כל השבוע רצתי איתה

מתוקית.

New member
כל השבוע רצתי איתה

לקניות אמא אני צריכה אוברול להופעה אמא חולצה לבנה לא מה שיש לי אני צריכה חדשה אמא אפשר גם אדומה תראי איך היא יפה החולצה אי צריכה לקנות זר פרחים יפה ועדין לראש מזל שקנית לי פיראו כי גם את זה אני צריכה להופעה ואתמול הגיע היום שהיא כל כך חיכתה לו הילדה לא רגועה מאוד מתרגשת וכל דקה וחצי בערך היא שואלת אמא נו שאתחיל להתארגן עדיין לא מתוקה מוקדם מדי ועוד דקה אמא תגידי לא מאוחר כבר אולי אתארגן כבר בסופו של דבר אמרתי לה מתוקה שלי לכי להתקלח(כל מקלחת אצלה שעה) ככה הרגתי שעה בלי לשמוע אם לא מאוחר כבר למסיבה. כשיצאה התחילו העיניינים לרוץ השאלות ההתרגשות יו אמא אני לא זוכרת איפה שמתי את הזר אני לא מוצאת אותו בטח שכחתי אותו אתמול כשעשינו חזרה גנרלית נו טוף הריי חוץ מהזר שקניתי לך קניתי גם מלא פרחים קטנים מפלסטיק (לא ידעה אם הזר יהיה בסדר ובחרה מלא פרחים כדיי שאכין לה זר אחר למקרה הצורך) ישבתי והכנתי זר פרחים משגע, היא בינתיים אמא יפה לי ככה ביקשו שנבוא אח"כ נחליף תלבושות שם בחדר הלבשה יפה יפה את ניראת נפלא (כל הראש מלא צמות שילדה מתוקה אחת עשתה לה יום לפני) אמא הזר הזה ניראה לי קצת גדול אולי תתני לי כסף ואקנה אחר יותר קטן יש לעמי מהפרחים,נו שעה שעה שאני מכינה את הזר הזה (נו טוף זה היום שלה)קחי כסף אבל קחי גם את הזר שהכנתי למקרה שאין לו מה שאת מחפשת. אבן החן נושקת לי על הלחי לוקחת איתה את השקיות עם האביזרים והתלבושות שהכינה למסיבה ולפניי שיוצאת לקנות ואח"כ לביה"ס אומרת לי אמא לא לשכוח ברבע לשמונה את שם ולא לאחר אני מתארגנת לחגיגה הגדולה אחריי העבודה עוד הספקתי להשכיר מצלמת וידאו שהריי אוי לי אם הטקס המיוחד לא יהיה מצולם ויוצאת לביה"ס אבא של אבן החן כבר שם הוא עם המצלמה שלו מחכה לתפוס את התמונות של בתו היחידה היא רואה שם את שנינו צוחקים מתקרבת אלינו עם חיוך ענק מחבקת ,אין מאושרת ממנה אמא ואבא שלה פה עוד מעט זה מתחיל אמא לא שכחת את המצלמה..? את יכולה לצלם את החברה שלי גם בוידאו היא גם רוצה ,>>בטח שאצלם<< אבא דאגת שיש בטריות ? תצלם אותי הרבה חכו חכו מה יהיה פה היום איזו הופעה חבל"ז , טוב אני חייבת לשבת ליד כולם המורה מחפשת אותי עוד מעט זה מתחיל >>היא כל כך מתרגשת אין לה מנוחה היא קופצנית מחייכת ועיניה מחפשות כל הזמן את האות שאומר הנה החגיגה מתחילה<< האורות מעומעמים הנה זה מתחיל. ברכות מהמנהלת למורות,לילדים,משרד החינוך שלח נציגים כולם מברכים את כולם >> הכי מרגש הוא נאומם של שניי ילדיי כיתה א´ המברכים את הבוגרים שעוזבים והולכים לחטיבת הביניים<< וכמובן מורתה של אבן החן שלי שכל כך התרגשה >> לי כבר יש דמעות << רק אתמול נולדה וכבר לחטיבה. ואז מתחיל המופע , ריקודים קטעיי קישור משגעים אני מצלמת בוידאו ומסתכלת וכשכולם מוחאים כפיים אני פשוט צועקה אוווווווווווו איזה יופי <<מה לעשות אבן החן רוצה שאצלם הכל<< איזה מופע יפה ומיוחד מגיע הסוף וכל ילדיי השכבה עולים יחד על הבמה בשיר נפלא ההתרגשות בעיצומה בקהל כבר רואים את האמהות עם דמעות בעיניים האבות מחבקים מסתכלים על הילדים בגאווה >>הצלחנו<< אלו ילדיינו שלנו . הטקס מסתיים אך הילדים לא מוכנים לרדת מהבמה הם כולם עומדים שם מחובקים צועקים כיפק למורות שלהם ולתקליטן תשים לנו טרנסססס התקליטן ממאן לשים טרנס ובמקום זאת שם להם שירים מקפיצים הם מבסוטים עד הגג והנה ההפתעה פתאום שקט ואיזה שיר מיוחד מתנגן לו ילדיי השכבה הם הזמרים המורים הם המקהלה הניגון זורם בקצב השיר פשוט נפלא על הבמה כולם מחובקים חלקם בוכים מהתרגשות, חלקם מחייכים אבל כולם יודעים שזהו הרגע בו חייבת החגיגה להסתיים אחת המורות עולה לבמה ומודיעה לילדים ,מחר כולם מתחילים שעשר שאגות הילדים השמחה אין לה מעצורים, הם ממשיכים לשיר לרקוד להתחבק על הבמה עוד דקות ארוכות עד שהתקליטן ועוזריו מסיימים לאסוף את כל האביזרים הולכים הבייתה עייפים מתרגשים ומאוד מאוד מרוצים כל יום עם הילדים שלך זה יום מיוחד אבל כשמציינים אבניי דרך ההתרגשות גדולה פי כמה נהנתי מכל רגע המתנה שלי בערב הזה היא אבן החן שלי שעוד צפויות לי איתה חגיגות רבות ועדיין התרגשות של היום הראשון בחטיבה עד כאן דווח מטקס הסיום של אבן החן שלי ג´ול ולך אבן החן המיוחדת שלי בהצלחה אוהבת אותך עד מאוד אמא

מתה עלייך סוכרזית....

וגם על הקטנה הזו שכבר כ"כ גדולה.... תמסרי לה נשיקה ענקית ממני... פוש

מתוקית.

New member
אההההההההה../images/Emo12.gif

אייייייי מלעונה לא באה לקחת אותך את נישארת בבית היום נה נה בננה שוקולד לימון

מתוקית.

New member
פושפושינההההה

תביאי לעצמך כאפהההה מלעונה אי אפשר איתך ובטח לא בלעדייך

מתוקית.

New member
מה????../images/Emo12.gif

החיים על פי כיפה אדומה???? חחחחחחח זה התחום של מסעוד אהלן

smd

New member
לא לא תקראי את המסר מאתמול...ותביני

ואם לא הבנת אספר לך שוב סיפורי כיפה [פלפון]אדומה...

יפעת*

New member
מקסים

גם החוויה וגם תאור החוויה שלא לדבר על זה, שהסיפור הנ"ל עושה חשק אמיתי... בקרוב אצלי (עוד 13-15 שנים)

יפעת*

New member
בטח שאפשר

רק שאני לא ממלאה לוטו. וחוץ מזה אם אני אתחיל מחר, זה עדיין עוד 13 שנים לחכות על לחטיבה

ברור שלא היה לה זמן

היא היתה עסוקה איתי כשאני מגיע.. היא עסוקה במשרה מלאה עם המון שעות נוספות

מוקדש למסעוד

נהג משאית נכנס מאחורה ברכב בו נהגה אישה,וסירב להודות באשמה ולכן הגיעו השניים לבית משפט. האישה הסבירה לשופט שנהג המשאית נכנס במכוניתה מאחור ולכן הוא אשם. לאחר שתי שניות מחשבה הגיע השופט להחלטה והרשיע את האישה. בכעס רב שאלה האישה מדוע והשופט השיב לה: "אין לאישה מה לעשות בכביש. היא צריכה להיות במטבח". האישה עירערה כמובן והגיעה לשופט אחר. שוב הסבירה מה קרה, שוב השופט חשב שתי שניות, אבל הפעם הרשיע את בעלה של האישה והסביר: "בעל טוב לא צריך לתת לאשתו לצאת מהמטבח". האישה עירערה כמובן והגיעה לשופט אחר. שוב הסבירה מה קרה. שוב השופט חשב שתי שניות, אבל הפעם הרשיע את נהג המשאית. בשמחה רבה ניגשה האישה להודות לשופט אבל לא יכלה להתאפק לשאול אותו מה הסיבה לפסיקתו והשופט ענה לה שברור שנהג המשאית אשם - "מה י ש לו לעשות עם משאית באמצע המטבח שלך?

למעלה