כיוון שהשירשור לגבי השינוי ב - 1.7

מצב
הנושא נעול.
הקו יסע בתדירות של פעם ב- 30 דקות
בין השעות 6:30 ל- 20:30.
הצעת יעול
אם זה המצב, לדעתי כדאי שאחרי 20:30 קווים 89/189/289 יכנסו למסוף רידינג ולאיזור התעשיה לקראת הסיום בעתידים. ואילו בשעות היום מספיק שאחד או שניים מהם ייכנסו כנ"ל בנוסף לקו 12.

חחח תדירות הקו מ-8 עד 9 פעם ב-60 דקות
אבל האחרון ב8 וחצי :)
שעות הפעילות של הקו הזה ישכנעו את אוהבי דן
באופן סופי שדן היא חברה מעולה,שהאוטובוסים בקווים שלה באים כל כמה דקות וכל הקווים נגמרים בשתים-עשרה בלילה. דן נותנת שירות מעולה!

שעות הפעילות של הקו הזה ישכנעו את אוהבי דן
באופן סופי שדן היא חברה מעולה,שהאוטובוסים בקווים שלה באים כל כמה דקות וכל הקווים נגמרים בשתים-עשרה בלילה. דן נותנת שירות מעולה!
דן באמת נותנת שירות עירוני הרבה יותר טוב
מערי אגד מובהקות, כגון חיפה למשל.

דן באמת נותנת שירות עירוני הרבה יותר טוב
מערי אגד מובהקות, כגון חיפה למשל.
ת"א וחיפה הן שתי ערים שונות מאוד
במהותן ובאופיין ואין מה להשוות ביניהם. תל-אביב היא עיר ללא הפסקה וחיפה היא עיר עם הפסקה אחת ארוכה(ולמרות הכול יש בה אוטובוסים שנוסעים עד אחד עשרה בלילה,כשהם דלילי נוסעים). בגוש דן יש הרבה יותר ביקוש והרבה יותר אוכלוסיה צורכת תחבורה ציבורית מאשר בחיפה. בחיפה לכל קו יש קו מוניות שירות מתחרה,מה שקיים בקווים מעטים מאוד בתל-אביב. כל עיר מקבלת שירות התואם לאופיה,צרכיה והביקושים שמשתנים ממקום למקום בתחבורה ציבורית.

אורי404

New member
הקו יסע בתדירות של פעם ב- 30 דקות
בין השעות 6:30 ל- 20:30.
אם זה כך, זה טוב, אבל עדיין טעון שיפור
מדובר בנסיעה קצרה. פחות מעשרים דקות. אז להמתין חצי שעה עבור נסיעה קצרה? כמובן, זה טוב מן המצב הקיים. נקווה, שעם הזמן יעלו נסיעות לקו 12. לחילופין הוספת נסיעות לקווי 2XX לעבר שכונת המשתלה ואזור עתידים.

Dannycom

New member
ראוי היה לתגבר קו זה
חבל שאין עוד קווים מסוג זה. היחידי שנוסע דרך רחוב שטרית
גם 189/289 ייסעו דרך רח' שטרית
כאשר 189 ייסע דרך ולנברג ו- 289 דרך משמר הירדן. תדירות כל אחד מהקווים בשעות היום: 10 - 15 דקות.

אני2010

New member
5:30 עד חצות
בשלושת הקווים. פחות או יותר. תדירות: 10 - 15 דקות בכל קו.
אחלה!!!!!>>>>>יש לי עוד שאלות<<<<<<
מה עם 71 271 171 איך תהיה התדירות שלהם?מוצ"ש יפעלו?עד איזה שעה יפעלו כל יום?? קו לילה 289 של אגד מתבטל? עובד לדן??? יש לך מה קורה עם חופשי חודשי איזה שינויים צפויים להיות בזה אם בכלל???זה יהיה אגד ודן ביחד?? אני מתכוון לחופשי חודשי .--ולא שעתי.

Dannycom

New member
מה עם 71 271 171 איך תהיה התדירות שלהם?מוצ"ש יפעלו?עד איזה שעה יפעלו כל יום?? קו לילה 289 של אגד מתבטל? עובד לדן??? יש לך מה קורה עם חופשי חודשי איזה שינויים צפויים להיות בזה אם בכלל???זה יהיה אגד ודן ביחד?? אני מתכוון לחופשי חודשי .--ולא שעתי.
תשובות ממה שאני יודע
לא ידועים לי שעות הפעילות של 71/171/271 אבל לפי ההיגיון של הרפורמה נראה לי שיפעלו גם הם עד חצות. לגבי תדירות: 271 די דומה ל- 74א שהוא מחליף אותו. 171 ו- 71: 10-15 דקות. לגבי חופשי חודשי: אמור להיות מכובד בכל החברות. בתקשורת אמרו שמחיר "חופשי חודשי" מרחבי יהיה 248 ש"ח אבל צריך לחכות ולראות לפרסום רשמי.

dctgdctg

Member
תדירות מזלג X71

מצב
הנושא נעול.
למעלה