כולם להיכנס בבקשה!

yaron18m

New member
הייתי במפגש פוקס כמו שאומרים

(אבל לא מפגש מעריצים) מפגש רחוב

נ ע מ ה 3

New member
ואאאאא אני מקנאה בךךךךך../images/Emo70.gif

זה לא פיר
כולם פגשו אותו חוץ ממני

yaron18m

New member
יו זה סרט איך שנפגשתי פעם אחרונה...

הייתי בערב אחד אצל אחי עם כל המשפחה ובסביבות 9 ככה אני יוצא למרפסת (שמש) של אחי ואת מי אני קולט מתקרב לכיוון מימני יפה כל הכבוד את הראל סקעת בכבודו ובעצמו דפקתי תריצה של החיים במדרגות כמעט נפלתי (חחחחח שווה הכל) ואני משיג את סקעת על המדרכה (מוזר שהלך ברגל ולא באוטו) אני צועק לו סקעת הוא הסתובב ועצר אני חיבקתי עשינו הכירות קצרה ביניינו והוא מיהר אז אמרתי לו ככה "סקעת אני מעריץ גדול שלך ולאן שתלך ותפנה ומה שתעשה אני אתמוך בך ואהיה לצידך לא משנה מה אני איתך" יווווו הוא נתן לי חיבוק שאני לא אשכח בחחחחחחחחחחחחחחחחחחיייייייייייייםםםםםםםםם ואמר לי ת-ו-ד-ה התרגשתי מאוד הוא אמר לי "ביי חמוד אוהב אותך" וזהו ולא היה לי מצלמה:( אבל נהנייתי מהחמש שש דקות שהייתי איתו ומזה ניתן להגיד שחלומות מתגשמים מאחל לכולכם להיפגש עם האליל/ה שלכם ובהצלחה!!!!! מואהההההההההה

אני הייתי במפגש לא מפגש../images/Emo10.gif

כאילו ראיתי אותו ממש במקרה אבל היינו די הרבה בנות(אני הייתי ראשונההההההההההה
) והוא גם חתם לכל הבנות שם חוץ ממני
איגור שומר דפוקקקקקקקקקקקקקק(איגור זה איש בטחיון אידיו שרק בגללו סקעת לא חתם לי
)

כולם להיכנס בבקשה!

מי שהיה במפגש מעריצים שיכתוב את השם שלו ומה הוא לבש כי אני רוצה לדעת מי היה במפגש ולנסות לדבר עם הילדות האלו אז בבקשה תכתבו מי אתם אם הייתם במפגש!

yaron18m

New member
כנסווווו

יו זה סרט איך שנפגשתי פעם אחרונה................. הייתי בערב אחד אצל אחי עם כל המשפחה ובסביבות 9 ככה אני יוצא למרפסת (שמש) של אחי ואת מי אני קולט מתקרב לכיוון מימני יפה כל הכבוד את הראל סקעת בכבודו ובעצמו דפקתי תריצה של החיים במדרגות כמעט נפלתי (חחחחח שווה הכל) ואני משיג את סקעת על המדרכה (מוזר שהלך ברגל ולא באוטו) אני צועק לו סקעת הוא הסתובב ועצר אני חיבקתי עשינו הכירות קצרה ביניינו והוא מיהר אז אמרתי לו ככה "סקעת אני מעריץ גדול שלך ולאן שתלך ותפנה ומה שתעשה אני אתמוך בך ואהיה לצידך לא משנה מה אני איתך" יווווו הוא נתן לי חיבוק שאני לא אשכח בחחחחחחחחחחחחחחחחחחיייייייייייייםםםםםםםםם ואמר לי ת-ו-ד-ה התרגשתי מאוד הוא אמר לי "ביי חמוד אוהב אותך" וזהו ולא היה לי מצלמה:( אבל נהנייתי מהחמש שש דקות שהייתי איתו ומזה ניתן להגיד שחלומות מתגשמים מאחל לכולכם להיפגש עם האליל/ה שלכם ובהצלחה!!!!! מואהההההההההה

למעלה