כל גיבורי הסדרה הם טיימרים- האמנם?

yonatan samiya

New member
כל גיבורי הסדרה הם טיימרים- האמנם?

זהו לא ספוילר, ממש ממש לא אבל... ע"פ מידע שנתון בידי, שאספתי ע"י מעקב צמוד אחרי הסדרה ואחרי הספר "הטיימר מאטלנטיס", כל גיבורי הסדרה הם טיימרים. בספר, ובסדרה, אנחנו יכולים לגלות שכל מי שיש לו גנים של טיימר, גם הוא בעצמו טיימר. נתחיל עם ליבי: אנחנו כבר יודעים בוודאות שהיא טיימרית, אנחנו לא צריכים לנחש את זה. נמשיך עם אנה: אם ליבי טיימרית, מן הסתם גם אנה טיימרית! יש להן את אותם הגנים שקיבלו מהוריהם. או מאסתר לפחות. נמשיך גם עם סול: אבא של סול היה במחתרת (מהנדס המבצר), מה שאומר שהוא נולד אחרי האסטרואיד והוא היה טיימר, מה שאומר שגם סול טיימר. ג'יני: אבא שלה, שון, היה מייסד המחתרת- הוכחה חותכת לזה שהוא טיימר, אם תראו את פרקי העונה הראשונה תיווכחו לדעת שהוא חזר מהעתיד לעבר, התחתן עם אמא שלה והביא לעולם את ג'יני. אותו הסיפור גם פה. זואי: שני ההורים שלה היו במחתרת, אז ככל הנראה היא גם טיימרית. מייקי: אמא שלו הייתה מרגלת במחתרת, ואבא שלו היה בקונגרס (מה שאומר שגם הוא טיימר), ולכן הוא חייב להיות כזה. אותו הדבר גם לגבי טומי- צ'יף טיימר? גם הוא. מה שהרבה ילדים חושבים זה שרק אם האנשים נולדו אחרי האסטרואיד הם טיימרים, או רק אלו שנולדו על האי, אבל זה לא נכון. זה כמו ש... צבע העור שלכם או צבע השיער שלכם לא יהיה בהתאם למקום\לזמן שנולדתם, אלא ע"י הגנים של ההורים שלכם.
 

Superboi

New member
מצטער להרוס...../images/Emo59.gif

אבל לא כל מי שנולד אחרי האסטרואיד טיימר. לא?
 

yonatan samiya

New member
זה לא מה שאמרתי

מה שאמרתי זה שילד שנולד להורים טיימרים\ הורה טיימר גם הוא טיימר בעצמו. אם תקרא את הספר "הטיימר מאטלנטיס" תבין הרבה יותר טוב ויותר לעומק את התאוריה שלי שמבוססת על התאוריה שבספר.
 

8דושנקה8

New member
כתוב שם ש...

הם בעצמם טיימרים ומשתמע מכך (ומהנאמר בעונה הראשונה) שגם ההורים שלהם היו או עדייין טיימרים.... משום שכדי להיוולד טיימר היית צריך לשרוד את האסטרואיד או להיוולד אחריו ולהיות בן להורים טיימרים... או להורה טיימר...
 

ANGELUSPIKE

New member
כתבתי את זה כבר למטה בהודעה

כן כולם טיימרים והסיבה היא כזאת: בפרקים שלפני שליבי מתה, ראינו את ליבי מנסה ליצור קשר עם החבורה, על ידי שימוש בכוח של הטימרים, אבל כל פעם שהיא הגיעה אליהם היא נתקלה בחברה עם החליפות הלבנות שהשתמשו גם בכוחות של טיימרים, בדיעבד בפרק 55 גילנו שאותם חברי עם חליפות לבנות הם בעצם החבורה של ההיסטוריה הזאת ושהם עובדים עם הרעים, אבל גם שיש להם כוחות של טיימרים, זה אומר שלא רק להם יש כוחות של טיימרים גם לחבורה המקורית יש וגם הם טיימרים, אותו הדבר היה עם ליבי, היא דיברה עם עצמה ואחר כך גם גילתה שהליבי השניה היא טיימרית ההיא הסיקה מכך שגם לה יש כוחות של טיימרים, כל החבורה הם טיימררים ושי להם כוחות של טיימרים, הם פשוט לא יודעים את זה עדיין, מה גם שכולם צאצאיים של טיימרים ככה שזה מסתדר בסוף.
 
למעלה