כיף על הבוקר

anat30g

New member
כיף על הבוקר

אני רוצה שתף אתכם במה שקרה הבוקר בגן. הגענו בשעה רבע לשמונה לגן של הקטנטנים - בפתח קיבלה אותנו מטפלת אחת, השניה שאמורה היתה להיות הודיעה שהיא חולה ולא באה, מטפלת נוספת אמורה להגיעה בשעה שמונה, יחד עם הגננת. בגן היו כחמש עשרה זאטוטים שישבו ליד שולחנות ושיחקו, חלק היו בפינת בובות, חלק שיחקו על השטיח. הגן היה שקט, המטפלת קיבלה את הילדים שלי בחיוך - הם אמרו לי להתראות והלכו לשבת ליד שולחן הציור... ואני חשבתי לעצמי שעשיתי עבורם את הבחירה הנכונה - גן רגוע, מטפלת שגם שהיא לבד מצליחה להסתדר ולשמור על שלווה וילדים מאושרים ששמחים ללכת לגן. ענת

רותי&ע

New member
לחיי בקרים כאלו. והקריטריון הטוב

ביותר לדעת אם הגן הוא הגן הנכון-ילד מאושר ששמח ללכת לגן.

יערה+

New member
ולנו היה בדיוק ההפך ../images/Emo10.gif

בקושי בוקר טוב אמרו לנו, ולי אין ברירה, אני חייבת להישאר בגן הזה, כי זה קיבוץ. לפעמים נורא קשה לי עם זה שמגיעים לגן והמטפלות נורא עייפות וחסרות חשק וזה מתבטא בחוסר רצון להגיד בוקר טוב או חיוך קטן, משהו... אני גם מטפלת ואני יודעת מה זה לבוא על צד שמאל, אבל אין ברירה, צריך לעשות מאמצים, הילדים לא אשמים שלא התחשק לנו לקום הבוקר, צריך לחייך אליהם כאילו כלום. אבל בכל זאת יש המון דברים טובים בגן של ירין, אז אני לא מתלוננת.

נורא כיף להתחיל ככה את היום

אצל אריאלי בגן, הגננת ממש משתדלת לקדם באופן אישי את פני כל הילדים וזה ממש תענוג (למרות שאני לא זוכה לו אלא בעלי). כיף להתחיל בוקר בחיוך

למעלה