כל הכבוד!

sharon91

New member
כל הכבוד!

יכול להיות שרובכם לא תסכימו איתי. אבל.. זהו, אי אפשר להתאפק יותר, אחרי הלינץ` הנוראי בראמאללה.. סוף כל סוף הגבנו! ראיתי את החדשות אז שהגעתי הביתה, ואני עדין רואה, בחמישה לשלוש, כשפתאום שמענו בום ברק ועשן עולה מראמאללה.. כל הכבוד, סוף כל הסוף הפציצו אותם. מי רוצה שלום אתם בכלל? עראפת לא רוצה שלום, הוא רוצה שיעריצו אותו, שיקבל, התאפקנו מספיק זמן, ההפצצות היו בדיוק במקום. בלי קשר שהפלסטינים מזיינים את השכל וממציאים סיפור לכל דבר, העם שלהם מבוסס על שקרים. בעיה שלהם. הפצצנו את עזה, את ראמאללה.. יופי. רק דבר אחד אני לא מבינה... אחרי הכל, הם תלויים בנו בחשמל, במים, אפילו בטלפון. למה לא נתקנו להם הכל ישר מההתחלה?? כן כן.. אתם בטח לא מסכימים איתי, חושבים שצריך ללכת על שלום... אז זהו. שכבר אי אפשר.

שלומצי

New member
יקירתי

אל תיסחפי. נכון, מאוד קשה להישאר שמאלנים יפי נפש לנוכח מה שראינו היום בטלוויזיה. נכון, מאוד קשה לרצות הידברות, או משא ומתן. נכון, מאוד קשה לרצות להקשיב לצד השני. נכון, מאוד קשה לרסן את היצרים החייתיים שיש לנו. אבל לא צריך להעניש עם שלם על הקיצוניים שיש בו. אני בטוחה שיש לפחות ``שניים שלושה`` פלסטינאים שלא יודעים מאיפה כל זה נפל עליהם ולמה. ורק בשבילם, בשביל החפים מפשע, אסור להיכנע ליצר, אסור לבטל זכויות אדם בגלל קיצוניים. צריך לשמור על אנושיות, גם ברגעים קשים כאלה.

sharon91

New member
אהם..

תראי.. ההפצצות שלנו.. לא בדיוק הרגו אנשים שלהם.. וגם לא פצעו במיוחד, דבר ראשון, התריעו על זה מראש, שהם לא יהיה שם, והפגיזו מטרות מסוימות. אז בכל זאת.. ואני עדין חושבת שכל הכבוד שהגיבו. אחרי הלינץ` הנוראי הזה אי אפשר לשתוק יותר ודרך אגב, אחרי התמונות המזעזעות האלה של הלינץ`, צריך לאתר כל אחד שהשתתף בו ולהרוג אותם אחד אחד, כן. בדיוק כמו שהיה אחרי אולימפיאדת מינכן, כגולדה מאיר נתנה הוראה לאתר ולהרוג את כל מי שמעורב, והיו מעורבים 25 טרוריסטים, 23 מהם חוסלו. ונכון, בטוח יש 2-3 מסכנים כאלה.. אבל כאמור.. אף אחד לא הפציץ אותם, בינתיים.

טרבלסי3

New member
תתפלאי

גם אני נגד שלום כן כן נגד שלום לא צריך להיות חנג`ים וישר לרוץ ולעשות שלום ולוותר על הכל כל מה שהם עשו זה לא יכול לעבור להם בשתיקה צריך ללמד אותם לקח חשוב מאד שאנחנו י-ש-ר-א-ל העם הגיבור האמיץ ולהראות להם ששום טיפת דם שנשפכה מחיילינו לא נשפכה לשווא צריך להראות להם שאי אפשר להרוג אותנו אי אפשר אנחנו ישראל העם השורד העם הקדוש העם החזק ביותר בע-ו-ל-ם!!! נמאס מהם אסור להרשות להם ללעוג לנו כאילו כלום לא קרה אסור לבייש את השם שלנו את הצבא את הכוח החזק של כולנו בתקווה לנקמה ממני א.

sharon91

New member
אני לא נגד שלום..

אני פשוט חושבת, שבמצב הזה אי אפשר לעשות שלום, ואסור בגלל שאותם מנהיגים שאנחנו אמורים לעשות אתם שלום, הוכיחו לנו כמה שהם לא רציניים. אני לא בעד מלחמה. אבל אני חושבת שאחרי הלינץ` המזעזע שאירע אתמול, הגיע הזמן להתקיף. לא צריך לבוא ולהראות להם כמה אנחנו חזקים. כולנו יודעים שיש לנו יותר כוח מהם, יש לנו פצצות אטום, כמובן שלא נשתמש בהם אבל.. יש לנו מטוסי קרה מצוינים, יש לנו חיל ים טוב, אצל הפסטינאים, חיל הים, הסירות שלהם יותר דומות לסירות דייגים, לא נעים להגיד.. ובכל אופן, מבחינת נשק, אנחנו יותר חזקים, זה ידוע. לא צריך לבוא ו``להראות`` להם את זה, אם הם יתעקשו על מלחמה, הם יווכחו בזה בעצמם. שרפו לנו בית כנסת, בעיה שלהם, הם סובלים מזה, נכון, זה קדוש וכל זה, אבל לנו יש עוד בתי כנסת, למרות שאני לא מזלזלת בזה או משהו, אבל אני פשוט חושבת שאנחנו לא צריכים להתחיל שומדבר, הם מביאים את כל זה על עצמם, אנחנו הרבה זמן התאפקנו... אבל אני מקווה שלא תהיה מלחמה, כי למרות הכל, במלחמה אין מנצחים, יש רק מפסידים, ומפסידים יותר..

adi1

New member
את דווקא צודקת מאוד

למה את חושבת שהרבה לא מסכימיםאיתך את צודקת ב100000000000000000000000% הם אף פעם לא רצו שלום ועכשיו גם אנחנו לא רוצים שלום הם ``חיות`` שצריך לחסל כי אם לא אנו נחוסל כבר אי אפשר לשתוק זה לא מקובל עליי שאני אפחד ללכת לקניון או לעיר שלא לדבר על להסתובב בשכונה כי הם יורים לנו על הבתים כי הם פשוט הןרגים כל דבר חי שהם רואים לכן לפי דעתי צריך להרביץ לכל ערבי שרואים ברחוב(לא חשוב אם הוא ````````טוב```````` או רע! ) כדי שגם הם יפחדו להסתובב ברחוב כי זו לא המדינה שלהם זו המדינה שלנו!!!! דרך אגב אני רוצה להודות לצה``ל שטיפלתם בבעיה של גילה ושמתם טנקים בשכונה והחזרתם לנו את הביטחון כי אם לא הייתם עושים את זה אולי הערבים של בית ג`אלה כבר היו בתוך גילה תודה רבה רבה רבה רבה רבה מירושלמית

sharon91

New member
את בדיוק כמוהם כשאת אומרת את זה.

טוב, ברור, את לא רוצחת וכל זה, אבל את יורדת בדיוק לרמה שלהם כשאת עושה הכללות כאלה ומאמצת לעצמך את הדיעות האלה. את יודעת שיש ערבים שלא שונאים יהודים? שיש חפים מפשע? שהם רק סובלים מכל זה? שהם היו מתים שזה לא יהיה? שהם היו כל כך רוצים לחיות איתנו בשלום? שגכם הם מזדעזעים מכל מה שקורה? את יודעת?? וכשאת אומרת שצריך לרצוח אותם.. זאת גזענות איומה. לא נעים לי להגיד, וגפ לא יפה להגיד, אבל זה מזכיר לי את הנאצים.

למעלה