כל הכבוד להפועל תל אביב

log02

New member
כל הכבוד להפועל תל אביב ../images/Emo104.gif

רק חבל שאנטבי לא ישחק בגומלין.

באמת כל הכבוד להם

אבל מה הקשר לדגל ישראל? ועל מי שלמה שרף דיבר כשהוא אמר "אנחנו" כל הזמן?

englishfan

New member
אכן כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וכל הקנאים שיחפשו את החברים שלהם!

קודם כל יש את החצי השני של המשחק

בוופ"א משחקים 180 דקות ויש להפועל ת"א עוד 90 דקות לשחק בשבוע הבא. אח"כ נעבור לשלב הסיכומים... מפחידה אותי ההתלהבות הזאת.

|zola|

New member
ניתן להם לשמוח, למה לא?

לפחות זמנית בתקופה כזאת קשה במדינה שלנו צריך להתחבר ולשמוח קצת אפשר להבין את התלהבות היתר

log02

New member
צודק

דווקא שני השחקנים הכי גרועים במילאן, הברזילאים בוקה ג´וניור וסרג´יניו, לא ישחקו בגומלין בגלל צהובים.

איזה שטויות

מילא רוקה, אבל סרג´יניו??? הוא שחקן כל כך מהיר ויצירתי, עם בעיטות מאוד חזקות. והוא לא היה כזה חלש. הוא יחסר מאוד למילאן, שחסר לה יכולות קריאטיביות

אין שחקנים שחסרים למילאן...

אם שחקן אחד לא משחק אז יש שחקן אחר במקומו והקבוצה לא יותר חלשה, אלא משחקת קצת שונה... ולקראת השוני הזה צריך להתכונן.

מי יחליף את סרג´יניו?

בהנחה שקלדזה יחליף כמו שצריך את אמברוסיני וגאטוסו יחזור לשחק, אולי במקום רוי קוסטה? מה שטוב זה ששבה יחזור, כי צמד הספרדים ממש לא הוכיחו את עצמם.

לקבוצה כמו מילאן יש סגל של 20-30

אני בטוח שמתוך הסגל הזה יימצאו 11 השחקנים הכי טובים להרכב הפותח. לכן לא צריך כביכול להתעודד מהעדרם של השניים, אלא לבדוק מי יהיו המחליפים ואיך אנצ´לוטי יציב אותם...

אוי אוי אוי

כשאנצ´לוטי בוחר מי יעלה למגרש גם מנצ´סטר סיטי תאכיל אותם קש........ לא אמרו שאם הפועל מנצחים הוא מתפטר?

עדו מסד

New member
שבצ´נקו תמיד חסר

צריך לקרוא לקבוצה הזאת א.ס. שבצ´נקו, זה לא יאומן איזו השפעה יש לאוקראיני המדהים הזה.

ושלא תבין לא נכון...

אני אהיה הראשון לברך את הפועל ת"א על ההישג, אם אכן הוא ייקרה.

log02

New member
שימו לב

אורי לוי: "האמנת שתגיעו לשלבים האלה ?" אבוקסיס: "לא, אני אומר את האמת, כי אני לא יכול לשקר..." LOL.

למעלה