כל השבוע מרגיש כמו שבת - הסיכום השבועי

hilali1

New member
כל השבוע מרגיש כמו שבת - הסיכום השבועי../images/Emo70.gif

שיר השבוע שלכם -
בילוי השבוע שלכם-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-
תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש)
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
מאכל השבוע-
משפט/ציטוט השבוע שלכם-
שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות?
שבת שלום וסוף שבוע נעים

bilbi69

New member
D:

שיר השבוע- "בנות", מירי מסיקה :] בילוי השבוע- לא יודעתX: סרט\תוכנית\סדרת השבוע- חבריםDDD: אין כמו הסדרה הזו
תמונה\פליקס- איןP: משהו שעשה את השבוע- מישהי חשובה לי חזרה :] משהו שהרס את השבוע- אני לא חושבת שהיה משהו כזה :O משהו שיקרה שבוע הבא- יש לי יומהולדת ביום ראשון
מאכל השבוע- שוקולד
משפט\ציטוט השבוע- "...אל תחפש את האמת פשוט תסיר את השקר החיים הם רק המסדרון שמוביל אל החדר יום שעובר כמו דף שנתלש מהספר..." בן ארצי\ העולם הזה מספר סיפור. שאלת בונוס- סופגנייה עם ריבת חלב או עם ריבת תות? ריבת חלב ריבת חלב ריבת חלב ריבת חלב!! יאמיD: עכשיו בא לי
סוף שבוע מצויין שיהיה לכולם :]]]

DeerDance

New member
פשש, שיהיה המון מזל-טוב...

נצלי את הימי הולדת כל עוד אפשר להנות מהם, מתישהו מתחילים להתבאס מימי הולדת...

bilbi69

New member
תודה../images/Emo6.gif

זה כבר עכשיו מבאסXD זה נחמד.. נכון.. אבל כל כך כיף להיות קטנים, התמימות. הייתי רוצה להישאר קטנה תמיד =\ אבל זה לא יקרהXD בכל אופן! תודה רבה

hilali1

New member
ס-סי-סיכ-סיכו-סיכום שבועי ../images/Emo6.gif

שיר השבוע שלכם - איה כורם - לוליטה בילוי השבוע שלכם- סתם לשבת ב-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- אמא מחליפה. ראיתי היום.. היה משעשע
תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש) - תמונה מצורפת. מהטיול האחרון שלי לאילת
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו -
משהו שהרס לכם את השבוע- פקק עצום בדרך לשיעור באוני',מכונה שבלעה לי 5 ש"ח במקום להוציא
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא - שביתה
מאכל השבוע-במבה
משפט/ציטוט השבוע שלכם-"..רוצה מאוד לדעת אבל לא שואל.."
שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות? לא זה ולא זה... מלא קלוריות
שבת שלום וסוף שבוע נעים

DeerDance

New member
סוג של סיכום

שיר השבוע שלכם - להקת פיקוד צפון - בלילה על הדשא (אח, געגועים לקיץ...) בילוי השבוע שלכם- אילת ופטרה אני מניח. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- רק בישראל, לראות ולהנות (אפילו שזה באינטרנט...) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- שמש בחורף זה הדבר להתחרדנות. משהו שהרס לכם את השבוע- לא היה. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מתחילים לעבוד. מחכה ממש בקוצר רוח...
משפט/ציטוט השבוע שלכם- "קשה יש רק בלחם" שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות? שלילי חזק על שניהם.

nir2107

New member
מסכם

שיר השבוע שלכם - לחיות את החלום של בן ארצי בילוי השבוע שלכם-ערב של משאלת לב סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-תרגיע תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- גם השיר וגם הסדרה. משהו שהרס לכם את השבוע-כלום. היה שבוע נפלא. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-חופש
מאכל השבוע-המבורגר אדיסון משפט/ציטוט השבוע שלכם- "אל תתבייש, אתה מותק" אבי מלר אמר עליי שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות? שתיהן לא, אבל אם חייבים ריבת חלב.

סיכום!

שיר השבוע שלכם - - Howie Day -Collide בילוי השבוע שלכם-סרט
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- עקרות בית נואשות (לא יצא לראות גיבורים\נמלטים השבוע) תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- להנות!
משהו שהרס לכם את השבוע- לא היה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- ממממ... מממ.. אין ממש (עצוב לא?) מאכל השבוע-פופקורן! משפט/ציטוט השבוע שלכם- Wrinkled was not one of the things I wanted to be when I grew up שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות? אם אלו האופצויות אז תות.

tweeg

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם -Sum41 - In Too Deep בילוי השבוע שלכם- תל אביב,מוסיקה בנסיעות סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- ושוב גיבורים מככבת ביחד עם הסרט של הסימפסונים(ספיידר פיג...) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הארי פוטר השביעי(למרות שהוא לא כזה משהו) משהו שהרס לכם את השבוע- עפתי ממיון חובלים?
נסיעה הלוך חזור עד לשם? משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- חופש,טיול מאכל השבוע- במבה+שוקולד נוגט משפט/ציטוט השבוע שלכם- שאלת בונוס- אין כמו שוקולד אבל בין שתיהם ריבת תות "מי שצוחק אחרון - פשוט חושב יותר לאט" "תראי את הליצן הזה... רק בגלל שיש לו סירה יותר גדולה הוא חושב שהוא יכול להשתלט על כל הנהר! עוף מהדרך אדיוט! מי בכלל קורא לסירה שלו "משמר החופים"?"

hilali1

New member
לא נורא ../images/Emo201.gif יש עוד תפקידים מעולים בצבא../images/Emo70.gif

../images/Emo23.gif

שיר השבוע שלכם - הימים שלנו היהודים בילוי השבוע שלכם- פיקניק היום בראש העין עם הבן זוג (הילה- לגבי ירושלים- אני עוד אתיעץ איתך בהמשך
) סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- שרק 3 תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הבן זוג . יש לו רעיונות מצוינים. יד עם מגע משמיים ולב גדול וטוב שאין לתאר
משהו שהרס לכם את השבוע- שהוא נגמר
המיגרנות... משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- הצגה מאכל השבוע- הבן זוג היום ניסה להאכיל אותי בפעם הראשונה בקלמרי. נחל הצלחה
משפט/ציטוט השבוע שלכם- Lend me your ears and I'll sing you a song And I'll try not to sing out of key. ג'ו קוקר שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות? סופגניה נטולת גלוטן

assafein

New member
תורי../images/Emo13.gif

שיר השבוע שלכם - אממ לא יודע.. לא בא לי משהו מיוחד.. בילוי השבוע שלכם- מסיבה של ידידה... סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- טלוויזיה לא כל כך שימושית בבית שלי
תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- להירשם לטיול חנוכה של התנועת נוער
משהו שהרס לכם את השבוע- עוד שבוע נחמד עבר לו
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- הטיול... מאכל השבוע- האוכל שאמא הכינה היום... משפט/ציטוט השבוע שלכם- "ציני הוא אדם שמחפש את ה-ר' שנאבדה לו" משפט שהמצאתי כרגע
שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות? ריבת חלב רולז!!

MeItOsH

New member
../images/Emo192.gif

שיר השבוע שלכם -Because of you-Kelly Clarkson and Reba בילוי השבוע שלכם-פיקניק שהיה אתמול. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-Gossip Girl תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-הופעת הcrossroads של קלי קלארקסון וריבה. משהו שהרס לכם את השבוע-לא זכור לי משהו כזה...
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-*אהמקעקועאהמ* מאכל השבוע-עוגת גבינה [*יאממי*] משפט/ציטוט השבוע שלכם- -מתוך הופעה של קלי קלארקסון- "Kelly I'm pregnant with you child"[שלט שאחד המעריצים כתב לה והיא הקריאה אותו] "Security!!!!..no no...just kidding. I can't believe i just said that in the mic" שאלת בונוס - סופגניה עם ריבת חלב או עם ריבת תות?ריבת חלב.

למעלה