כל הכבוד למנהלים שלנו!!!!!

dht160

New member
זה מה שקורה כשאין מנהל בפורום

ראיתם את ההצפה ? מי ימחק ? אף אחד. חייבם מנהל לפורום. ואני לא מדבר על דור שנימצא בחו"ל אלה על יניב שלא תורח להקדיש לפורום זמן. אמרנו לו והוא חזר והתנצל מאז שוב נעלם . למישהו פה הוא עונה במסרים גם ? הגיע הזמן שאנחנו חברי הפורום נגיד שזכותנו להנהגה. לא משנה מה הסיבות שלו. הגיע הזמן שיה כאן תחלופה שלו מניהול. הוא כבר שנה וחצי נרא הלי מנהל וזה מספיק זמן ולגיטמי להחליף שם בפוום. גיא

בוביץ

New member
צודק לגבי ההצפה..

באמת מוזר שלא טיפלו בזה. לא יודע לגבי יניב .. אבל אפ הוא לא ננמצא פה אף פעם ולא דואג לצד הטכני שיעזוב..

vogue15

New member
אני לא מכיר את הפורום

אבל נראה לי שזה לא בדיוק נכון לתקוף אותם על זה שהם יצאו לחופשה... הם גם בני אדם- שכחתם? גם להם מותר לקחת פסק זמן מההשקעה (שאני בטוח שהם משקיעים) בפורום הזה ולא להתלונן...

Angiepants

New member
אם הם יודעים שכבר אין להם כוח, אז

בסדר, אני מבינה, הם רק בני-אדם... אבל, בכל זאת, שניהם ביחד חייבים ללכת מהפורום? אם אין כבר מנהל אחד, שלפחות ישאירו לנו את מי שעוד יש.... אף אחד לא הכריח אותם לנהל פורום... קשה? TOUGH!

dht160

New member
אני לא מדבר על דור

הוא מנהל בסדר גמור אני מדבר על יניב שכל פעם נעלם לנו . זה לא חדש !!1 גיא

slide2129

New member
תאמין או לא..

אבל אני בטוח שיש לו חיים מחוץ לפורום הזה.

dht160

New member
וזה בסדר שיש לו

מי שמנהל לא צריך שיה לו חוסר חים או משהו. לא משנה הסיבות אם הוא לא מצליח לשלב את הניהול בחייו אז שיעביר תא זה למישהו אחר. יניב כבר תקופה רבה לא מנהל את הפרום כמו שצריך גיא

very VIP

New member
כל הכבוד למנהלים שלנו!!!!!

מגיע להם כיפאק היי!!!!!!!!!! כיפאק היי! כיפאק היי! כיפאק היי,היי,היי!!!

Angiepants

New member
לא נכון!!!!

כיפאק היי?! על מה בדיוק? על זה שהוא הוריד את ההודעות אחרי איזה יום, או יומיים בכלל? זה רק מנהל אחד עכשיו, אתה לא זוכר שמנהל אחד נסע? ולמנהל-אם אתה לא מסוגל להשתלט על מציף עלוב (מיוחד) אחד, למה אתה בכלל מנהל פה?

מנהלי הפורום

נמצאים כעת בחופשה. עד שיחזרו, משגיחים חברי צוות הנהלת הפורומים על ההצפות. המשך גלישה נעימה.

למעלה