כולם יודעים שחיפה צהובה

רקדן

New member
כולם יודעים שחיפה צהובה ../images/Emo42.gif

ביום קריר זה מכבי ת"א נתנה למכבי חיפה בראש צבענו את חיפה בצהוב חחחחחחחחחח צהוב עולה זה מכבי

רקדני ../images/Emo140.gif

רק עכשיו התאוששתי ממהפסד הצורב . מה זה אני עצבני עכשיו , למה , למה דווקא להפסיד למכבי הצהובה . אתה יודע רקדנינו יש שתי קבוצות שאני ממש לא יכול לסבול להפסיד כירוק, קבוצה ראשונה הפועל תל - אביב צבע אדום משגע אותי השניה כמובן קבוצתך מכבי תל אביב גם צהוב אני לא אוהב מי יודע מה , אבל מה כל הכבוד , גם להפסיד צריך לדעת, כי אלופה שלא יודעת להפסיד היא לא אלופה , נכון ? וחוצמזה רקדנינו חייבים להסיר את הכובע בפני הלהיט של הליגה הפועל באר שבע תותחים אמיתיים . שבוע טוב לך איש , יהונתן .

רקדן!!!

מעלה נענע צהוב מקולקל אחד החבילה עדיין תישאר ירוקה. אבל גם יודעים להפסיד בכבוד. מה אומר הרי ידוע שהטובים מנצחים והיום תל-אביב היו טובים יותר. העיקר אני שמח שאתה שמח. שיהיה אחללה שבוע.

מיקו 42

New member
קלפנים

קלפן יודע ,, את הרווחים סופרים במדרגות אין ולא יעזור.... תהנו היום .. אבל כל השנה חיפה הביאה כבוד למדינה העיקר ---יאלה מכבי--- שבוע טוב לכול מכלוף

אפרסק 28

New member
רקדן....השאלה.. ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

לאן נעלמו כל הירוקים\ות של הפורום..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שחר 33

New member
מתחתית המיץ של הזבל אל הניצחון

על האלופה והקבוצה הטובה במדינה. לא מאמין, לא רוצה להתלהב, שבוע הבא הם עלולים להפסיד לראשון חחחה. מה שכן, החלטת אמיצה עשה קלינגר, הימר על כל הקופה ששם את נימני על הספסל. אבל בינינו חוץ מהכבוד האבוד, אליפות לא ניראה מזה השנה. אבל כל הכבוד לקבוצה השחוקה שלי. .. יש לכם את גביע הטוטו והמדינה בדרך... לוני יישן הלילה עם חיוך של כוסוני. שלכם, שחר 33

גששבלש

New member
../images/Emo150.gif../images/Emo5.gif

ואלה רקדינקו שיחקו אותה המכבי שלך אבלללללל יותר מאשר אתם נצחתם אנחנו הפסדנו אבל לשמחתי תמשיך להסתכל למעלה תזהר שלא יתפס לך הצוואר

למעלה