כל שניה נחשבת - קראתי ונהניתי

כל שניה נחשבת - קראתי ונהניתי

לרגל הטור דה פראנס רכשתי את ספרו החדש של ארמסטרונג. בהחלט, עליית מדרגה מבחינת תרגום ובעיקר תרגום המונחים המקצועיים לעומת המהדורה הראשונה של חזרה לחיים. (יאיר - קבל ח"ח) פה ושם זיהיתי כמה "החלקות" תרגומיות ו/או מילוליות אך ניתן לסופרן על חצי כף יד אחת. חוצמזה, הספר הרבה יותר פילוסופי מהראשון, גדוש בתובנות (אם כי לא עמוקות מדי) ומדבר יותר על החיים, התמודדויות, אכזבות ורגשות. ארמסטרונג פושט את חליפת הסופרמן שלו בפני קוראיו ומציג את עצמו חשוף ואנושי כמו כולנו, אדם רגיל עם ילדים, משברים ומצבי רוח שפשוט ניחן במתת אלוה (פיזית ומנטלית) שהביאה לנצחונו בתחרות הספורט הקשה בעולם המשפט שאהבתי ושדיבר אליי יותר מכל היה: "אני אדם רוחני הנעדר את אוצר המילים הדרוש לכך" - כך ארמסטרונג מעיד על עצמו. קניתי אתמול, סיימתי היום. מומלץ כספר פולחן לרוכבי האופניים באשר הם.

natyh

New member
יכולת מנטלית

לאיש יכולת מנטלית מדהימה ונראה לי כי נעריץ אותו עוד הרבה יותר כמנהל מאוחר יותר . ובאשר לאוצר המלים גם זה יגיע , ולא אתפלא אם הוליווד תסצתער עליו בקרוב . ומענין לענין באותו ענין מסירות השקעה הקרבה : אתמול בהופיע בתוכנית סטודיו למשחק טום קרוז ודבר על צבע הכסף סרט בו הוא מגלם נוכל סנוקר צעיר , שהופך למקצוען . שותפו לסרט פול ניומן אלוף עבר הוא זה שדוחף אותו לעבודה שהופכת אותו מנוכל בארים למקצוען באולמות היוקרתיים בענף. ולגבי ההכנה לסרט כך טום קרוז שיחקתי סנוקר שבין 10 ל 12 שעות ביום במשך שנה בהדרכת מייק סיגל אלוף עולם . והמנחה הוסיף כי בסוף השנה אמר מייק סיגל כי טום היה ברמה של מקצוען . 10 12 שעות ביום !!!! וואו . נתי

yngwiem

New member
אתמול

רכשתי את שני הספרים (תודה לכל מי שייעץ ) אני כבר לא יכול לחכות לקרוא ..נראים מענינים מאד . בעיקר עכשיו לפני תחילת המירוץ . אביעד

למעלה