כולם להכנס לכאן דחוף רציתי להגיד

כולם להכנס לכאן דחוף רציתי להגיד

ש.......מי מחר כבר לא יהיה לא אינטרנט אז תישמרו על קשר..... ו.....אל תשכחו מה אמרתי שעונה הזאת בית"ר תפתיע.... ו.שליאור אסולין בסופו של דבר יהיה אצלנו חכו יהיה טובבב בת חן חולה עליך שמרי על קשר רציתי להגיד לך שיש לך את פורום הכי טוב בעולם וזה לא בגלל שזה בית"ר אלא בגלל שאת מנהלת אותו (איזה חנפנית אני ומתוקה האא??) בהא ומנור =רק בית"ר בראש שלי.....אמ בהצלחה בכדורגל לדעתי את תיהיי שחקנית גדולההההה ביי יאללה בית"ר ירושלים אימפריה אני צהובה בנשמה..!, הלב שלי שייך רק לקבוצה אחת ושמה בית"רררררר ירושליםםםםם

איזה חמודה את!

אני מקווה שגם את תצליחי במכבי חיפה או בכל קבוצה שתיהי בה... אני בטוחה שתיהי חסרה כאן. ואני בטוחה ב100% שאת שחקנית הנבחרת הבאה... אה ותיכנסי להגיד כאן שלום אם את אצל חברה או משהו כזה. נתגעגע אלייך...
ואל תשכחי לבוא למשחקים של בית"ר ואולי ניפגש מתישהו(אם הגורל ירצה)

the man2

New member
כי יש לך אינטרנט דפוק

האינטרנט שלך עכשיו הוא אינטרמת

מה אתה דפוק !!!!!!!!!!!!!!

למה איזה אינטרנט יש לך יטמבל לי יש מחשב כופל את שלך אז תשתוק לי יש 1)יש לי הכל ולךךךךךךךךךךךך איייןןןןןןןןןןן כמו adsl ולך אין אפילו מודם אז תשתוקקקקקקקקקקקקקקקקק בנתה יקקקקקהההההה דפפפווקקקק טמבלללל עכשיו לךךךךךך לישששוווןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לך לאמא שתקנה ך מחשב נורמלי כי נראה לי שאין לך מחשבבבבבבבבבבב יטממבבבבבבבבלללללללללללללללללללללללללללל

בודי

New member
אין אינטרנט? ../images/Emo7.gif

ביי ליז! תודה שהיית פה וכמובן אני מחכה לך תמיד!

למעלה