כל אדם והניסיונות שלו...

גבעון 1

New member
אכן נסיונות רבים

אכן האדם עומד לפני ניסיונות רבים, אולי תדברי עם בעלך, על מה שעובר עלייך, שמא תאמרי, וואי ומה הוא יחשוב עליי.... יכול להיות שהוא באותה דילמה כמוך, ויחד תוכלו למצוא פיתרון, לחומרת ר' זירא...

טiבת לב

New member
כאני אומרת לו...

שאני מתגעגעת ומחכה כבר... הוא עונה לי, שגם הוא מחכה אבל רק עוד כמה ימים... מה זה? רק חומרה?

גבעון 1

New member
תשמעי

העניין הוא כזה, כעיקרון אם אשה ראתה מחזור והוא פסק, והיא יודעת שהיא נקייה ועשתה הפסק טהרה, אז היא הייתה יכולה לטבול, אלא שהחמירו חכמי הדורות, עלינו ועל עצמם, מסיבות שונות לחכות זמן נוסף. יש מחלוקת גדולה אם התוספת הזו מעיקר הדין או חומרא בעלמא, ולמעשה מדובר בעוד כמה ימים או לפעמים שבוע נוסף. שווה לשבת עם בעלך, ללמוד יחד ולברר מה נכון לכם כזוג. קחי את הזוגיות שלך בידיים לפני שהיא תברח לך...

טiבת לב

New member
אין סיבה שהזוגיות תברח...

אני מאוד אוהבת את בעלי... ובעלי אוהב אותי...

mister xy

New member
זה אפילו לא תקנת חכמים

אלא "בנות ישראל החמירו על עצמן"..

mister xy

New member
יש גם פסיקה הלכתית שאסור לגלוש באינטרנט

ועל זה לא נראה שאת מקפידה במיוחד.
השאלה היא מה אלוהים אסר (בהנחה שהוא באמת אסר) ומה הוסיפו על זה בני האדם...

אהה..

והנה לנו עוד הוכחה שמה שרואים אסור ומה שלא רואים מותר. בעעעעעע על כל ההיתנהלות שלך!!

טiבת לב

New member
זה לא קשור...

בעלי מתנגד לאינטרנט, ולי יש דיעות משלי, ובכדי לא לקומם אותו אני גולשת כשהוא לא בסביבה...

טiבת לב

New member
מבחינתו...

אסור לגלוש באינטרנט. האמת עד שלא הכרתי את האינטרנט דרך הסלולרי חשבתי שזה באמת משהו חמור ואסור...

לכי לטבול מייד

אם את טובלת אחרי שבע ימים מתחילת המחזור את לגמרי טהורה כל השאר זה רק חומרה מיותרת

עדיף גוי

אם בעלך מתעקש להחמיר חפשי ידיד לא יהודי [בלונדיני וחתיך כמוך] שיהיה איתך בימי הנידות האיסור הרבה יותר קטן אז

למעלה