כלב שנובך

max2

New member
כלב שנובך

מה לעשות? לרוב הוא נובח על כלבים אחרים מבעד הגדר או משהוא כזה אבל לפעמים הוא נובח ללא סיבא נראית לעין. הוא התחיל לנבוח הרבה למורות כשרק לקחנו אותו הוא לא הוציא נביחה מהפה. מה לעשות. נ.ב. נובח רק בחצר.

טליה ג

New member
לי אישית אין עצה, אבל...

כדאי לך לצפות בתכנית "טירוף של חיות"(Barking mad) שמשודרת ב-BBC prime. התכנית עוסקת בטיפול בבעיות התנהגותיות ופסיכולוגיות של חיות, ובכמה תכניות דיברו על כלבים שנובחים ללא סיבה ובדרכי טיפול אפשריות, ובהרבה מקרים הכלב אכן הפסיק עם הנביחות. מהתכנית הזאת אפשר ללמוד הרבה דברים.

למקס (הלוחם בדרכים?)

אני לא מומחית כמו כמה מהכותבים כאן, אבל אנסה לשתף אותך בניסיון שצברתי. יש לנו כלב בן שנתיים וחצי, שאנחנו מגדלים מגיל שמונה שבועות. בהתחלה, הוא לא היה נובח וחיכינו בקוצר רוח לשמוע אותו "מדבר". היום הוא נובח על כלבים שעוברים בסמוך לחצר שלנו, אבל לפעמים הוא נובח ללא סיבה שלי נראת לעין, הרי השמיעה שלהם רגישה בהרבה משלנו. אולי גם הכלב שלך שומע דברים שאתה לא מסוגל.

Michelle1

New member
הנביחות

הן כלי תקשורתי בין הכלבים לסביבתם. אל תשכח שכלב הוא יצור חברתי ממדרגה ראשונה : תקשורת מהותית מאד בעבורו. יש המון סוגי נביחות: נביחות משחק, תקשורת בין כלבים, בדידות וכדומה. זוהי שפה מאד עשירה ככל שתכיר יותר את הכלב תוכל להבחין יותר ויותר בדקויות של הנביחות. אם הכלב נובח בעיקר כשהוא בחצר, יש להניח שהוא מנסה לתקשר עם העולם שמחוץ לחצר- להעיד על קיומו לכלבים אחרים- אולי לעורר את התענינותם או להכריז על טריטוריה. זהו חלק חשוב מחיי הכלב - אם אתה חושב שזה מפריע לשכנים תוכל בשעות מסוימות להכניס אותו הביתה, שם יש לו פחות גרויים ולכן שם הוא נובח פחות.

max2

New member
אבל,

אני לא יכול לשמור אותו בבית כל הזמן... למשל בלילות כשהוא מתחיל לנבוח אני צריך להכניס אותו הביתה לכל הלילה..... למורות שאני לא ממש מגנה את הנביחות, אבל היתי רוצה לצמצם אותם...

champ

New member
טוב, יש כמה פתרונות לבעיה...

חלקם נעימים וחלקם נעימים פחות.... אני רק רוצה לציין שאין לי כל נסיון עם אף אחד מהמוצרים שאציג כאן מאחר ואצלי צ´מפ
נמצא בתוך הבית ולא נתקלתי בבעיית נביחות איתו... אז הפתרון הטוב ביותר שמצאתי הוא קולר ה ANTI BARK ראה תמונה מצורפת --> עקרון הפעולה של קולר זה הוא לחץ אוויר המפתיע את הכלב בזמן הנביחות... הפתרון הבא, והפחות נעים הוא קולר בעל מנגנון חשמלי ה"מכה" בכלב בזמן הנביחות - לא הומני כל כך אבל עובד... והאחרון הוא אותו קולר, רק שזה מופעל ע"י שלט רחוק... (משמש גם לאילוף כלבים וכו´...) בכל אופן, אין לי מושג היכן ניתן להשיג את הקולרים הללו בארץ אבל שיהיה בהצלחה..... צ´מפ.

shirilik

New member
נכון מאוד אבל...

בקולר שמפיץ ריח אין 100% של הצלחה בגלל שלפעמים הכלב מתרגל לריח בקולר נגד נביחות שהוא בעצם קולר חשמלי יש 100% הצלחה בקשר לקולר עם השלט - זה לא לעניין בכלל כי זה לאילוף בלבד וזה לא עוזר לנביחות

champ

New member
אוקי, אבל מדובר באילוף

אמנם מסוג אחר, אבל גם הפסקת הנביחות היא אילוף......

max2

New member
קצת יקר,

מעל ל-500 שקל על קולר לכלב.... יכולה להיות בעיה נוספת עם הקולרים שכאשר יש רעש מסביב הם גם יתנן "עונש", אבל אני חושב שהם חשבו על זה....

shirilik

New member
תיצור קשר

הסיבה אינה ברורה וצריך יותר פרטים לזיהוי הבעיה. ולכן אתה יכול ליצור איתי קשר במייל [email protected]

max2

New member
אז כתבתי כאן

שהסיבה אינהה ברורה
יש למישהוא מושג איפה ניתן לקנות את האנטי בארק?

למעלה