כלבים לאימוץ

enbalush

New member
כלבים לאימוץ

אנג'י-פינצ'רית,מחוסנת ומעוקרת, מבקשת למצוא שוב אמון בבני-אדם.

enbalush

New member
ניאו

גור מעורב בן חודשיים לבית עם חצר, מדהים ועומד על שלו.

enbalush

New member
שייקספיר

מטופל אצל וטרינר, כלב מעורב, גדול , מקסים, אישיות מדהימה, חכם, חברותי, לב רחב.

enbalush

New member
שרשרו עוד כלבים...

יש גם גור בן 4 חד', לברדור מעורב לגמרי, ידידותי ויפייפה, ג'ינג'י-חום. וגורה חתולה צבעים: לבן עם ג'ינג'י-עיניים ירוקות, בת חודש, מהממת, לאוהבי בע"ח, צרו קשר במסר האישי בלבד, תודה :)

z x 7 r

New member
לברדור למסירה - דחוף

למסירה לברדור מעורב עם כלב רוח, בן שנתיים וחצי לא מסורס, אחרי חיסונים לשנה, עם תעודות, ידידותי מאוד וגדל בבית דירות. מתנהג יפה ושקט. חייב למסור את הכלב כי אין לי זמן לטפל בו. אנא צרו איתי קשר ב - מייל [email protected]

סתם שאלה

אני עוד לא ממש בעינייני כלבים ויכול להיות שזה לא קשור! אבל מה זה "מסורס" מהמילה סרסור<? למה הכוונה<?

z x 7 r

New member
מסורס זה ממילה ס.ר.ס.

להוריד את הביצים :( אווץ' אבל שלי - לא!

z x 7 r

New member
זה כבר אני לא יודע הבנתי ש...

שזה משפיע להם על ההתנהגות או משהו כזה

be_roo

New member
סירוס כלבים נעשה מכמה סיבות

כלבים שאינם מסורסים נלחמים עם זכרים אחרים ומתחרים על מעמד ועל נקבות, והם יכולים להפצע קשה. הם עלולים גם להיות תוקפניים כלפי בני אדם. הם גם נוטים יותר לברוח מהבית כדי לחפש נקבות מיוחמות וכך הם הולכים לאיבוד או נדרסים. הסירוס גם מקטין את הסיכוי למחלות מסויימות כגון סרטן במערכת המין. אם הבעלים אינם מתכוונים להרביע את הכלב בצורה מסודרת (כאשר מדובר בכלב גזעי, עם כלבה גזעית, בפיקוח וטרינר ואגודת הגזע), אין שום יתרון באי סירוסו של הכלב. הניתוח עצמו הוא פשוט ושכיח, והכלב על הרגליים תוך יום.

enbalush

New member
סירוס ועיקור

סירוס-חיתוך צינור הזרע או ע"י ניתוח בהרדמה של הכלב במקרה שלנו, ועיקור-הוצאת הרחם אצל נקבות, תהליך זה מונע מבע"ח להתרבות, בע,ח נהיה יותר נח כלפי האדם והסביבה, מונע מחלות אצל בע"ח, כמו דלקות רחם וסרטן. יכול מאוד להיות שיש קשר בין סרסור לסירסור, כי סרסור בעצם מסרס את הזונה שלו, לא?!

*gemini*

New member
עוד משהו

יש מדינות בעולם שהמודעות לנושא התרבות בע"ח היא כל כך גבוהה שבמקרים רבים לפני שמזווגים כלבים בודקים אותם מבחינה רפואית שהם בריאים ללא בעיות שעלולות לעבור לגורים, ורק אז מחליטים אם לזווג את הכלב. שאר הכלבים, כלומר אלו שלא מתאימים לזיווג או שבעליהם החליטו לא לתת להם להזדווג, מעוקרים ומסורסים. זה טוב לשני דברים. 1. פחות מחלות ובעיות תורשתיות אצל הכלבים (כמו למשל אפילפסיה שבהרבה מקרים פשוט נולדים איתה ואת זה אפשר למנוע). 2. פחות כלבים נטושים וגורי תערובת שנזרקים לרחוב. זה מצמצם את תופעת הפיצוץ אוכלוסין של הכלבים. אלו שתי סיבות נוספות לסרס ולעקר.

שאלה בקשר לסירוס

לא הבנתי את התהליך עושים חיתוך פנימי או שמורידים את הביצי* של הכלב? כאילו שמבחוץ אין לו יותר אשכים .?

be_roo

New member
עושים חתך בשק האשכים

מסירים אותם וסוגרים את צינור הזרע. השק נתפר ועם הזמן מתכווץ. למעט אי נוחות קצרה בעצם הניתוח, הכלב אינו סובל, הוא לא מודע לשינוי, אין לו שום צורך באבהות וכך גדלים סיכוייו לגדול בריא ללא פציעות.

למעלה