כיוון שהשירשור לגבי השינוי ב - 1.7

מצב
הנושא נעול.
אך דווקא במקרה הזה
ראוי לקרוא לו וולפסון -חולון כי מדובר בקוים פנימיים של חולון שמסיימים שם את נסיעתם בלי שום קשר תחבורתי אחר עם תל אביב. לציין את תל אביב בשם המסוף כנקודת יעד יכול ליצור בלבול בקרב אנשים כאילו שמדובר בקו שמגיע אל תל אביב. אגב: עד היום זכור לי שתמיד כינו את המסוף כמסוף חולוני ,וכך זה מופיע גם במפות של דן בקוים כמו 7 או6 ועוד כמה שאין להם שום קשר עם חולון מלבד המסוף עצמו.
כן,אבל עכשיו יש בעיה
שמסוף וולפסון עתיד לעבור שדרוג משמעותי בגודלו ובמספר הקווים שיסימו/יתחילו ממנו עם היכנס הפעימה השנייה לתוקפה.המסוף ישמש כתחנת קצה לקווי דרום תל-אביב של דן ,שמעולם לא חנו בו ולכן הסיבה לשינוי השם היא תיפעולית טכנית והיא גם מאוד הגיונית ושומרת על הקשר הישיר של שיוכם האמיתי של מרבית הקווים שיוצאים משם לתל-אביב ולא לחולון.השם וולפסון שומר על הזיקה החולונית של המסוף(ישר יש אינטרפרטציה עם בית החולים החולוני)והשם הגאוגרפי יוצר את הקשר הישיר ההגיוני שבין דרום תל-אביב לבית חולים וולפסון.

oren162

New member
כן,אבל עכשיו יש בעיה
שמסוף וולפסון עתיד לעבור שדרוג משמעותי בגודלו ובמספר הקווים שיסימו/יתחילו ממנו עם היכנס הפעימה השנייה לתוקפה.המסוף ישמש כתחנת קצה לקווי דרום תל-אביב של דן ,שמעולם לא חנו בו ולכן הסיבה לשינוי השם היא תיפעולית טכנית והיא גם מאוד הגיונית ושומרת על הקשר הישיר של שיוכם האמיתי של מרבית הקווים שיוצאים משם לתל-אביב ולא לחולון.השם וולפסון שומר על הזיקה החולונית של המסוף(ישר יש אינטרפרטציה עם בית החולים החולוני)והשם הגאוגרפי יוצר את הקשר הישיר ההגיוני שבין דרום תל-אביב לבית חולים וולפסון.
אני לא שולל את זה
אך היה אפשר פשוט לכנות אותו מסוף וולפון חולון לגבי הקוים שבים מחולון, ולגבי הקוים של תל אביב לקרוא לו מסוף וולפסון ת"א. כל זה על מנת ליצור הפרדה ברורה בין הקוים שבאים מכיוון חולון לאילו אשר באים מת"א( הגדרה שכזו יכולה לבטא יותר טוב את מיקומו הגיאוגרפי של המסוף בכך שהוא שוכן על הגבול בין שתי הערים). כך גם יוכל להיות המסוף בעיני הציבור כנקודת החלפה ראויה בין הקוים הפנמיים של חולון אל קוים שנוסעים לחלקים שונים בגוש דן.

stratomaximus

New member
ממתי מסוף וולפסון הוא בתחומי העיר תל אביב?
זו לא טעות?
נכון להיום זו טעות, אך נ. איילון צופים קדימה
כנראה ולמה אני מתכוון? שבקרוב המסוף הצפוף והקטן בוולפסון שנמצא כיום בשטח המוניציפאלי של חולון, יעבור לצידו השני של רחוב הלוחמים, ויהיה בשטח החניון שמול בית החולים וליד מגרש האימונים של הפועל. החניון הוא כבר בשטח תל אביב, כך שכשזה יקרה, התרשימים יהיו נכונים איכשהו.

נכון להיום זו טעות, אך נ. איילון צופים קדימה
כנראה ולמה אני מתכוון? שבקרוב המסוף הצפוף והקטן בוולפסון שנמצא כיום בשטח המוניציפאלי של חולון, יעבור לצידו השני של רחוב הלוחמים, ויהיה בשטח החניון שמול בית החולים וליד מגרש האימונים של הפועל. החניון הוא כבר בשטח תל אביב, כך שכשזה יקרה, התרשימים יהיו נכונים איכשהו.
אבל בינתיים צריך אחידות בשמות התחנות
אי אפשר שקו 7 שמגיע לאותו מסוף בדיוק- תחתנו הסופית תהיה חולון, ואילו הקו הזה תחנתו הסופית תהיה תל אביב. צריך גם אחידות בין החברות בשמות התחנות.

gsx750f

New member
הקווים החדשים של אגד חולון בת ים

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
קו 2
----------------------------------------------

95 לא משתנה, בינתיים
ולא היה מזיק קו מהיר מחולון למזרח ראשון לציון דרך מחלף חולון מזרח החדש.
בזמנו שלחתי לאגד הצעה להאריך את 89 עד
מסוף הראשונים/אבי אסירים. (המשך ממסוף קרית שרת דרך המחלף החדש- יציאה בגשר ראשון, ז'בוטינסקי לכל אורכו, הרצל וסיום במסוף אבי אסירים/רכבת הראשונים).

אני2010

New member

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
יפה עכשיו נשאר רק 2 פרטים קטנטנים
וזה התדירות ושעת התחלה וסיום של הקווים האלה. איך תהיה התדירות יש למישהו מושג?????...

euronitzan

New member

להשלמת השרשור - קווי דן החדשים - אזור גוש דן.
קו 3

מצב
הנושא נעול.
למעלה