדדים רוקדים.. ונגמר..
זה מרגיש לי נורא קצר ושיכולתי להמשיך ככה עוד כמה שעות אבל השעה הייתה כבר 00:45 מה שאומר שסחבנו את השעתיים ומאיר לא נח אפילו לדקה..
אוף. הוא ירד..
הקהל המשיך להריע לו הרבה זמן
בכל אופן, הלכתי אליו אח"כ ו.. אמרתי לו שהיה מדהים.. וביקשתי ממנו טלפון של מישהו/י כדי שנתעדכן באופן שותף לגבי הופעות.. הוא אמר שאין בעיה אבל אז הסתבך כי הוא לא ממש הצליח להחליט את הטלפון של מי לתת לי ואז שושי [נדמה לי] נכנסה [מסתבר שהיא האמרגנית שלו או משהו, היא גם הייתה איתו לפני חודש..] והיא לקחה ממני בסוף פרטים ותחזור אליי.. [לגבי עדכון הופעות, כן
] וכשאמרתי לו על זה, אז אמרתי לו על הפורום בחצי מילה וסתם שאלתי אם הוא נכנס כבר ונחשו מה
אין לו אינטרטנט בבית..
הוא ביאס לי את הנשמה.. אז הוא לא נכנס וכנראה שהוא גם לא יכנס אלינו.. [למה יש אנשים בשנת 2005 שאין להם אינטרטנט
ולמה דווקא הוא
] אני ממש התבאסתי.. והאמת שבקושי דיברתי איתו, הייתי בעיקר עם שושי..
אהה כן, נתתי לו את הכתבה.. הוא יקרא אותה.. הוא שאל אם הייתי ואמרתי לו שלא..
הוא אמר שלא נורא.. וזהו, הוא אמר לי ביי לפני שהוא יצא [אני עוד נשארתי שם עם שושי..] אבל הוא דיבר עם כל האחראיים [סאונד, תאורה וכאלה ונשמע שהוא ממש ממש נהנה מההופעה.. ממש. היה לי כיף לשמוע..
[איבדתי את הריכוז בשושי והקשבתי לו...
אבל חזרתי אליה וביקשתי סליחה.. נו, מה
מאיר זה מאיר, וכיף לשמוע שכיף לו...] זהו, אז אנחנו נקבל עדכון על הופעות ונצטרך להדפיס למאיר דברים שנרצה שהוא יקרא או לשכנע את נועם לשכנע אותו שאינטרטנט זה מצרך חיובי והכרחי
אוף.. אני באמת מבואסת מזה.. ממש רציתי שהוא יקרא את המאמרים שלנו..
טוב די, אני חופרת.. היה מדהים, מאיר מלך
נטול אינטרטנט..
ואני מאוהבת ומאושרת..
וטיפה מאוכזבת..
טוב, נשכנע את שושי שתראה לו דברים.. [אגב, היא ידעה על הפורום וגם ניסתה להיכנס..
] נעשה את זה דרכה.. בסוף הוא עוד יראה אותנו..
ויקרא מאמרים בעזרת השם.. זהו, התעייפתי למרות שיש עוד קצת מה לכתוב אבל כל הכבוד למי שקרא הכל עד כאן..
חפרתי המון ואין לי כוח בכלל לקרוא מה כתבתי אז סלחו לי על שגיאות/ ניסוח זוועתי או כל דבר אחר..
נ.ב: יש מעט מאוד תמונות כי לא היה לי נעים אבל יש והם יגיעו בהקדם האפשרי.. לילה טוב יקיריי..

TEENAGER1

New member
|כפרע|

יא, שמחה שנהנית כל כך
האמ. נשמע כיף
אבל היי, אני נהניתי אתמול לא פחות
שמחה בשבילך וזה. נדבר

darling2

New member
עדיייי../images/Emo99.gif

ואייי איזה כיף לך!!...שמחה ממש שנהנת!
נשמעת הופעה מדהימה!! כך כך התרגשתי שהתקשרת!..איזה יפה זה היה..
הוא מדהים.
אוהבת אותך מלא!
זה השיר הכי יפה בעולם! ברגע זה החלטתי שאת
!

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif

אני לא מאמין שקראתי את כל זה
אבל היה שווה- יו ממש עשית לי חשק להופעה של מאיר אני כ"כ שמח שנהנית
כפרעלייך!

AnGeLiNa JoNsOn

New member
עדי, הו, עדי...../images/Emo99.gif../images/Emo141.gif

אל תהיי מאוכזבת. אני חושבת שההופעה הקודמת הייתה כה מושלמת עבורך, שקשה היה להגיע ליותר מזה. מאיר באמת חמוד. חבל שיש לנו נטיה לדבר עם זמרים על דברים כה טכניים במקום לדבר על רגשות, חלומות (מה שעשית פעם קודמת, אבל לא עכשיו), ובגלל זה אני מבינה את האכזבה, אבל את חייבת להסתכל על זה ככה (ואני בטוחה שאת מסתכלת על זה ככה...
): הייתה הופעה מדהימה, פלייליסט מדהים, הוא חייך אלייך, יש לו בעיה עם הקדשות- זה מובן, אבל מה אכפת, הוא זיהה אותך(
), אביך ואמך נהנו, נורא התרגשת, הוא קרא את המאמר והתרגש, הוא שמע על הפורום, אוהבים אותו. אני חושבת שלא יכול היה לצאת יותר טוב מזה
ואני ממש מקנאה בך וזה באמת רוע לב שהפסנתר (כנף שחור שמומלץ בחום לעשות עליו ילדים)...אעע, התקלקל. (חשמלי
מה פתאום...) יאללה, אני הולכת לישון לא הספיק לי שעתיים מתמטיקה היום
אוהבתותך

אל תבינו אותי לא נכון../images/Emo70.gif

אני ממש לא מאוכזבת מהשיר
חס ושלום
אני גם לא פרסמתי דבר על השיר הזה בפורום תמר.. את ציינת את זה [גם אצל אביתר
] אני בכלל לא תכננתי שידעו מזה.. הלכתי באופן אישי לשאול אותו, בדיעבד החלטתי שעצם השאלה הייתה לא במקום וטעות מוחלטת ולכן האכזבה היא מעצמי ומחוסר התאקט שלי.. זה היה לא במקום כי אני יודעת שהוא לא מדבר בהופעות ולא אוהב את זה.. אל תעשו מזה סיפור. לי אין בעיה עם זה בכלל והוא צודק במליון אחוז. אני הטיפשה כאן.. ובבקשה מכם אני לא רוצה בכלל לפתח על הקטע הזה דיון.. אני באמת מבינה אותו ומלכתחילה לא ציפיתי ממנו שיעשה כזה דבר.. אני לא יודעת מה עבר לי בראש.. התנהגתי בטיפשות.. זה לא יקרה שוב. זה הכל.. ולא תכננתי אגב לדבר איתו אתמול.. רק רציתי שיתן לי מספר טלפון של מישהו שיעדכן אותי על הופעות.. כמו שכולכם יודעים רק לפני חודש אמרתי לו את כל מה שהיה לי וזה לא השתנה עד אתמול.. ככה שממנו אני לא מאוכזבת בשום צורה והוא התנהג מדהים והיה מקסים וסובלני.. אם היה לי מה להגיד לו אני בטוחה שהוא היה מפנה את הזמן ויושב איתי אבל לא ביקשתי.. כי באמת שלא היה לי מה להגיד.. אז אין לי כל אכזבה וההופעה באמת הייתה אחת המדהימות שהייתי בה..
הדבר היחיד שביאס אותי הוא העובדה שאין לו אינטרטנט..
אבל כמו שאמרתי אנחנו נדפיס לו את מה שנרצה להראות..
זהו, אני מקווה שהבהרתי את עצמי כמו שצריך.. אל תחשבו כלום.. היה מדהים ואני מאושרת שהייתי בהופעה הזו.. אחד הפלייליסטים הטובים לדעתי.. [כמובן שיש עוד מה לשפר..
] ומאיר היה פשוט מלך
שעתיים שלמות של אנרגיות בלתי פוסקות.. זה היה מדהים

אגב, תמרי תקראי שוב.. תעשי לי טובה

לא כתבתי שהוא קרא והתרגש.. כתבתי שהוא לקח את זה.. הוא לא קרא את הכתבה לידי..
או שאני הייתי לא ברורה און שאת לא קראת כמו שצריך..
טוב, במקרה הזה זה לא קריטי..

0mroosh

New member
../images/Emo99.gif

שמח שנהנת, קראתי את ההודעה הראשונה, ולא שמתי לב שיש המשך, ואז קפצתי בצהלה , כשחשבתי שהוא לא שר את שירו של שפשף הנוראי,
אבל בסוף הבנתי שיש המשך
. בכל אופן,
שמח שהיה מדהים, שירבו כאלה.

למעלה