כל הכבוד לטריסקרים

כל הכבוד לטריסקרים../images/Emo70.gif

כל הכבוד לכם חמודים, השיר אתמול בלילה היה מהמם!! אהבתי מאוד! גיא- מקווה שאהבת את העוגת בסקוויטים שהבאתי.. אלונה אמרה שעשיתי לך את הבוקר..
פלפלת

הייתה סך הכל טעימה. אבל אתה בטוחה

שאת רוצה לשמוע את התגובה שלי? כי אני "שוקל" הארות לעומת הערות וכותב עעל שניהן..אני פוחד להעליב.

אל תפחד. פשוט תגיד.

מה כבר יכול להיות פוגע בעוגה?? גיא חמוד, אתה לא מכיר אותי.. דבר מאוד בסיסי אצלי הוא שאני אוהבת שאומרים לי את האמת. אפילו שהיא פוגעת. אני אוהבת אך ורק את האמת. פשוט תגיד.. פלפלת

סך הכל המרקם מדהים. אבל...חמוץ

חמוץ במקצת...לא יודע מה שכחת לשים אבל מרגישים את השמנת חזק. או שזה היה בכוונה...

גיא חמוד, אני אעזור לפלפלת

זאת לא העוגת בסקויטים שאתה מכיר, אני מכינה אותה עם שמנת מתוקה ופודינג וניל. פלפלת הכינה אותה עם שמנת מתוקה וגבינה לבנה שנתנה לעוגה את המרקם החמצמץ. לדעתי יש לה טעם חמצמץ עדין, אני אהבתי.

סליחה שאני כותבת רק עכשיו...

קודם כל שבת שלום לכולם
אני שמחה שאהבת את הביצוע של השיר של הטריסקרים "מכאן" אז שוב תודה רבה.. אוהבת יובל טריסקר נ.ב.... תרו למטה.... עוד קצת.... אל תתיאשו.... תכף מגיעים... והגענו
אז קודם כל אני כותבת מהחברה הכי טובה שלי
(יש לי עוד אחת) ושוב שבת שלום וגם
טעמתי את העוגה שלך פילפלת ואני אישית מאוד אהבתי אותה. וגם...התעוררו תתחילו לכתוב בפורום פה כי פשוט מ-ש-ע-מ-ם פ-ה אז יאאלה תתחילו לכתוב אחת לשני ואני כרגע לא יכולה לכתוב כי אני צריכה ללכת לחברה שלי ..............בייי ושוב שבת שלום.

למעלה