"כל הבנות" - ביט69

"כל הבנות" - ביט69

היי, הוצאנו סינגל חדש שנקרא "כל הבנות" מתוך אלבום שייצא בקרוב וייקרא "בנות אוהבות בנים חזקים", נשמח אם תשמעו ותגיבו... תודה, ביט69

וואלה..

אתם יודעים מה הבעיה איתכם...פרוטקציות וקופי בלינק 182... אתם בני פאקינג 15..חשים רולינג סטונס

אני אגיד לך מה,

זה לא שהם בני 15, יש אחלה להקות צעירות. זה איך שהם הגיעו לאן שהם הגיעו, ואחרי שהם הגיעו, הם לא הצדיקו את זה. הם קנו את דרכם לרוק עצמאות, פשוט כי הם קנו את יובל מנדלסון. מילא, אז הם ברוק עצמאות. בהמשך הערב יופיעו על הבמה הזו חמי רודנר, מוניקה סקס, ברי סחרוף ועוד רבים וטובים. הופיעו שם בזיופים נוראיים, ובמוזיקה שפשוט צרמה לי.. זה מעבר לטעם אישי, זה מבחינת ביצוע-הם לא יודעים לנגן, ובטח שלא לשיר. לסולן עוד לא התחלף הקול, וגם בציוצים הוא לא שולט.. זה היה נורא. הקפיטליסטים משתלטים גם על המוזיקה
, וזה חורה לי שאפשר לקנות את המוזיקה הישראלית. זה הכל..

Oyster Girl

New member
מי שלא שווה שומדבר, לא נשאר הרבה זמן

אז בואו ניתן לזמן לעשות את שלו ובינתיים לא נתקוף אף אחד. לא אוהבים את המוסיקה שלהם - סבבה, אל תקשיבו.

Ronushnush

New member
קצת קשה לא להקשיב כשהם נדחפים לכל מקום

אבל אני בכל זאת לא תוקפת

יש בזה הרבה משהו ../images/Emo6.gif

קצת קשה להתעלם מהם, התחשב בעובדה שהם פתחו הודעה חדשה (חס וחלילה לא מנוצלש"ת
) כמעט בכל פורום שאני חבר בו... חוץ מזה, הם ביקשו תגובה.. אם הם רוצים רק ביקורת טובה, שיגידו, אני אגיד להם שהמתופף לא גרוע בפרדידלים

Chen Shesek

New member
../images/Emo45.gif

עושים מהלהקה הזו כל כך הרבה רעש.. ותכלס לא מגיע להם (הכל יחסי..)

ברור שאין בעיה

שהם בני 15..אני מכיר פול להקות צעירות שהם אחלה.. הבעיה עם זה שבגילם הם חשים איזה לאדע מה כשבעצם לא מגיע להם

ordoron

New member
אהבתי

אהבתי בגדול,בעיקר את הקטע של הקפיטליסטים משתלטים על המוזיקה

למעלה