כל מה שהם רוצים זה

כל מה שהם רוצים זה

את מזרח ירושלים כתוב בקוראן,ככה שמעתי, שמי שימנע ממוסלמי מלהגיע להר הבית או מלהגיע לכל מסגד צריך לחסל אותו , ישראל לא מונעת מהם זאת , אבל הם רוצים שיהיה שלהם ולדעתי הם צודקים , איזה יהודי ירצה את המסגד הזה ? אני לא יודע למה ישראל כלכך מתעקשת שלא לתת להם אותו ? אם הייתי זוכה בלוטו ב 55 מיליון שקל ואם הדבר היה אפשרי הייתי קונה את המסגד ונותן אותו לפלסטינאים רק שיהיה שלום...אבל זו רק אשליה ועוד משהו שמאד גורם לערבים במזרח ירושלים להיות כנגד המדינה , הם אזרחים של המדינה , אוי ואבוי אם מישהו לא ישלם איזה מס שהוא חייב , הם משלמים הכל ואת זה אני יודע טוב טוב אבל מישהו שאל את עצמו פעם האם עיריית ירושליים משקיעה במזרח ירושליים כמו בכל שאר העיר והשכונות היהודיות ? ממש לא , וזו סיבה טובה והגיונית שערבי אזרח המדינה יקום נגדה תקנו אותי אם אני טועה

שם היה בית המקדש שלנו

ושם הוא גם יבנה, אחרי שהמסגד יעוף משם, בעזרת ה´ בקרוב ממש. לעולם לא נוותר אפילו על סנטימטר מהר הבית.

הצחקת אותי

דבר בהיגיון אחי , אני נוצרי בכלל אבל אתה יודע מה יקרה פה אם ישראל רק תחשוב להוריד סנטימטר אחד מהר הבית ? זה לא איום או משהו חלילה , אין לי מה לאיים אבל תהיה פה מלחמה רצינית מאד , האיסלם לא יוותר על דבר כזה ואנחנו מוקפים במדינות מוסלמיות מכל הכיוונים ואל תגיד לי ישראל תנצח , במלחמה אין מנצחים יש רק מפסידים ואם כן יהיה מנצח הוא יפסיד הרבה לפני הניצחון שלו

אד

New member
ירושלים קדושה לכל הדתות../images/Emo42.gif

לישראל אין זכויות בילעדיות על ירושלים. ירושלים קדושה גם עבור המוסלמים והנוצרים. ישראל מחויבת לתת חופש לכל בני הדתות בירושלים. מיזרח ירושלים היא ערבית,כל הסדר חייב לתת להם חופש. חלוקת ירושלים,מיזרח ומערב,אין לנו זכות לישלוט בערבים. ירושלים היא מרכז הבעיה,לב הסיכסוך. חייבים פיתרון של שלום,כבוד וחופש דתי. שלום חופש וזכויות לכל

לצערי זה לא מספיק להם

הם רוצים את ירושלים או חלק ממנה , להתפלל הם יכולים ואף אחד לא מונע מהם להתפלל שם אבל הם רוצים את השטח וזאת הבעיה

אד

New member
מזרח ירושלים לפלשתין../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif../images/Emo42.gif

אביסון

New member
תענה לי ברצינות, אד

תשמע, אנחנו לא משדרים על אותו גל, וכבר ממש קשהלי לענות לך על אוסף הסיסמאות הדמגוגיות שלך. אבל רציתי לשאול אותך שאלה אחת קטנה, ואם תוכל לענות לי: אתה תמיד מסיים ב: "שלום, חופש וזכויות לכל" ומוסיף את הפרח הנהדר. אז רציתי לשאול אותך, האם אתה מכיר מדינה ערבית אחת, מתוך ים המדינות הללו, שיש בה ולו אזרח אחד שטעם ולו שנייה אחת בחייו את טעמם המשכר של החופש והזכויות? האם יש מוחמד, יוסוף או זיאד אחד בעולם הזה (ואני לא מתכוון לאלה שגרים בלונדון) שחווה בחייו, ולו פעם אחת, את ההרגשה של ללכת לבחור בבחירות חופשיות, ללכת להפגין על משהו שהוא באמת מאמין בו, על חופש לומר, לצעוקף להעביר ביקורת, להתנגד, לכתוה בפורום באינטרנט כמו שאנחנו עושים מדי יום, וזה נראנ לנו הדבר הכי טבעי בעולם? אז, אד, ידידי, שנינו יודעים את האמת. ישראל היא המדינה היחידה כאן באזור שבה אתה יכול להגיד משהו אחר, לחשוב משהו אחר- ולא יהרגו אותך למחרת בכיכר בעיר. אז למה אתה, קיבינימאט, מרגיש כל הזמן את רגש הנחיתות הזה, כאילו שאתה חייב ללמד את בני עמך להעניק זכויות וחופש "לכל", ומי הם ה"כל" האלה? ותעשה לי טובה, בלי סיסמאות. תנסה פעם אחת שמשפט יהיה יותר ארוך מ - 4 מילים ושיהיה בו קצת בשר.

אד

New member
חיה ותן לחיות../images/Emo45.gif

חיה את החיים שלך ותן לחיות. אין לך שום זכויות על הערבים וחייהם. זה הישראלי המצוי המיתנשא,הפטרונות הישראלית. ישראל מושלמת והכול ניפלא ושאר העמים??? אני לא מחפש תירוצים למה לא אלא למה כן. מהשלום,החופש,השיויון,הזכויות גם אתה תהנה. ותודה על ההטפות,אבל אני בסדר אני מכיר את דרכי. אשמח לישמוע ביקורת עינינית. בני עמי יודעים מהו חופש לעצמם,ליהודים,לא למי ששונה. ראה הכיבוש.הערבים בארץ,הנוצרים וכל הזרים. שלום חופש וזכויות לכל

מוסד חמוד

עזוב ערבי יהודי מי שחי במדינת ישראל חייב לחיות ולציית לחוקי המדינה מה זה ערביי ישראל ? חבל שאני לא חבר כנסת , הייתי מראה לכל המדינה איך להיות אזרח ערבי במדינה הזאת , בדיוק כמו כולם , מה אתם עושים מזה ביג דיל אבל מה שקורה פה זה שהצד השני " הפלסטינאים" הם גם ערבים כמו אלו החיים בתוך מדינת ישראל מזה נובעת כל הבעיה והשנאה שבין שני העמים , אם הפלסטינאים היו יפנים אז היינו מקבלים בכלל תמונה שונה נכון ? רק בגלל שאנחנו ערבים והם ערבים אז חושבים שאנחנו באותו צד זה ממש לא ככה רוב רובם של ערביי ישראל נגד כל הפיגועים שקורים כאן לבי נקרע כשאני שומע על פיגוע אבל להם ממש לא איכפת, אם הגיעו עד לחיפה אז ממש לא איכפת להם ממני , חולק עליי ?

אביסון

New member
רצינות עלק

ביקשתי שתענה לי ברצינות. ותראה מה אתה כותב לי. אד, אכזבת.

.המוסד

New member
דוקטור תקרא דחוף

50.9 אחוז מערביי ישראל אינם מכירים בישראל, זה הרוב ידידי וזה פורסה היום(שישי) במעריב במוסף

Ergil

New member
זה לא אומר הרבה

גם 40 אחוז או משהו כזה מיהודיי ישראל לא מכירים בה(שמאלנים).

יש סיבות לכך

ישראל מזניחה אותם , לא מתייחסת אליהם , זה מה שיוצא בסוף , אני לא מאשים אותם אפילו אם הייתי יהודי עוני , אבטלה , חינוך , ואל תגידו לי שזה בכל המגזרים ככה , אצל הערבים זה הרבה יותר

ומה עם היהודים המוזנחים?

מפא"י הזניחה את עדות המזרח , לא התיחסה אליהם, גרמה להם עוני ואבטלה, קראה להם צ´חצ´חים, זרקה אותם למעברות. האם גם הם לא מכירים במדינה? לא. הם הצביעו למפלגות אחרות, אך לא פעלו כנגד קיום המדינה. תלמדו מהם.

אד

New member
הבגיניסט מדבר על "ישראל השניה"../images/Emo104.gif

אתה מדבר על העבר,לצערי דבר לא הישתנה. הליכוד מפלגת העם לשעבר החזיר את המדינה אחורה. הליכוד במיוחד בזמן שרון[גם נתניהו]למעשה מקים שוב את ישראל השניה. אתה כל הזמן חי בהיסטוריה,אבל הליכוד כבר לא מיפלגה חברתית. השילטון,הכוח,השררה כניראה עושים את שלהם. שרון במיוחד הוא אנטי חברתי,איש אליטה שדואג רק לעצמו ולמי שכבר יש,לעשירים.שרון מחזיר את בני עדות המיזרח רחוק לאחור במדיניות שלו. מקוה שהיא לא מכוונת,אי אפשר לדעת. הליכוד ומנהיגיו שכחו את העם. העם לא ישכח.יותר עניים,יותר מובטלים. היום מרץ והעבודה הן מיפלגות העם. רק שלום יביא ביטחון וצמיחה חברתית

היית יכול להצליח בתור סטנדאפיסט

העבודה ומרץ מפלגות העם? מי בדיוק? אהוד ברק שקנה בית בכפר שמריהו? שמעון פרס שגר בנווה אביבים? אנשים שמציעים לחלק את ירושלים ומתנגדים לפגוע בטרור? יודע מה, עזוב. ניפגש בבחירות. נראה כמה מנדטים תקבל מפלגת האבודה שלך.

אד

New member
המציאות כואבת../images/Emo7.gif

אני יכול להצליח בהמון מישורים מלבד דמגוגיה. עובדים עליך ואתה נהנה. הייתי בסרט של הליכוד כל חיי עד לפני שנה. אין בי שינאה ואין עינין בהשמצות. יש מאבק על הדרך בה מיתנהלת המדינה. השאלה באיזה מצב נהיה בעתיד. קל להיות בת-יענה ולהיתלהם.המציאות מונחת לפנינו,עירומה,מדממת. כאדם שנילחם למען צדק חברתי,קשה להיתעלם מההיתדדרות. כאיש ליכוד עברת שטיפת מוח ואינך מסוגל לישאול את עצמך שאלה אחת:מה הכיוון?ומי משלם את המחיר? לעיתים אנחנו אמורים לעשות חשבון נפש ולישאול:מה עדיף אדמה קדושה,אדמה רווית דמים,כיבוש,שליטה בעם אחר? או הסדר של כבוד שנותן חיים לשני העמים. שורה תחתונה:השלום יגשים פיתרון לשכבות החלשות,השלום יתן תיקוה לחינוך ילדינו,לסגירת פערים.אחי הכל פוליטיקה,אלה,הפוליטיקאים שכחו את העם כאשר הגיעו לשילטון.הכל כסף ופוליטיקה.כספים בימי שלום יופנו לחברה ורווחה. לפוליטיקאים שיקולים אחרים. שלום חופש זכויות וצדק לכל

.המוסד

New member
בחייך דוקטור

ב94 כמעט תשעים אחוז הכירו בישראל, מה קרה? בשש שנים ההשפלה הייתה כל כך גדולה שארבעים אחוז הפסיקו לתמוך בישראל?

אד

New member
אביסון!מיכתב ארוך

עניתי לך בדיוק על מה ששאלת. בכל מיקרה אנסה לחדד את התשובת. אותי לא מעניין מה קורה אצל השכנים שלי. חיה ותן לחיות,הכוונה אנחנו נחיה את חיינו בכבוד ושלום. והערבים יחיו את חייהם בכבוד ושלום. כל אחד וחייו.לפי הבנתי ממה שכתבת,לונדון בעיניך יותר טובה מדמשק,קהיר או ביירות.זה בדיוק ההבדל בנינו,אני לא חושב כך,זו דעה קדומה. חונכנו בישראל שאנחנו יותר טובים,חכמים,אינטליגנטים,חזקים,לבנים מהערבים. הכל פרי חינוך והסתה.מחזיר אותך שוב להיסטוריה,לגרמניה הנאצית. אני שואל את עצמי האים למדנו משהו מההיסטוריה??? אנחנו נחיה את חיינו על פי הבנתנו והשכנים הערבים על פי הבנתם. לא חושב שאנגלים,גרמנים,צרפתים,או אמריקאים,טחבים יותר ממיצרים,סורים,עירקים או איראנים. אין תרבות אחת טובה מאחרת.

למעלה