כולם יודעים שצדקתי כשאמרתי שהסיכוי לראות את החטופים בחיים בעסקה שואף ל 0

באים אלי אנשים שכעסו עלי למה אני אומר ככה ולמה אני כזה סקפטי במיוחד לאחר העסקה הראשונה שכולם היו ביופוריה או באופוריה הסברתי למה התקיימה העסקה הראשונה ולמה אחריה לא יהיו שום עסקאות ,מאוד כעסו עלי חברים מארץ ישרואל במדינת ישמעאל .
היום הם מתקשרים ומבקשים ממני סליחה כי חלק מהתגובות למה שאמרתי היו לא כל כך נעימות בלשון המעטה.
מבקשים סליחה חלקם וחלקם אומרים ואללה צדקת.
ברור שצדקתי. העסקה הראשונה התקיימה לא בגלל שסינואר נלחץ מישראל מהמבצע הצבאי. הם מספרים לכם שיש מלחמה חחחחחח אבל זאת לא מלחמה זה מבצע צבאי פאר אקסלנס, תגובה פבלובית של המטכ"ל ההזוי התבוסתני של קרן וקסנר נוכח המראות והזוועה של ה 7.10.
במלחמה אתה לא נותן סיוע עלאק יומניטרי או הומניטרי לאויב. במלחמה אתה משמיד את האויב. אתה מגדיר מי הוא האויב שלך ומשמיד אותו.
זה מבצע כמו כל המבצעים של צה"ל (צבא הביזיון לישמעאל) בעבר שבזמן המבצע נכנסו מאות משאיות סיוע מישמעאל לרצועת גזה או עזה.
אז למה סיניואר או סינואר הסכימו לשחרר את הנשים והילדים? לא בגלל מדינת ישמעאל. ל BB לא הייתה יד בדבר. לממשלת הביזיון הקולוסאלי הניגף מיידי הסמול או השמאל לא הייתה יד וחצי יד בעסקה.
הסיבה האחת למה סיניואר או סינואר הסכימו זה בגלל הלחץ מצד קטאר ומצרים לשחרר את הנשים והילדים.
המצרי התקשר לסינואר וממש צעק עליו ואמר לו אנחנו לא נעזור לך חתיכת חרא כל עוד ובכל העולם מראים הישראלים את תמונות התינוקות והילדים החטופים. לא נתלכלך בחרא שלך צעק עליו הנציג המצרי.תשחרר אותם מיד ונשיג לך סיוע והפסקת הלחימה לזמן קצוב. העיקר שתשחרר אותם חתיכת רוצח מסריח.
כן הנציג המצרי קרא לו רוצח מסריח. אם אתם חושבים שהמצרים אהבו את מה שהם ראו ב7.10 אתם טועים. הם לא אהבו את מה שראו לא בגלל אהבת ישראל אלא בגלל הפחד מה יהיה עכשיו כי הם ידעו מה תהייה תגובת ישראל ופחדו מבריחת מאות אלפי עזתים לסיני דרך מעבר רפיח.
ולמה כתבתי אחרי העסקה הראשונה שזאת גם האחרונה והסיכוי לראות החטופים חוזרים הבייתה רק בעזרת צה"ל אבל לא בעסקאות כי בתקשורת הישמעאלית הייתה יופוריה נוכח העסקה הראשונה וכל הפארש(נים) בכל הערוצים כולל בערוץ 14 אמרו שהעסקה הזאת היא פתח לעוד עסקאות בעוד אני כותב בפייסבוק בטויטר ובכל מקום שזאת העסקה האחרונה ולא יהיו יותר עסקאות חטופים.
אז שוב פעם מכרו לכם שקר. חלום שלא יתגשם. מכרו לכם את שקר המלחמה .קראו לזה תמרון בשביל לבלבל אתכם למכור לכם לוקש.
שוב פעם הוכח שלדרג המדיני כלומר שרי הממשלה וראש הממשלה שלכם אין מילה. אין כבוד. אמרו נעצור הסיוע כי אנחנו במלחמה נגד אויב אכזר שרצח תינוקות .עם קביים הם נכנסו שדדו בזזו אנסו ורצחו. ולקחו שבויים.
אחרי שבוע הם נשברו בגלל לחץ אמריקאי לתת סיוע . מכרו לכם ועדיין הם מוכרים לכם לוקש. סיפורי פוגי.
ועכשיו מטרללים אתכם עם עסקאות שבויים שלא יקרו. אז למה מטרללים אתכם כבר חודשים ? ראש השב"כ נוסע לקטאר נוסע לפריז, נוסע למצ'ר נוסע נוסע חוזר ונוסע . זה הכל למשוך זמן. לצבא שלכם אין מושג מה הלאה. בוגרי וקסנר במטכ"ל לא רצו מלחמה ולא רוצים מלחמה. הם רוצים שקט ושהמשכורת תדפוק והפנסיה התקציבית תקויים. את בוגרי קרן וקסנר מטרידה וועדת החקירה הרבה יותר מגורל המבצע והשבויים.
הדרג המדיני שרי הממשלה מהליכוד אין להם מושג מי נגד מי. הם עוד בטראומה של הריפורם והשמאל שהביס אותם פריור ה7.10.
נתניהו מדבר אבל למדבר הוא מדבר והרוח מעיפה את דבריו לכל עבר.

תגובה פבלובית של המטכ"ל ההזוי התבוסתני של קרן וקסנר נוכח המראות והזוועה של ה 7.10
ביבי אמר אנחנו במלחמה(הכריז) לא הרמטכ"ל.

הסיבה האחת למה סיניואר או סינואר הסכימו זה בגלל הלחץ מצד קטאר ומצרים לשחרר את הנשים והילדים.
אז איך אתה מסביר שהשאירו נשים וילדים ולא כולם הלכו?

במלחמה אתה לא נותן סיוע עלאק יומניטרי או הומניטרי לאויב. במלחמה אתה משמיד את האויב.
אז דבר ראשון אתה צריך לפעול נגד ביבי ולא נגד "וקסנר"(התירוץ החדש שלכם שראיתם בטמבלויזיה של הימין,

אני דיברתי על וקסנר כבר ב 2020 ואף אחד לא התייחס) שמשקר לכולם שאנחנו במלחמה ואף פועל חוקית כאילו

אנחנו במלחמה שזה כולל בלי ועדת חקירה.

אמרו נעצור הסיוע כי אנחנו במלחמה נגד אויב אכזר
מה לעשות שאנחנו לא רוסיה ולא נותנים לנו להרוג מאות אלפים אלא רק עשרות אלפים.

האובססיה של הימין למניעת סיוע היא כי לא מצליחים לעצור את החמאס בקלות אז רוצים להרעיב ולהצמיא אותו.

ולהרוג המוני אזרחים - בקיצור הפכתם לנאצים ואתה צוחק על השמאל.

למה מטרללים אתכם כבר חודשים ? ראש השב"כ נוסע לקטאר נוסע לפריז, נוסע למצ'ר נוסע נוסע חוזר ונוסע . זה הכל למשוך זמן.
ביבי רוצה להישאר ראש ממשלה.

לטובתו ולטובת מפעיליו - ארה"ב.

ולכן מושך זמן וגורם לאירועים האלה.

אתה חושב שראש המוסד יכול ליסוע לדברים כאלה בלי גיבוי של רוה"מ? אתה חי בחלומות.

את בוגרי קרן וקסנר מטרידה וועדת החקירה הרבה יותר מגורל המבצע והשבויים.
שוב פעם פסיכולוגית אומרים על אחרים מה שרואי להגיד על ביבי.

הם הרי הודו באשמה רק הוא לא.

במקום להתבזות בטקסט העלוב הזה תקרא לירידת ביבי שעבד על הימין.

אז דבר ראשון אתה צריך לפעול נגד ביבי ולא נגד "וקסנר"(התירוץ החדש שלכם שראיתם בטמבלויזיה של הימין,

אני דיברתי על וקסנר כבר ב 2020 ואף אחד לא התייחס) שמשקר לכולם שאנחנו במלחמה ואף פועל חוקית כאילו

האובססיה של הימין למניעת סיוע היא כי לא מצליחים לעצור את החמאס בקלות אז רוצים להרעיב ולהצמיא אותו.

השאירו חיילות וחלק מהנשים והתינוקות או הילדים לא היו בידיים של החמאס.
חלק מהם היו בידיים של הג'יהאד וחלק בידי כנופיות פשע .באותו בוקר פרצו לתוך ישראל מעריכים כ5000 מרצחי נוכ'בה ועוד 5000 אזרחים שהיו חמושים בגרזינים ובסכינים קלשונים ומעדרים ומה לא?
נועה ארגמני נחטפה לא על ידי הנוכב'ה. היא נחטפה עיי ערבים לא חמושים ונלקחה לתוך הרצועה ועד היום לא יודעים מי מחזיק אותה ,האם היא בחיים בכלל?

גם שר הביטחון גלנט וגם הרמטכ"ל הכריזו אנחנו במלחמה .
אני לא מוציא את ה BB מהאחריות. אני רק טוען שלביבי לא היה צבא. הצבא בגד בו ,בגד בממשלה, ובגד באזרחי ישראל.
BB אכן הכריז על מצב מלחמה אבל הוא רק הכריז. הצבא לא עמד מאחריו ועד היום לא נשמע לדרג המדיני אלא לשמאל ולאמריקה.

נכון. אתם לא פוטין. אתם אמנם המעצמה הצבאית החמישית בגודלה וביכולות הצבאיות שלה אבל אתם בהחלט לא פוטין.
אתם מקסימום צ'מברליין וגם צ'מברליין אחרי ניתוח גב להוצאת עמוד השדרה.
אתם עכשיו כמו הזוחלים הרכיכות שמפחדים מהפחד. תבוסתנים להחריד. וכל הזמן מתבכיינים מה לעשות לא נותנים לנו להיות רוסיה.
בוודאי שלא נותנים לכם להיות רוסיה. והשאלה מי לא נותן לכם להיות פוטין? אני מניח שהתכוונת לאמריקה? למי התכוונת? אולי לעליון? ליועמש"ית?
אולי לכולם? חחחחחחחחח רק תבוסתנים מתבכיינים מה אתה רוצה לא נותנים לי .
אתם חברה עלובה שנהנית מסיר הבשר ואין לכם טיפת כבוד.
אם היה לכם הכבוד כלפי החטופים כלפי האמא שכרתו את שדיה ואנסו אותה עד שנשבר לה האגן.
אם היה לכם כבוד מינימלי הרצועה הייתה היום ללא מוסלמי אחד. כל ה2 מיליון מוסלמים היו כבר באל עריש במבואות אל עריש והרצועה הייתה נקייה ממוסלמי וכבר הבולדוזרים היו מתחילים לבנות את גוש קטיף והייתם אומרים לעולם הערבי זאת הנכבה השניה שלכם . אין יותר רצועת עזה ואין יותר העיר עזה ואין חאן יונס. ואין רפאח. בכל המקומות האלה יקומו ישובים יהודים . זה הניצחון.
איך עושים זאת?
ב8.10 בשעה 8.30 נגמרה המלחמה . אירן מושמדת. טהראן נמחקה. ננתז נמחקה. 2.מיליון הרוגים בטהראן ובננתז מצרים טובעת בפיצוץ של סכר אסואן פצצת נוייטרון תרמו גרעינית מפרקת את סכר אסואן וחצי מצרים מוצפת וטובעת במים.
לבנון חדלה מלהתקיים . 2 פצצות אטום טקטיות מחזירות את לבנון לתקופת האבן. חיל האויר ישלים את המלאכה וצה"ל יכנס מעבר לליטאני וישמיד כל תשתית טרור שנשארה עומדת על כנה.
בשעה 08.30 יכריז ראש ממשלת ישראל על מחיקת לבנון וחזבאללה מחיקת טהראן וננתז והשמדת סכר אסואן.
מצרים יכריז ראש ממשלת ישראל לבנון ואיראן הן האויב . צה"ל יכנס לרצועה בעוד 24 שעות וכל מוסלמי שחי ברצועה ימצא עצמו למוות אלא אם יעבור לסיני לאל עריש.
ציר פילדלפי פתוח תעברו את הגבול כי בעוד 24 שעו מי שישאר ברצועה ישרף בחיים.

הימין לא שולט במדינת ישראל.
הליכוד זאת מפלגת ימין מזויף. מי ששולט במדינת ישראל האמריקאים באמצעות ממשלת הצללים שלהם גנץ והרמטכ"ל הרצי הלוי וקציני המטכ"ל .
כשבלינקן הגיע לישראל הוא רצה להיפגש עם הרמטכ"ל ביחידות .זאת האינדיקציה הכי טובה להבין מי מנהל את מדינת ישראל.
לא היה כדבר הזה מאז קום מדינת ישראל .מעולם לא קרה ששר חוץ מבקש להיפגש ביחידות עם הרמטכ"ל.

אני לא מתווכח עם אדם שלא יודע להבחין בין צוללת עם הנעה גרעינית לבין צוללת עם הנעה גרעינית ויכולת לשלח טיל עם ראש נפץ אטומי.

אני לא מתווכח עם אדם שלא יודע להבחין בין צוללת עם הנעה גרעינית לבין צוללת עם הנעה גרעינית ויכולת לשלח טיל עם ראש נפץ אטומי.
לא בטוח שיש הנעה גרעינית אפילו,בכל מקרה טעות שלי באמת אין להם יכולת גרעינית וסתם הפחידו עם המילה "גרעיני",

אולי התכוונו בזמנו יכולה לשלוח טיל גרעיני - ז"א לא צריכה כור "רק" לקנות טילים גרעיניים,שזה גם הרבה מאוד אבל עדיין

פחות הרבה מכור.

זה הכנה ליכולת גרעינית,בקיצור.

בכל מקרה חסר משמעות בהקשר הכללי,מצריים חזקה מאוד ואנחנו לא יכולים לנצח אותה בלי להחליש את עצמנו מאוד.

לא בטוח שיש הנעה גרעינית אפילו,בכל מקרה טעות שלי באמת אין להם יכולת גרעינית וסתם הפחידו עם המילה "גרעיני",

אולי התכוונו בזמנו יכולה לשלוח טיל גרעיני - ז"א לא צריכה כור "רק" לקנות טילים גרעיניים,שזה גם הרבה מאוד אבל עדיין

פחות הרבה מכור.

זה הכנה ליכולת גרעינית,בקיצור.

בכל מקרה חסר משמעות בהקשר הכללי,מצריים חזקה מאוד ואנחנו לא יכולים לנצח אותה בלי להחליש את עצמנו מאוד.
מה אני יכול לעשות כדי להסביר לך שאם אתה הורס את סכר אסואן אתה מציף חצי מצרים. מטביע חצי מצרים. אתה חושב שלסיסי יהיה זמן להתעסק עם ישראל כשהמים הצומח הבקר המקנה כח מה שישאר אחרי המבול הזה יהיה נגוע בקרינה רדיואקטיבית חצי מצרים במשך 100 שנים לפחות תהיה נגועה בקרינה כמו צ'רנוביל שעד היום המקום ריק מאדם כי האיזור עדיין נגוע בקרינה מייננת.
ככה היה צריך לעשות ב8.10. לדפוק את כל המדינות שהיה להם חלק בטבח הזה. והראשונה איראן .בגלל הריחוק שלה אפשר היה להשתמש בפצצות או בראשי נפץ תרמו גרעיניים שעצמת הפגיעה שלהם היא פי 600 מהילד השמן שהוטלה על הירושימה.
בלבנון היה אפשרלהשתמש בראשי נפץ טקטים שפגיעתן קשה אבל מופחתת קרינה.
כל המדינות האלה שהיו בית לפרוקסיז של איראן צריכות היו להיות מושמדות.

מה אני יכול לעשות כדי להסביר לך שאם אתה הורס את סכר אסואן אתה מציף חצי מצרים. מטביע חצי מצרים. אתה חושב שלסיסי יהיה זמן להתעסק עם ישראל כשהמים הצומח הבקר המקנה כח מה שישאר אחרי המבול הזה יהיה נגוע בקרינה רדיואקטיבית חצי מצרים במשך 100 שנים לפחות תהיה נגועה בקרינה כמו צ'רנוביל שעד היום המקום ריק מאדם כי האיזור עדיין נגוע בקרינה מייננת.
ככה היה צריך לעשות ב8.10. לדפוק את כל המדינות שהיה להם חלק בטבח הזה. והראשונה איראן .בגלל הריחוק שלה אפשר היה להשתמש בפצצות או בראשי נפץ תרמו גרעיניים שעצמת הפגיעה שלהם היא פי 600 מהילד השמן שהוטלה על הירושימה.
בלבנון היה אפשרלהשתמש בראשי נפץ טקטים שפגיעתן קשה אבל מופחתת קרינה.
כל המדינות האלה שהיו בית לפרוקסיז של איראן צריכות היו להיות מושמדות.
המצרים לא חייבים לך כלום,מה אתה רוצה מהם?

להתחיל מלחמה גרעינית כי לא היו חברים מספיק טובים לטעמך?

זה טירוף, מצטער.

במקום לפתור את הבעיה עם הפלסטינים אתה רוצה להרוג את כל הערבים ה"לא צייתנים".

marabo

Well-known member

נקודת המבט שלך לוקה בשמאלנות קשה.
1. לא מדובר באוכלוסיה אזרחית תמימה אלא באוכלוסיה שכולה חמאס ושינאה ולכן אין מוסרי מלהביא אותה לכניעה בכל דרך שהיא כולל הרעבה, כן זה הדבר הכי מוסרי כשמדובר בתומכי חמאס.
2. בעסקה הראשונה חלק גדול מהנשים והילדים שוחררו, זה מה שמאפשר להם להתל בישראל לעוד עסקה שחוח צודק, לא תהיה
3. ביבי רוצה להשאר ראש ממשלה בדיוק כמו שהרמטכל ושאר בוגרי קרנות השמאל בהרווארד רוצים להשאר בתפקידם, הסיפורים שלהם שהם "לוקחים אחריות" זה בולשיט, בפועל לא לקחו קמצוץ של אחריות והם ממשיכים בתפקידם כרגיל.

נקודת המבט שלך לוקה בשמאלנות קשה.
1. לא מדובר באוכלוסיה אזרחית תמימה אלא באוכלוסיה שכולה חמאס ושינאה ולכן אין מוסרי מלהביא אותה לכניעה בכל דרך שהיא כולל הרעבה, כן זה הדבר הכי מוסרי כשמדובר בתומכי חמאס.
2. בעסקה הראשונה חלק גדול מהנשים והילדים שוחררו, זה מה שמאפשר להם להתל בישראל לעוד עסקה שחוח צודק, לא תהיה
3. ביבי רוצה להשאר ראש ממשלה בדיוק כמו שהרמטכל ושאר בוגרי קרנות השמאל בהרווארד רוצים להשאר בתפקידם, הסיפורים שלהם שהם "לוקחים אחריות" זה בולשיט, בפועל לא לקחו קמצוץ של אחריות והם ממשיכים בתפקידם כרגיל.
יש להם בעיה בתפיסת המציאות. זה מאז שהם כינו את מלחמת ששת הימים כיבוש.
כבר אז תפיסת המציאות שלהם השתבשה. ראה מה קרה במלחמת יום הכיפורים. והסכם אוסלו. להביא את האויב שלך הבייתה.
זאת תפיסת מציאות מטורפת. זה לא נורמלי.
זה כמו המבצע עכשיו ברצועה. נלחמים בחמאס אבל מכניסים להם סיוע. זאת תפיסת מציאות מעוותת.
ראית עם שנלחם באויב ומכניס לו מזון מים דלק וחשמל ? ושלא יבלבלו לי המוח עם אמריקה. גם שם תפיסת המציאות מעוותת.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם היית רואה לפני כמה דקות ראיון עם שניים ממשפחות החטופים, היה לך חשק לתת אותם לחמאס בחינם.

אם היית רואה לפני כמה דקות ראיון עם שניים ממשפחות החטופים, היה לך חשק לתת אותם לחמאס בחינם.

ערוצי הזבל הבוגדניים מחפשים את הפסיכים .אני לא מתייחס כלל למשפחות החטופים. רוב המשפחות הם אנשים שרואים את המציאות אבל ישנם כאלה שלא משנה מה המצב שלהם הם תמיד נגד המדינה נגד הממשלה רק אם הממשלה היא ממשלה של בוגדים. אלה חלאות מהתחת ,בוגדים,

למעלה