כועסת
כועסת מאוד

כועסת ../images/Emo123.gif../images/Emo35.gifכועסת מאוד ../images/Emo46.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא יכולה לכתוב את כל הפרטים אבל מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד כועסת על חמותי וחמי ו... בעלי!!!!!!! איך אנשים אוהבים שמרחמים עליהם אני פשוט לא מאמינה!!!!!!!!!!!! ועוד לבסוף אני אשמה! למה? כי אני ישירה ולא מוכנה ליפות את הדברים אלא לומר אותם דירקט כמו שהם. אז עליהם (חמותי וחמי) צריך תמיד להגן כמו תינוקות שחס ושלום לא ידעו דברים שיפגעו בהם ואני? צריכה לסתום את הפה ולהמשיך לשלם. חרררררררררראאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לא מוכנה! לא היה ולא יהיה נ ג מ ר !!!!!!! כך נשבעתי וכך היה למרות שהיה פיצוץ ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק הגיע הזמן שיצאו מהמחילה שלהם ויקחו אחריות על החובות שלהם. זהו.

hillti

New member
יואו !! קודם כל תנשמי עמוק !! ../images/Emo140.gif

מה קרה ????????

לא יכולה לפרט מחשש להאזנות סתר

אבל נסי לקרוא בן השורות. בכלל הסיפור שלי איתם הוא סיפור ישן ועל רקע כספי בלבד.

hillti

New member
אוף אוף !! הכסף משגע את העולם !!

אז מה אני יכולה להגיד לך ?? כלום רק לתת לך

קבלי ../images/Emo24.gifענקי ממני

אל תקחי ללב!!! תתמקדי רק בהודיה המקסימה!! יש חדש עם העבודה?

snowhite1064

New member
../images/Emo24.gif למרות שאני האחרונה שיכולה

לתת לך עיצה ולהרגע (כי גם אני מתעצבנת מכל שטות שההורים של בעלי עושים) אין מה לעשות, צריך לקחת נשימה עמוקה ולשבת ולדבר עם בעלך. לפי מה שאני מבינה אתם כנראה מכסים להם את החובות אליהם הם נכנסים (אולי אני טועה) אבל אם זה המצב את צריכה להגיד לבעלך שתפקידכם אינו לדאוג להם כלכלית. עכשין אתם צריכים לדאוג לעצמכם ולעתיד של הודיה. ואת כל מה שהוא רוצה לתת להם שישים בתוכנית חסכון בשבילה. לפחות מזה תרוו קצת נחת בעתיד (ב"ה)

תודה נשמות טהורות ../images/Emo24.gif

תודה לכן על כל החיבוקים והחיזוקים במסרים. סנו יקרה מזל טוב להולדת הבת שתרווי נחת ואושר גדול ממנה וסליחה שלא התייחסתי בימים קשים אלו. מקווה לחזור לאיתני במהרה תודה לכולן.

rotem119

New member
תהיי חזקה ובשביל כסף לא כדאי להתעצב

שמרי על הבריאות שלך וקבלי ממני חיזוק וגם חיבוק

סיגלי../images/Emo24.gif

מקווה שעד יום ראשון תחזרי לאיתנך. תחזיקי מעמד אל תקחי ל-
ים ו
ות

זה טוב להגיד דברים

ולא לשמור בבטן. לפעמים חשוב להגיד אותם בלי לריב. אני מקווה שכבר פתרת את הבעיה .

למעלה