כי אני נבראתי לך

sexyfree20

New member
כי אני נבראתי לך

אמא, אני כותב לך כאן את כל מה שיושב לי על הלב מאותו ערב כל כך ארור וכל כך יפה.. הערב שבו גילית שהבן שלך הומו ועולמך חרב עלייך, הערב הזה שאקח איתי עד היום האחרון של חיי , ערב שבו אני נולד מחדש לסיטואציה שלא תיארתי לעצמי ובניגוד לכל התכנונים המוקדמים. אז קודם כל סליחה - לא על זה שאני הומו, כי בניגוד למה שאת חושבת אני לא בחרתי בזה וגם כמה טיפולים פסיכולוגיים לא יעזרו, אני מתנצל שהיית צריכה לגלות את זה ככה, שגרמתי לך להסתקרן עד כדי חיטוט בדברי האישיים אבל אני לא כועס, להפך אני מבין, אני שואף כוחות להבין - ככל הנראה מאותו המקור שיעזור לך להבין ... ביום מן הימים. את זוכרת את הלילה ההוא שחזרתי הביתה, בכיתי כי שאלתי אותך למה את לא אוהבת אותי, בשארית כוחותייך אמרת לי - טיפש, ברור שאני אוהבת אותך. אז רציתי לאמר לך אמא שגם אני אוהב אותך, בחרתי לשקר לך כל הזמן הזה רק בגלל שלא רציתי שלך יכאב, העדפתי לחיות חיים כפולים, לשקר לכל האנשים שאני כל כך אוהב רק כדי שאת תוכלי לחיות בשלווה. באותו לילה ביקשת ממני להיפרד מחבר שלי, אמרת שאני יהיה לבד בלי אישה ובלי גבר. מצטער אמא, ניסיתי בעבר אבל זה בלתי אפשרי. אני בן אדם שזקוק לאהבה ואני לא יכול לעשות את ההקרבה הזו בשבילך. לפעמים אני עוצם את העיניים ומדמיין מציאות שונה. אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד - מי אני שיבוא אלייך בדרישות חלום כשבעצם הפכתי את החיים שלך ושל אבא לסיוט ... לא ככה? אז עשיתי כמה החלטות - השתחררתי, אני מחפש עבודה והחשוב מכל אני עובר דירה כי זה ברור לכולם שככה זה לא יכול להמשיך. חשוב לי שתדעי שאני לא בורח ממך, אני אוהב אותך, אני בחיים לא יוכל לכעוס עלייך. מותר לי להיות טיפה מאוכזב אבל אני מבין אותך, מעל הכל אני מבין אותך. אהה, כמעט שכחתי אמא. רק רציתי להרגיע אותך ולהגיד לך שתהיי רגועה ולא תדאגי (למרות שאני יודע שאת תמיד תמשיכי לדאוג) אני לא לבד. יש לי חבר כבר חודש, הוא מדהים, אני אוהב אותו והוא נותן לי המון כוחות. בחרתי לסיים במילים שאני משתוקק לשמוע מאז אותו לילה ארור - אני גאה בך, למרות הכל ומחכה לאותו "יום מן הימים" .. מי יודע - לפעמים חלומות מתגשמים. א.א

יעל Y

New member
מאד מרגש ...

ובהצלחה שתוכל לנוע לבחירות שלך עם הרגשה קלה יותר בלב... ואל אל תיקח אחריות !!! לא אתה הפכת את החיים של ההורים לסיוט הם עושים את זה כל כך יפה בעצמם... וכן לפעמים חלומות מתגשמים ולפעמים לא ... יעל

ת ה ל ה

New member
מחזיקה לך אצבעות, כל הכבוד ../images/Emo24.gif

צעד ממש לא פשוט בעיקר במצב הזה כשאמא לא תומכת. אבל תהיה גאה ביכולת שלך לנוע הלאה לחיים שלך לפי הבחירות שלך. ואנחנו כאן לתמיכה ולעצה לך ולאמא. כל טוב ובהצלחה דליה

../images/Emo24.gifבהצלחה

וכרגיל קבל חיבוק עננק,, חיה את חייך לפי נטיותיך והבנתך, חסל סדר ריגשי אשמה מול אימא אבא או כל אחד אחר, היה אתה וחייה חיים ניפלאים והעיקר לא לפחד כלל !
המון הצלחה, ושחייך יהיו שזורים באהבה גדולה,

sexyfree20

New member
אופטימיות זהירה...

לכל המגיבים ... קודם כל תודה, למען האמת זה די מפתיע עד כמה דבר שמרחיק אנשים מסויימים יכול לגעת בליבם של אחרים. הכותרת "אופטימיות זהירה" היא פשוט תיאור של הימים האחרונים, תחזיקו לי אצבעות... א.א

אתה מדהים!!!!

אני נורא מזדהה עם הסיפור שלך עבר עלי בדיוק את אותו הדבר... אין לי הרבה להגיד לך חוץ מלחזק אותך מפה... ותמשיך כך..ותאמין לי..גם אני באותה שאיפה..חלומות מתגשמים... ותזכור תמיד.. "רק דגים מתים שוחים עם הזרם".. מעיין

למעלה