כל אדם והניסיונות שלו...

גבעון 1

New member
תשמע לחוד

תעיין בפסקי רבי' עובדיה יוסף, המכונה אצל משפחתנו "מרן" ותראה , שהתייחס לעניין, שאין הבדל בין יש קונדם לאין....

לחוד

New member
לעצם הענין זה לא משנה

ודברי נכתבו שלא בעיון כל הצורך. השאלה עם הקונדום היא תיאורטית, האם חציצה מונעת מהמעשה להיחשב כביאה. ולגופו של ענין לא משנה אם הקונדום הספציפי מכסה וחוצץ לא האורך או לא.

גבעון 1

New member
לא הבנתי מה רצית?

חיפשת רב שיתיר לך את זה?, לא נראה לי שתמצאי איזה רב כזה... וגם אי אפשר לאכול את העוגה ושתשאר שלימה... בחיים צריך לבחור, בן הזוג לא מתאים... תתגרשי ותמצאי אחד מתאים. למה ללכת בדרכים עקלקלות כשניתן ללכת ישר..

טiבת לב

New member
אני לא חושבת

שהייתי מסוגלת לבגוד בבעלי... לא הייתי מעיזה... אבל אם זה היה קורה הייתי מאוד שמחה...

../images/Emo35.gif

את לא חושבת שהיית מסוגלת לבגוד, או שאת חושבת שלא היית מסוגלת לבגוד? ומדוע היית כל כך שמחה?
אני משתוממת, כל כך רע לך איתו? תיתגרשי.

יוסי2302

New member
שטויות תמשיכי לשמור .

אפי' סקסולוגיות חילוניות ממליצות ע''ז . זה מחדש את הקשר והאהבה בין הזוג כיום כלולותיהם .

rachel437

New member
מדוע חז"ל

לא דאגו שגם נשים שמחזורם פסק או נשים בהריון יהנו מחידוש הקשר, הסיבה היחידה שאסרו לגעת באישה נידה היא בגלל טומאתה הנוראה.

mister xy

New member
יש גם שיטות אחרות

לחדש את הקשר המיני בין בני זוג, לא צריך את העזרה של אלוהים בשביל זה.

טiבת לב

New member
זה מה שהגברים לא מבינים...

שאני מחכה לבעלי או לידיד שיש לנו ידידות עמוקה וקשר עם רגשות...

רקפת81

New member
אתה מזכיר לי

את מה שמדריכת הכלות שלי אמרה בנושא זה. ושמעתי הרבה שמדברים על זה ברצינות וזה כ"כ אבסורדי: שאצל חילונים מתגרשים הרבה יותר מחרדים בגלל שאין להם את ההרחקות הללו ואת הציפייה לחידוש הקשר לבן הזוג. וכבר אז חשבתי לעצמי, הרי רוב הנשים החרדיות לא לוקחות מניעה, ורוב הזמן או שהן בהריון או שתקופת ההנקה.. ולכן הן רוב הזמן מותרות לבעליהן..

טiבת לב

New member
זה ממש לא נכון לומר כך...

אני יודעת כאן בקומונות נשים שגם משתמשות באמצעי מניעה...

למעלה