כך מחדירים גזענות לילדים המאושפזים בבתי חולים , באמצעות עלונים שמצורפים למטבעות שוקולד. כת חב"ד הידועה לשמצה

סתוונית333

Well-known member
העם היהודי תמיד רצה להיות חריג ושונה מכל השאר, ותמיד טען שהוא ייחודי ויותר טוב מאחרים (קרי "העם הנבחר").

ממש כמו חבורת "המקובלים" (the popular kids) בתיכון שחשבו שהם יותר טובים מעולם, וכולם שנאו אותם על זה.

כי אף אחד לא אוהב סנובים.

אז זהו, שהם לא היו מקובלים והגזענות המטורללת חזרה אליהם בבומרנג ועלתה להם ביוקר וגבתה 6 מליון קרבנות.

Permafrost

Well-known member
אז זהו, שהם לא היו מקובלים והגזענות המטורללת חזרה אליהם בבומרנג ועלתה להם ביוקר וגבתה 6 מליון קרבנות.
אנטישמיות - תמיד היתה באירופה, אולם את השואה נתן ליחס בעיקר להרס "גרמניה המסרתית" על ידי מנצחי מלחמת העולם הראשונה שהחליטו כי גרמניה לבדה אשמה והשיתו עליה תשלום פצויים דמיוני.
הרס "גרמניה המסרתית" שהיתה מעמדית למדי - איפשר עלית הנאצים שהיו לפחות בתחילה אנשי שוליים...

איציק5111

Well-known member
עוד לא הבנת שזה בדיוק מה שהיא עושה ?

אם אי פעם יתחשק לך להצביע שוב למרצ - תזכיר לעצמך את ההתבטאויות הללו - זה יעזור לך לשוב אל האור.
אם בנט ושקד יהיו חלק מהימין אני יצביע שוב לשמאל....אני יהיה תמיד נגד בנט ושקד.

סתוונית אדם טוב ומקסים גם עם הדיעות שלה לפעמים שונות משלי וגם אמירות קיצוניות לא הופכות אותה לאדם רע.

לא פוסל בני אדם על דיעות, יכול להתווכח אפילו קצת להתעצבן לצחוק אבל לא יותר מזה...

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם בנט ושקד יהיו חלק מהימין אני יצביע שוב לשמאל....אני יהיה תמיד נגד בנט ושקד.

סתוונית אדם טוב ומקסים גם עם הדיעות שלה לפעמים שונות משלי וגם אמירות קיצוניות לא הופכות אותה לאדם רע.

לא פוסל בני אדם על דיעות, יכול להתווכח אפילו קצת להתעצבן לצחוק אבל לא יותר מזה...
ביום מן הימים אתה תבין שאפילו בנט ושקד עדיפים על הקיצונים של מרצ או החברה שלך סתוונית.

הכנסת לאותי למצב מוזר בו אני נאלץ להגן על הפוליטיקאים הנ"ל אבל אין ברירה - אם שמים על כף המאזניים את השמאל הקיצון לעומת בנט ושקד צריך לבחור בגרוע פחות

איציק5111

Well-known member
ביום מן הימים אתה תבין שאפילו בנט ושקד עדיפים על הקיצונים של מרצ או החברה שלך סתוונית.

הכנסת לאותי למצב מוזר בו אני נאלץ להגן על הפוליטיקאים הנ"ל אבל אין ברירה - אם שמים על כף המאזניים את השמאל הקיצון לעומת בנט ושקד צריך לבחור בגרוע פחות
אני מעדיף ערבים מאשר בנט ושקד....זוג שטנים שונאי ישראל כתבתי את זה שהם היו בממשלת ביבי...שקד השנואה עלי ביותר אישה מסריחה...

אז לא רק שמאל קיצוני...

אם נותנים לי לבחור בין בנט ושקד לעודה ומנסור אני מעדיף את עודה ומנסור...הם יותר בני אדם מבנט ושקד

איציק5111

Well-known member
עוד לא הבנת שזה בדיוק מה שהיא עושה ?

אם אי פעם יתחשק לך להצביע שוב למרצ - תזכיר לעצמך את ההתבטאויות הללו - זה יעזור לך לשוב אל האור.
למרות שאני ימני , אני תמיד יהיה נגד בנט ושקד....

תגיד לי מנסור או בנט ושקד אני מעדיף את מנסור.

מבחינתי אין יותר שונאי ישראל מבנט ושקד

איציק5111

Well-known member
אני באמת לא מבין אותך? היהודים אשמים בשואה?

לכל עם יש זכות לחשוב שהוא הכי טוב וליהודים לא?

ליהודים אין זכות להיות עם כמו הפולנים הצרפתים ההונגרים וכולי?

איציק5111

Well-known member
העם היהודי תמיד רצה להיות חריג ושונה מכל השאר, ותמיד טען שהוא ייחודי ויותר טוב מאחרים (קרי "העם הנבחר").

ממש כמו חבורת "המקובלים" (the popular kids) בתיכון שחשבו שהם יותר טובים מעולם, וכולם שנאו אותם על זה.

כי אף אחד לא אוהב סנובים.
והגרמנים הצרפתים והאנגלים והרוסים לא אמרו שהם ייחודיים והטובים ביותר?

סתם שטויות

סתוונית333

Well-known member
קשה לשונאי ישראל כמוך, אבל לא נורא אף אחד לא שואל אותך גם ככה תמשיכי להיות חמוצה.

דווקא קל לי מאד
להילחם ביהודים גלותיים כמוך.
ואני לא שונאת אותך אלא בזה לך ולעילגות שלך.
ואני ישראלית ! אתה לא!

מוטי חוף

Well-known member

"כך מחדירים גזענות לילדים המאושפזים בבתי חולים"​

את מחדירה לקוראים כאן שינאת חינם , שינאת שווא , לדת ישראל סבא , לחרדים לחב"ד ולדתיים בכלל

למעלה