"כלים" לסקצ'ינג

yoniBLA

New member
"כלים" לסקצ'ינג

אני מאד אוהב לצייר, סקצ'ים טיפשיים כאלו במחברות לבנות. העניין הוא שאני רוצה להתקדם, והבעיה היא שאני לא מכיר את ה"כלים" הנחוצים. עד היום הכלים היחידים שעבדתי איתם היו מחברת לבנה כלשהי ועט/עיפרון סטנדרטי. ספציפית שוטטתי עכשיו באחד מפורומי הציור האהובים עלי (conceptart.org) ונתקלתי סתם כך בסקצ' הזה. שאלתי את היוצר המוכשר באיזה כלים הוא משתמש, והוא השיב לי, להלן המצרכים: - מחברת נייר ממוחזר כהה. - עיפרון h ו-f. - עיפרון בהיר או עיפרון קונטה (חיפוש בבבילון מעלה שמדובר ב: "סוג של עפרון רך העשוי גרפיט וחימר (מכונה על שם ממציאו הכימאי הצרפתי ניקולה ז'ק קונטה)". תמיד חיבבתי כימאים צרפתיים. שאלה שלי אליכם היא - איפה אני משיג את הדברים הללו? ועוד, איך הוגים "קונטה", כדי לא לצאת דביל
תודה מראש.

elior123

New member
אמ.. כל חנות לאומנות שמכבדת את עצמה

אז יהיה בה את כל הציוד הדרוש. אגב הציור שהראת יכול להעשות גם בעזרת: עפרון פחם או עפרונות מ-6B ומעלה, והצבע הלבן יעשה בעזרת עפרון פסטל. די פשוט, עכשיו נשאר רק כישרון

yoniBLA

New member
נניח בקרביץ,

יהיו דברים כאלה? כמה זה אמור לעלות? (מחברת מנייר ממוחזר + העפרונות שציינת)

yoniBLA

New member
הבחור ששאלתי אותו אמר:

"i have a recycled paper sketchbook that is naturally light brown"​

Souler

New member
ואם אין כשרון?

אבל המון צורות , קישקושים , צבע וקונספט בראש ולא מוצאים את הדרך להוציא אותם החוצה

elior123

New member
קרביץ יקרים אבל אם אתה כבר שמה אז -

כן יהיו דברים כאלה. כמה הם עולים? לא יודע, קרביץ יקרים כאמור אז אני לא קונה שמה יותר מדי רק אם אין ברירה...

Hamsta

New member
בחיפה יש את בוחבוט

במדרחוב נורדאו, או בלב המפרץ. פנינת האומן ברחוב החלוץ. יש מצב שיש דברים שיהיו זולים יותר בקרביץ בכל זאת.

j i m m y

New member
קונטה זה עפרון ממש מעצבן

לא ממליץ לך להתעסק איתו. אם אתה כל כך רוצה לצבוע/לגוון, אתה יכול למצוא עפרונות של פריזמה קולור (יש גם ביחידים). קונטה זה עפרון רך מידי, שנמרח בקלות-יתר, ולא קל להשתלט עליו. - ומה הקטע עם הנייר הממוחזר? נייר כזה אתה יכול למצוא בכל חנות בארץ. זה נייר אריזה!

למעלה