כולם ישנים.....

P0IS0N IVY

New member
כולם ישנים.....

כולם חוץ ממני..... עכשיו.. בדיוק כשאתם קוראים את זה..... אני בטח כבר אהיה בארץ החלומות... אחלום חלומות מרתקים שלצערי.. אני אף פעם לא זוכרת..... לא משנה כמה זמן אני נשארת שוכבת במיטה... מנסה לשחזר את מה שנגז.... אך ללא הצלחה..... הלוואי... הלוואי שעולם החלומות היה אמיתי..... ואני מדברת על חלומות.... לא סיוטים... על דברים טובים.... הודעה הזוייה לגמריי..... עדיף שאני אסיים לפני שאני כותבת משו.. שאחר כך אני אצטרך להתחנן לאליאור שימחק...... לא שהוא לא מוחק הודעה גם בלי לבקש ממנו.... הנה.... עשיתי את זה... כתבתי...... אני מצטערת אליאור.... לא התכוונתי.... אתה עושה עבודה מצויינת בניהול הפורום... לא שאני יודעת על זה משהו.. אני לא יודעת אם זה קשה או לא... אני פשוט יודעת שכיף לי פה מאשר בפורומים אחרים... יש פה אחלה אנשים.... אפילו החטניקים לשעבר...( אני לא יודעת למה אמרתי את זה....על תגיבו על החלק הזה.. לפחות לא לפני ה31.8- היום הראשון ללימודים... זובי אני לא באה לפני ה1 בספטמבר.. שיקפצו לי כולם...) ונכון... אני יכולה למחוק את זה..... ואז מחר להכחיש לעצמי שחשבתי את זה בכלל... אבל.. לא.... החלטתי להתמודד...... מחר או אחורי זה.. כשאני אראה את זה בדיעה צלולה... אני אבין.... אולי.... אז... לילה טוב.... אני חושבת...... נראה מה יקרה מחר..... יש פה אחלה אנשים.... אפילו החטניקים לשעבר...( אני לא יודעת למה אמרתי את זה....על תגיבו על החלק הזה.. לפחות לא לפני ה31.8- היום הראשון ללימודים... זובי אני לא באה לפני ה1 בספטמבר.. שיקפצו לי כולם...) אתם יודעים מה..... לא איכפת לי אם לא תגיבו בכלל..... ככה זה בדר"כ......

P0IS0N IVY

New member
אה ו.. אליאור...

אני שוב רוצה להתנצל.... וגם על זה שאני קצת הצפתי תפורום.... sorry לילה טוב....

ענתי, מויתק שלי! ../images/Emo140.gif

אני מבינה... כ"כ מבינה... בלאט, לעזעזל, אפילו שעכשיו אני הולכת לבדיקת דם מזויינת ואני רעבה (
) אני עדיין מבינה! ודרך אגב, אני דווקא אוהבת למצוא ממך הודעות בפורום בבוקר, אז... מצידי, את יכולה להציף
(ומצד שני, אם אליאור ישמע את זה כבר לא יהיה "מצידי"
אז... אני אשתוק?
). ואמממ... גמאני חושבת שהרבה יותר כיף פה מאשר בכל פורום אחר... כנראה זה נעוץ בעובדה ששנה שלמה התכחשתי מאריאל בכל כוחי, ועכשיו אני נהנית פה... אני חייבת לומר: אריאלים דווקא אנשים נחמדים...
אבל אממ... אתם לא תחתימו אותי על זה כי אני אכחיש בכל כוחי!

למעלה