כולם מצביעים מיליון פעם במסך הזהב

MYHOT3

New member
כולם מצביעים מיליון פעם במסך הזהב

לא ניתן לטלי שרון העקומה המעכוערת הזאת לעלות ולזזכות רק לנינוש וליעל שרוני המלכות....( אני חושב שהשנה יותר מגיע ליעל ) כי היא גילמה את התפקיד הכי קשה.... אז כולם להצביע לא יותר מ30 תהודות זהות לנינט ויעל ובקשר לבנים נעיף את האורי אומנותי ההומו המכוער הזה ושכטר הדרדס המכוער השנה אנחנו לוקחים את זה בגדול !!!! תצביעו לרן לא ניתן לנובלים בע"מ לנצח זו מלחמה ואנחנו ננצח אותם ! ואת הנובלמן הללוזר !!! שיפסיד בפעם השניה השנה! אז תעשו חתימות ותפיצו בכל מקום הודעות להצביע להש"ש

אולי מגיע ליעל שרוני

אבל אני אצביע לנינט
יעל שרוני כבר מוכרת בתור שחקנית מעולה, נינט עדיין לא ראתה הערכה, ומגיע לה.

MYHOT3

New member
כולם להצביע לא חשוב למי העיקר

לנצח את הנובלים בע"מ

lalaly

New member
י-ע-ל ש-ר-ו-נ-י עלתהההההה:):):):)!!

איזה כייייייייייףףףףףף היא שחקנית כל כך טובההההה זה הכי מגיע לה בעולם כל כך שמחתי לראות שהיא עלתה ועוד שפעם היא הייתה מועמדת ולא זכתה...היא חייבת לזכות!! איזה אושר!! וכמובן שכולם מצביעים לרןןן לא ניתן לעופר שכטר הגמד והתחת שלו לנצח אבל בסדר.. על זה אין בכלל שאלה כי זה פורום הש"ש.. ברור שנבחר ברן חחחח ועוד משהו אם בא לכם אתם יכולים להצביע לגיא זוהר במגישי חדשות?? חא שכל שך איכפת לי אבל הוא ממש חמוד חח תראו איך הוא עושה את זה מעניין ותבינו שמגיע לו לזכות חחח

מורן../images/Emo99.gif../images/Emo42.gif

זה היה ברור שיעלי תעלה
עכשיו אנחנו חייבות לגרום לה לזכות!!
נכון באתר הזה שהבאת לי, עם התעודות זהות? [
] היה שם את ההורים של יעל
נתן וזלדה שרוני XDD

Shaby Sababy

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo41.gifלילה טוב לכולם!../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif

be a bee

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo55.gif

ה"מלחמה" בין השיר שלנו וטלנובלה בע"מ היא כל כך שטותית. ממילא מנויי הוט לא יכולים לראות יס ולההפך. אז אני לא מבינה למה את כל כך נגד טלנובלה בע"מ. ולא אכפת לי למי שתצביעי, זו ההחלטה שלך, אבל בבקשה תתנהגי בצורה בוגרת
, זו רק תחרות, לא בטוחה אם שמעת על זה אבל יש מושג שקוראים לו "רוח ספורטיבית". "לטלי שרון העקומה המעכוערת", "האורי אומנותי ההומו המכוער", "ושכטר הדרדס המכוער" ו"ואת הנובלמן הללוזר"... נו באמת, זה היה יכול להיות ילדותי יותר מזה? ואת אומרת "אורי אומנותי ההומו המכוער", דבר ראשון: מעין לך שהוא הומו?
, את מכירה אותו אישית?
. דבר שני, הומו זה לא קללה, את מתייחסת לזה כאילו הומוסקסואלית זה דבר שצריך להתבייש בו, דבר רע
. אם אני לא טועה גם בשיר שלנו היתה דמות הומוסקסואלית, אבל לא ראיתי "איכסע אל תצביעו לשיר שלנו יש שמה הומו מכוער!!111" >.>''''', אני מתפלאה גם על שאר הפורום שלא אמר שום דבר בנידון
, זו ממש הומופוביה. וזו דעתי,כנראה שלא תסכימי:\, אבל הייתי פשוט חייבת להגיב, אני כל-כך כועסת עכשיו:\, ואני (שלא כמו אנשים אחר *אהמ**אהמ*) אתאפק, ולא אומר את מה שאני באמת רוצה לומר
.

be a bee

New member
נו בארור../images/Emo99.gif../images/Emo55.gif

הומואים שליטה^_^' אבל בהודעה שלו הוא כתב את זה כאילו בתור גנאי וקללה:\, מה שהיה לא בסדר(ובכלל לא בסדר לקלל את כל השחקנים>.>'''ילדותיות).

Shaby Sababy

New member
כמה דברים אליך.

יקירתי, כנראה אינך יודעת מהי משמעות המילה הומופוביה. אנא לכי לקרוא במילון אפ פירוש המילה. שנית, מכיוון שזהו פורום שאינך כותבת בו, ומכיוון שאת לא אני חוזר, לא יכולה לשנות את העולם. אני מציע לחזור לפורום שלך, וןלהפסיק להעיר למי שמפריע לך, כי, כמור שאמרתי את לא כותבת בפורום הזה אז אם היא רוצה לכתוב שאורי אומונותי הוא מכוער טמבל הומו מטומטם, או שטלי שרון מזדיינת בתחת, זאת זכותה המלאה. נכון, זה לא יפה, נכון זה לא נעים. זאת דעתה. ואין לך מה להיפגע אישית. אני גם לא מבין מה את מחפשת פה. אין לך מה לעשות בפורום שלך?

be a bee

New member
"יקירי"../images/Emo13.gif../images/Emo55.gif

כנראה אינך יודע, שיש לי זכות לכתוב בכל פורום שאני רוצה בתפוז. וזה שיש קללות(מאוד בוגררר>.>') ובין הקללות יש גם "הומו", כאילו זה אחת מהקללות, אז תן לי לספר לך משהו^_^, זו הומופוביה. להתנהג כאילו הומו זה דבר רע. אה תן לי לחדש לך משהו, זה לא^_^. וזה שאתם לא אומרים לmyhot3 כלום על זה שהוא מקלל ואומר דברים כאלה, זה כאילו שאתם משתפים איתו ועם האמירות הילדותיות שלו פעולה
. ואם בא לי להעיר?^_^. אם בפורום של טב"ע היו יורדים ככה על אחד מהשחקנים ברור שהיו באים ילדים מהפורום שלכם ומעירים. ולא נראה לי שהיית אומר להם "אני מציע לכם לחזור לפורום שלנו, להפסיק להעיר למי שמפריע לכם, אתם לא תשנו את העולם וזה לא הפורום שלכם, וזוכתה של ___ לומר ש____ הוא ____". אז בבקשה תפסיק להיות צבוע, טוב?^_^. ואני לא נפגעת אישית>.>''''. זה פשוט מאוד מעצבן שאנשים לא יכולים לקחת תחרות בתור תחרות ולא בתור מלחמה
.

Shaby Sababy

New member
אז תגובה אליך.

1- הומופוביה. נפשט את שתי המילים. הומו- את יודעת מזה, פוביה=פחד, חששות. מכאן אנו למדים שהומופוביה היא פחד מהומואים, חשש, חוסר רצון להכיר ב-. לעניינינו. אני סמוך ובטוח שאת לא אוהבת קללות אלה, הנני גם בטוח ומכיר בעובדה שאת יכולה לכתוב איפה שאת רוצה. אבל מה שכתבת היה פשוט חסר-טעם. אף אחד לא יצא פה בקללות נגד השחקנים, כי אז יתנפלו עליו. MYHOT3 קילל שחקנית לא מהסידרה, ולכן, זה לא מעניין אף אחד. ואף אחד לא מרגיש צורך לתקן אותו.

moshavnikit

New member
במי בוחרים? נינט או יעל????

שלא טלי הזאתי תיקח.. מזל שרק רן מועמד מהשיר שלנו ככה כמעט בטוח שהוא לוקח

למעלה