כל פעם אותו סיפור איתי..

כל פעם אותו סיפור איתי..

אני כל כך רוצה מישהו, שיהיה לי מישהו רציני ויהיה משגרת חיי, לאהוב אותו ולהיות נאהבת וכל מה שכרוך בעניין. אבל כל פעם שיש מישהו שמאוד רציני לגביי, וגם הוא אחד שאני אומרת לעצמי שהוא מושלם מכל הבחינות שאני אוהבת.. אני פתאום לא רוצה אותו, אני מפחדת להכנס לקשר איתו, ואם אני נכנסת זה נגמר מהר כי אני מנסה להרחיק אותו ממני לפעמים.. ואני לא רצינית ולא מוכנה למחויבות. מצד אחד אני ממש רוצה מישהו ומצד שני אני מדחיקה כל הזדמנות, למה זה קורה לי ?!

קרןן16

New member
את ענית על השאלה שלך בהודעה עצמה.

"אני פתאום לא רוצה אותו, אני מפחדת להכנס לקשר איתו, ואם אני נכנסת זה נגמר מהר כי אני מנסה להרחיק אותו ממני לפעמים.. ואני לא רצינית ולא מוכנה למחויבות." אין אדם שיודע יותר טוב ממך את התשובות לכל השאלות שלך

...

אתה העובדות האלה אני יודעת אבל אני מנסה לנתח למה זה קורה לי ולא מבינה, כי בסופו של דבר תמיד הרצון גובר על הכל, לא? ואני עם הפחדים להכנס לזה .. איך אפשר למנוע את זה...

קרןן16

New member
איך אפשר למנוע את זה?

תלוי עד כמה הפחד גדול. מצד אחד-יכול להיות שאת חושבת שאת מרגישה מוכנה,אבל בפנים את לא מוכנה,את צריכה עוד זמן כדי להתבשל,כדי להרגיש שהנה,הגיע הזמן. מצד שני,יכול להיות שהפחד הזה הוא פחד ראשוני,כמו הפחד לפני בדיקת דם למשל,שבסופו של דבר מתגברים עליו והוא עובר. בכל אופן,אין דרך למנוע את זה,את צריכה לקחת את הצ'אנס ולזרום עם זה. את צריכה לדעת שבחיים חייבים לקחת סיכונים,ובכל דבר טוב חבויים פחדים וסיכויים ליפול או להכשל,אבל חייבים לקחת את אותם הסיכונים כדי להגיע למקומות הבאמת טובים של החיים. את צריכה לאזור אומץ,להגיד לעצמך שזה מה שאת רוצה,ואת מוכנה לקבל את זה איך שזה,ולהתמודד עם הקשיים שיבואו בדרך. קחי את כל החסרונות ותהפכי אותם ליתרון אחד -הנסיון. ככל שתעברי יותר,כך תלמדי יותר לחיים. ככל שתפגעי יותר,כך תמנעי את הצ'אנס הבא להפגע שוב. אני לא פסיכולוגית ובכלל לא קרובה לזה,אבל אני יודעת שהכל תלוי בך,אין שום תרופה שתעזור לך במקרה הזה,רק את עצמך. בהצלחה

ממממ

אולי לדבר על זה לפני שאת נכנסת לקשר עם אותו אחד שאת עומדת להיכנס איתו לקשר או שאולי לפתור את הבעיה הזאת מחוץ למערכת יחסים בצורה כלשהי. בת כמה את?

../images/Emo141.gif

לדבר על זה יש בזה משהו, ולדעתי זה יתרום לי...אממ ננסה. אני בת 16..

למעלה