כל אלה מהפורום המקורי כבר

De-Panther

New member
כל אלה מהפורום המקורי כבר../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

יודעים מי אני
בקיצר... הורדתי את החלק הראשון של הסרט השני!!!!!!!!!!! ובסוף החלק הזה רואים את אמה פותחת רגליים אבל זה לא קשור... בקיצר היה נחמד... פוקס ניראה כמו תרנגול במחזור ארול גדול הערבה המפליקה זה לא מזכיר קקטוס מפליק אבל זה בהחלט לא נראה כמו ערבה אלא כמו כמה נבוטים מחוברים... יש לי דובי הוא טמבל לוציוס מזכיר את דרדסית בקטע של הקווידיצ´ ווד נראה שם כמו קונדום מעופף דראקו יצא שולת הפעם לשם שינו... אבל רק בקטע בחנות הספרים לא יותר מזה אהבתי את ההבעות של רון קולין יצא דפקתי - אהבתי את זה אני כבר צעקתי כשהיה בטלויזיה הקטע עם המכונית המעופפת שהארי יפול... לא אהבתי את הדו קרב סנייפ יצא שם הכי טוב בדו קרב וגם זה רק בגלל התנועות שלו... הייתי בטוח שהנחש יהיה גדול יותר וחבל שלא הבינו את מה שהארי אומר... זה לא נשמע לי כל כך כמו חסה חסה... אלא יותר כמו תנו לי סושי... אבל אולי הקטע עם הבסיליסק ישמע כמו חסה חסה... בכל מקרה זה יותר טוב בינתיים מהראשון אבל רק בגלל הקטעים המצחיקים... זה בכלל לא מזכיר לי את הספר רק הדמויות ואיפה פיבס??

Minerva

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo11.gif../images/Emo136.gif

וגם לא בינס... כל השיעור הקורע הזה נעלם בקלילות מרגיזה כ"כ...

*קליאו*

New member
זה היה טיפשי. לדעתי לפחות../images/Emo3.gif../images/Emo105.gif

הייתה סיבה לכך שבינס סיפר את זה לתלמידים בספר, ולא מצאתי אפילו קצה של היגיון בעובדה שמקגונגל סיפרה להם. בכל אופן,
התחדש על הפורום
אני לא יודעת אם אני בעד או נגד, אבל בכל מקרה.. בהצלחה..

De-Panther

New member
זה כי הם עצלנים!! לא...../images/Emo14.gif../images/Emo185.gif

היה להם חשק לעבוד עם עוד שחקנים... חבל... אין פיבס ואין בינס ואין דיפט

Minerva

New member
../images/Emo4.gif ו...

המשפט הקורע של בינס... "אין הוכחה אחת לרפואה שסלזאר סליתרין בנה אי פעם ולו ארון סודי לחומרי ניקוי..."!
נעלם כלא היה...
(מצטערת אם הציטוט אינו מדוייק, הספר לא נמצא בידי ברגעים אלו).

Hermione HP

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo20.gif

LoL אורן!!!! *סמדר שתיכף נוסעת לשלושה ימים ולא תיראה יותר את פורום 160 ל...שלושה ימים...^_^...*

Minerva

New member
../images/Emo6.gif

אני לא מסכימה עם הכל.... אבל עדיין מצחיק! מישהו מפורום 160... אמר שה"הכנס" של רדקליף נשמע כמו "אישששש החחסססההההה"...
זה בדיוק! בדקתי את זה! (ונקרעתי!)

De-Panther

New member
גם אני בדקתי!! וכאן אני../images/Emo14.gif../images/Emo185.gif

כועס עליך וגם עלי זה הקטע שאני הכי זכרתי מכל הספוילרים... כל השאר שכחתי את זה זכרתי במיוחד איש החסה איש החסה איש החסה חיכיתי שהוא יאמר את זה פשוט... אווף איתי\ך

Minerva

New member
הוא כןןןן אמר! ../images/Emo13.gif../images/Emo136.gif

כשהוא פתח את החדר... (פעמיים)

Chsheer cat

New member
הם התכוונו לעשות פיבס.../images/Emo95.gif

אפילו היו מועמדים. חבל שהם לא עשו אותו בסוף
. אבל אני הכי חיכיתי למסיבת יום המוות, רציתי לראות כרותי ראש משחקים עם הראשים שלהם. ובכלל זה היה צריך להיות יפה.וגם לא סיפרו על העונש שרון קיבל, לרות שהיה ברור שהוא יקבל עונש. קנת בראנה הוא שחקן מעולה, אבל השיער שלו נטה קצת לג´ינג´י, ולא ממש לבלונדיני, למרות שהוא בהחלט העביר את הדמות של לוקהרט כמו שצריך.

De-Panther

New member
המשך הסרט גרוע!!!!!!!!!../images/Emo14.gif../images/Emo185.gif

איזה עוגות קטנות וקראב וגויל לא זללו אותן הם פשוט אמרו הנה עוגות מרחפות איזה גדול בוא ונטעם מהם ואז כל אחד לקח ביס קטן והתעלף... לא ראו אותם נסחבים לתוך תא מה שהיה יכול להיות מצחיק מירטל נראת דווקא טוב במקום רע דמיינתי אותה שמנה נמוחה גוצית עם חצ´קונים על כל הגוף לא רואים את פרופסור דיפט הזקן... הקטע שבו רואים את האגריד אומר לטום רידל לאאאאא אל תיקח את הרעגוגושלה ממי שלי ממני!!! הוא ממש יפה איך רואים את השער נסגר על האגריד שער היסגר!!! טרח!!! לא האגריד!!!!!!!! לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הרעגוג נראה מוזר ביותר חשבתי שהילדים שלו יהיה גדולים יותר... המכונית גדולה!!!! ממש אהבתי אותה... גילדרוי לוקהארט מצחיק לאללה... "שלום!! מי אתה?? מי אני?? אתה גר כאן??" הארי אחרי זה רץ בשלולית ארוכה של מים רץ רץ רץ רץ רץ רץ רץ רץ(אני קולט ששומעים את הצעדים במים ואני בתת מודע אומר תיפול תיפול תיפול) רץ רץ רץ רץ רץ(נופל??) ונשכב מעל לג´יני
בחיי יש לדניאל רדקליף טעם נוראי... ג´יני לא חמודה כמו בתמונות של הפרומו... היא נראת פוצית לאללה... הקטע עם הבסיליסק וטום רידל היה יפה ומצחיק ווווווואאאא אני טום רידל הרשע אני בעצם וולדמורט אני יאכל אותך... אהה אוופס אני לא אוכל אנשים... אבל הבסיליסק שלי רעב הוא יאכל אותך לא לא בסיליסק אל תאכל אותי אתה לא רואה איזה לא טעים ומגעיל אני?? איזה יופי פוקס התרנגולת\תוכי האדומה מגיעה להציל אותי!!! לא!!!!!!!!!!! היא ניקרה לו את העיניים אתה יכול להסתכל עליו עכשיו!!!! אבל הוא עדיין יכול... לאכול אותך!!!!!!! תפוס אותו בסיליסק(איש החסה איש החסה... באמת הקטעים האחרונים עם הלחשננית נשמעים כמו איש החסה כניראה איש החסה רוצה שיתנו לו סושי
) בקיצר הבסיליסק רודף אחרי דניאל ואני אומר לעצמי(השעה מאוחרת אני לא יכול לצעוק) תאכל אותו!!!! לא משנה שתקיא אחרי זה!!! תאכל אותו כבר!!!!!!!!!!!! תאכל יא נמושה!!!!! ואז הוא מת ואני כל כך עצוב דניאל הרג את הנחש... אז הוא בא מהר לוקח את היומן מג´יני תוקע את הניב ואז טום רידל נעלם דרך אור חזק מכיוון הביצים שלו...(אווץ´
) ואז מגיעים לקישקושים נחמדים אצל דמבלדור... לוציוס הדרדסית בלי הכובע מגיע אחרי זה הארי דואג לשחרר את דובי מהבעלות של לוציוס עליו לוציוס מתרגז ברגע שהוא קולט את זה שולף את השרביט שלו מתוך איזשהו מתקן מיוחד ורץ לכיוון דניאל רדקליף וצועק אבדה......!!!!! אבל הוא לא מספיק להרוג אותו בגלל דובי שמעיף אותו אולם שלם... אבל זה היה אמור להיות במדרגות!!!
ואז יש קטע של סעודה הרמיוני(אמה תעשי לי ילד) רצה אל רון והארי רצה רצה רצה רצה(נופלת??) רצה רצה רצה רצה רצה(למה את לא נופלת??) רצה רצה רצה רצה(נופלת!!! סתם סתם בצחוק) ומחבקת את הארי ונראה כאילו היא נחנקת ואז היא באה לרון אווו רון רון!!! רון!!!!!!!! לחיצת יד
ואז מגיע האגריד נותן נאום מפגר הארי מחבק אותו והוא זז קצת אחורה מרוב הגועל של דניאל ואז אז אז!!!!!! כל הילדים שבאולם קופצים עליו ומנסים לחבק אותו... וראיתי אותו נוגע שם בכמה ילדות נראה לי... פדופיל שכמוהו חה חה חה
הסוף
חבל שלא היה קטע עם הרכבת...

למעלה