כותרת מקדימה

SaintJohn

New member
מפגש מוקדם?

חברים יקרים, קולות שמהדהדים ברחבי הפורום יותר ויותר בנושא מפגש של חברי הפורום מעורר בי את השאלה הבאה: האם אתם מעוניינים לארגן מפגש אפילו לפני פורים? פורים יוצא ב7-8 למרץ, ומסתמן שתאריך טוב למפגש יוכל להיות בין התאריכים 16-29 לפברואר. אני אשמח לשמוע הצעות ורעיונות, ומי שיש לו בעיה מסוימת לגבי תאריך או מקום מוזמן להודיע. דעתי היא שאיזור מרכז הארץ יוכל להוות מקום טוב באמצע לכל מי שמגיע גם מהצפון (סקיי פלייר) וגם מהדרום (אירוגיא ורוקט). אז קדימה, תפציצו בתגובות

rocket

New member
בפורים יש מפגש של הפורום שלי

אז אני לא אוכל להגיע למפגש שלכם ;; לגבי תאריכים שמתאימים לי אישית: מועדי א שלי נגמרים ב 12 לפברואר (זה בהנחה שאני לא אצטרך לעשות מועדי ב כל שהם) אז רוב הימים אחר כך מתאימים לי ()זה בתנאי שאני לא אהיה בצפון באותו היום)

Sky Player

New member
כמה חבל...

לבתל אביב אין סיכוי שיתנו לי להגיע [ההורים] אל תישכחו שיש כאן אנשים שלומדים עדיין למשל כמוני ביום שישי היה אפשר להיפגש או אולי שבת אבל אין תחבורה ציבורית ומוניות זה כצט יקר. למרות שאני יכול ליסוע באוטובוס של נצרת,אבל זה גם מוגבל כצט. ואין לי רשיון נהיגה. חבל הייתי יכול להגיע הייתי שמח להביא את הגיטרה שלי ולנגן כצט אירו וביטלס. חוץ מי זה 27 בפברואר זה יום שישי ויש לי גם יום הולדת. אז בעצם כמה שחבל לי אני לא יצליח להגיע אם זה יהיה במרכז.

AeroTom

New member
נשמע בסדר

בין ה-16 ל-29 בפברואר. תאריכים שלא טובים לי הם: ימי שישי ושבת כמובן וה-23 בפברואר שאז כנראה אני מתחיל את הקורס קומיקס שלי.זה היה יכול להיות יום טוב דווקה למפגש כי זה גם יום ההולדת של בראד! אבל כל תאריך אחר מתאים לי. ואפשר במרכז כמו פעם שעברה בעזריאלי או במקומות אחרים כמו ר"ג,פ"ת או Whatever. אבל נראה לי ת"א יהיה הכי מתאים לכולם. וסקי פלייר-תנסה אולי לסדר משהו. איזה מישהו שאתה מכיר שנוסע או עובד במרכז או משהו כזה... בקיצור תנסו לקבוע תאריך ומקום ונראה מה קורה.

Sky Player

New member
תומר אתה לא יודע עד כמה

הייתי מת להגיע בדקתי זה לא אפשרי. באמת שאני רוצה אבל פשוט לא. אולי שבוע הבא כי יש לנו טיול שנתי ואני לא יוצא. אבל זה גם לא בגלל ההורים

AeroTom

New member
עוד אין תאריך עדיין

קודם שנקבע תאריך ונראה. אין לך איזה רכבת קרוב או משהו? או אוטובוס של אגד נגיד שמגיע למרכז. בטח יש משהו,תנסה למצוא.

AeroTom

New member
כן...

במכללת סלע (ליד קניון איילון) מתחיל בסוף פברואר ואני כנראה נרשם כדי לפתח קצת את הקריקטורות שלי ולעשות ככה משהו שאני יאהב. ועוד הוכחה לחיבור שלי ללהקה שזה מתחיל בדיוק ביום הולדת של בראד!

AeroTom

New member
אז מה קורה עם התאריך?

אז נועם,אולי תציע תאריך מהזמנים שהבאת ונראה את התגובות ונחשוב מה עושים. Whoever control the mail,Control INFORMATION!

SaintJohn

New member
תציעו אתם תאריכים

שכל אחד ירשום פה איזה תאריכים מתאימים לו. אם זה יותר קל, אז אפשר לרשום באיזה תאריכים אתם לא יכולים. ככה נמצא את התאריך שמתאים לכולנו. אני מזכיר שאנחנו מדברים על טווח התאריכים 16-29 לפברואר. אני חושב שכולם בדעה אחת שזה צריך להיות בשעות האחה"צ-ערב. לגבי המיקום - אני תמיד בעד עזריאלי. אחד המקומות שהכי נוח להגיע אליהם מכל כיוון. יש גם מלא תחנות אוטובוס וגם תחנת רכבת, וזה גם מקום נחמד להסתובב בו. שם עשינו את המפגש של פורום אירוסמית' בהייד פארק. אמנם לא היה מקום בעזריאלי בשביל כולנו, אבל הצלחנו להסתדר... אני אישית הייתי רוצה שיגיעו למפגש הזה כמה שיותר חבר'ה. אם למישהו יש הצעות נוספות למיקום, אז אני אשמח לשמוע ונשקול יחד בחיוב כל הצעה.

AeroTom

New member
אוקי ניקח יוזמה:

מה אתם אומרים על יום חמישי, ה-19 בפברואר,שעה 18:00 בעזריאלי? לקחתי יום חמישי כי אני משער שזה יום יותר נוח לאנשים...וגם אולי יש סיכוי שמי שחוזר מהצבא יוכל לבוא אולי. אז תגיבו .

SaintJohn

New member
כותרת מקדימה

רקבגללשאיאפשרלהקפיץאתהשרשורהזהוחשובשתגיבו

aeroboris8

New member
הצעה שלי

תקשיבו אני יודע שאינ ממש חדש בפורום אז אין לי ממש זכות לקבוע החלטות ... אבל אני כבר המון המןו זמן רוצה להיפגש למפגש עם אנשים אוהבי אוריסמית כמוני( כי אף פעם לא עשיתי את זה בעבר וזה יכול להיות ממש כיף). למרות שאני גר בצפון אם אני אהיה בבית אני אצליח להגיע למרכז (אולי גם אוכל לעזור לסקיי פלייר) כי יש לי רשיון. ואם זה יהיה בצפון זה יהיה ממש נפלא ... הבעיה הגדולה אצלי היא שאני יכול להיפגש רק בסופי שבוע והסופ"ש היחיד שאני יוצא בין ה-16 ל- 29 בפברואר זה בין ה- 26 ל- 29. שאר הזמן אני אהיה בצבא...אני יוצא בדרך כלל פעם בשבועיים... יהה נחמד אם תוכלו להתחשב בבקשה שלי ואם לא אז לא נורא, היעקר שהחבר'ה ימשיכו לעשות את המוזיקה הכי טובה בעולם...

למעלה