כל אדם והניסיונות שלו...

החיים נגמרים בסקס?

אמנם בציבור החרדי מרעיבים עד כלות הכלות, אבל זלא אומר שזה הכל בחיים, זה נשמע כאילו חוץ מסקס אין לך כלום הלו, סקס צריך וכמה שיותר אני חושב אבל לא רק זה וכל היום להיות גחל ומוטרד , באמת , , זה סתם מייסר . . שוב פעם זה טבעי בציבור שלנו שהרעיבו אותו, כפו אותו השפילו אותו הרסו אותו, ואסרו עליו שום קשר למיניות , אז זה מתפרץץץץ וגם נוצר מצב שזה הדבר, כי אם זה מה שהרחיקו כל הזמן ממנו , סימן שזהו זה הדבר ,אבל תנסי לחשוב להגיע לסיפוק והמין יהיה חלק מחייך ולא כל חייך עד שזה משתלט ., זה עוד פאשלה בחרדים.. רצינית , פשוט תחשבו שהחרדים המציאו דת המציאו איסורים וגם המציאו שהכל וכל חיים זה סקס וזהו וצריך להתרחק כמו מאש . , כל זה תאוריות שלהם , ! חאלס אני אומר את זה לעצמי גם , ברור שצריך להגיע לסיפוק מיני אבל . . .לא בזה ניגמר הכל , ולא מתחיל , זה חוויה שהיא חלק ממעגל אחד שלם שאולי היא בין הגדולות פיזי או ריגשי אבל זה חלק ממערך מהגלגל.. ואולי חלק מהחרמנות הזאת בראש, לכן אני אומר את זה שאולי זה , יעזור ! ! ! כמה בירברתי, טוב מחשבות ...

היא דיברה על הימים האלה

שאז זה ממש קשה לה . וכן יש גברים ונשים שזה הכל אצלם בחיים . כל אחד והדברים שעושים לו טוב .

עוד חידושי הלכה

אם את מחורמנת על מי שאסור קני לו כזה אבר מפלסטיק שיבעל אותך עם זה זה מותר לכל השיטות רק שהוא יכול להשתגע מזה עקרונית גם דתיים יכולים לעשות חילופי זוגות כותבים על פתק הרי את מותרת לכל אדם ומחתימים על זה עדים ונותנים לאישה ואז מדאורייתא היא גרושה והכל מותר לה בסיום המסיבה כותבים על פתק הרי את מקודשת לי ונותנים לה וזהו

למעלה