כל ההודעות שנקראו נהיו שחורות שוב!!!!!!!!!

o0Invisible0o

New member

נו שרדת את הזומבה?!?!
האמת שזה נשמע לי קשה שני חוגים רצוף ואת יודעת, בהתחלה מתים ממש ונתפסים ואז הולך ונהיה יותר קל!! וצוחקים על כמה שהיה קשה בהתחלה...
כשהתחלתי לטפס הייתי עושה וי0 במשך חצי שעה פעם בשבוע ונגמרת..

ויאיי פעמיים בשבוע פילאטיס זו כבר התחלה מעולה!!
&nbsp
הרגת אותי עם העקרת בית, אני סיימתי לבשל ולאכול פסטה לפני איזה שעה..
יצא כ"כ טעים!

&nbsp
ולגבי העבודה האמת שחשבתי על זה והתחלתי יותר במודע להפגין ידע ויכולות בשיחה, הרי גם ככה חושבים שאני לא מבינה כלום מהחיים שלי, אם אגיד משהו מטופש מה יקרה? אבל היום הגיע במאי שעובד על הפקת סרט קו-פרודוקציה על יהודים בונציה וסיפרתי לו על חילופי הסטודנטים והוא שאל אותי מה למדתי ואז הסתכל עלי "נו, ואת לא רוצה לצלם סרט בונציה?!?!" ואמרתי שכרגע קשה לי, ואני כותבת למגירה. בכל מקרה, אני משתדלת להיות יותר ככה. וגם כשנניח מדברים איתי על יכולות הפוטושופ שלי לא להצטנע אלא to own it.
וגם אני מתחילה לשלוח קו"ח.

&nbsp
היום הבוס אמר לי לנקות את המקרר!!!!
ואז אמר שזה מתאים לי כי אני אישה וכשהתעצבנתי עליו ממש המון הוא אמר שאני אמורה לקחת את זה כמחמאה!!!

&nbsp
[ואז אחרי שרבנו וסיכמנו שאנחנו פשוט לא מסכימים על זה הלכתי להביא חלב ולנקות את המקרר..
כמו האישה הטובה שאני
]

Rachel47

New member
ואו הבוס שלך הוא פשוט חזיר

תתפטרי מחר

&nbsp
אבל זה טוב שאת מתחילה להביא את עצמך לאינטראקציות בעבודה
אולי באמת יצא מזה משהו

&nbsp
הזומבה דווקא הייתה אחלה
שרדנו את כל השיעור וכן אין לךנו סיבולת לב ריאה אבל גם לא מתנו...אז יאי!!!
ויום אחרי כבר כאב לי ממש הרבה פחות...לא רק שפחות ממה שכאב אחרי השיעור השני...אלא גם הכאבים שהיו לי בגלל השיעור השני נעלמו...
!
&nbsp
פילאטיס זה לא חוג מאוד קל אבל מבחינת הדברים שעושים מסתבר שזה לא כזה מפריע לזומבה כי זה אימון אחר לגמרי והוא בתכלס בכלל די מרגיע
והזומבה זה מוזיקה וקפיצות וריקודים שבהתחלה חששתי..לא מהמוזיקה והריקודים שאני בכל מקרה אוהבת אלא פחדתי שאני אסבול ממש כי יהיה לי קשה ולא ארצה לחזור...
אבל היה לי ממש כיף וזה באמת מרגיש כמו ספורט אפקטיבי סופסוף (עם כל הכבוד לפילאטיס שלא הביא כל כך תוצאות משקליות)

o0Invisible0o

New member

האמת שהתלוננתי כ"כ הרבה על עבודה בתקופה האחרונה ש-כ-ו-ל-ם סביבי רוצים לעזור לי...
ידיד של הדס [וגם שלי כבר, אני מניחה?] משפץ לי את קורות החיים ויפיץ לי אותם בקרב חבריו, מישהי אחרת מהטיפוס תשלח לכמה אנשים שלה, חברים של הילה, חברה אחרת, גם התנדבו לעזור..
אני יודעת שזה יקח זמן אבל אני קצת יותר אופטימית.
גם חזרתי אחורה בפיד טוויטר שלי היום (חודשים אחורה!!) וקלטתי כמה ממש שנאתי וסבלתי בעבודה הזו ממש מההתחלה וכמה בקודמת, התחקירנות לסרט דוקו שעשיתי, נהניתי..אומנם היא הייתה רק חודש אבל ממש מההתחלה, רציתי את המשרה, נהניתי לעשות אותה, התבאסתי כשהיא נגמרה..
איך משיגים עוד כאלה?!?!

&nbsp
איזה כיף לך, השילוב בין פילאטיס לזומבה נשמע מעולה ושמחה שלא הרג אתכן!
ואני לא יודעת איך פילאטיס אבל נניח טיפוס (במיוחד בולדרינג) זה ממש לא קרדיו אבל בגלל שזה בונה שרירים זה גם שורף שומנים, אני אוכלת מ-ל-א החורף ועליתי במשקל אבל כנראה זה שרירים כי ירדתי מידה במכנסיים..
הקסם של ספורט!
ותגידי איך הזומבה והגב? ואיך הגב בכלל?

&nbsp
&nbsp

Rachel47

New member
הגב בסדר

פילאטיס זה ספורט טיפולי בשורשיו (הוא הומצא בצבא האמריקאי במלחמת העולם הראשונה/שניה..משהו כזה, כדי לשקם חיילים פצועים) אז זה דווקא משהו שהיה לי קל להתחיל בלי חששות
יש רק תרגיל אחד ממש ספציפי ששמים כדור קטן מתחת לחוליות של הגב בדיוק בחוליות הבעייתיות אז אם מתישהו בשיעור מגיעים לתרגיל הזה אני עושה אותו בלי הכדור...בכל מקרה המדריכה יודעת על העניין ומסתבר שגם לה יש איזה דיסק פרוץ וכמה שברים בגב (
)
מבחינת זומבה זה בעיקר קפיצות וזה בעיקרון סוג של שיעור ריקוד..לא ממש כי אנחנו לא לומדות ריקודים ואז מופיעות או משהו כזה אבל יש מוזיקה מאוד חזקה וקצבית והיא מראה תנועות ואנחנו עושים אחריה וכמובן שבתוך התנועות האלה יש אפקט ספורטיבי וכל תנועה עובדת על משהו מסויים וזה גם מעלה את הדופק ומאוד מהיר ואירובי
לא הייתי לי בעיית גב עם העניין אבל זה באמת כי עבר קצת זמן (וכנראה גם כי אני כבר כמה חודשים בפילאטיס שאולי לא רזיתי אבל כן חיזקתי את השרירים במידה מסויימת..)
בהתחלה אחרי התאונה לא יכולתי גם לרקוד כל כך במסיבות ועכשיו זה כבר יותר טוב..
בקיצור הכל בסדר אבל אם יש משהו שהוא לא נעים לי אני לא עושה...אז מחליפים את זה בקפיצות במקום או משהו..

Rachel47

New member
אני גם לא

בכלל אמרו את זה בתוכנית של טל ואביעד
אבל ידעתי באופן מאוד מעורפל שזה דווקא ספורט שמומלץ לפצועים כמוני

אוי ואו.
מה נראה לו.
באיזה קטע את אמורה לנקות את המקרר? כאילו התפקיד שלך זה "מה שצריך" כזה?

הבוס שלך נשמע... נורא

אבל טוב שיש לך הזדמנות לנגוע בעוד תחומים... אם כבר...

שמח לשמוע שהמשטרה באמת עשתה משהו בנידון והצליחה לתפוס! ואת באמת ממש לא צריכה לחשוב עליו

ונשמע שדברים מתחילים להסתדר לאט לאט. זה טוב.

o0Invisible0o

New member
חחחח כן!

תראה מה כתבתי לרייצ' על היום..

&nbsp
הכי עצוב זה שהוא בטוח שהוא אדם מדהים, מפרגן ותומך, הוא לא מודע לעצמו בכלל!

&nbsp
&nbsp

למעלה