כולם אצל נטלי......גם ברי המסריח

קספר

New member
כולם אצל נטלי......גם ברי המסריח

אךךךךךך איזה כיףף העולם המושלם אלי* ונטלי מכינות ומבשלות צהריים... בינתיםם חוגגים בחדר של נטלי ברי המסריח הזה פה קורע אותנו בצחוק ואני רק שורף כל דבר שנמצא לידי.... ...ממממממ........... שייקה הקרפד גם כן פה... רק חבל שהבוגד המתרומם מנגל לא בא !! (מנגל אתה רואה איך ידעתי שתקרא את ההודעה המסריחה הזו?) גם רייבן המסריח צריך בגידה טובה... טוב האוכל מוכן אל תדאגו אנחנו נאכל ונשתה בשבילכם ביחוד ברי המסריח שאתמול שתה כמו מטורף (טוב שלא הקיא על עצמו) ייאלה אמא נטלי צועקת עליי לאכול... בהה בייי קספר,אלי*,ברי,נטלי ושאר ירקות (רק שייקה הערפד)

חובזות!!!

איזה רוע! איזה רוע! לשלוח הוגעות ישירות מעיר השחיתויות הבלתי מעורערת!!! תתביישו לכם! חוץ מזה- אתם באילת י´חסרי חיים מה אתם נכנסים לצ´אט?! לכו למצוא זיון או משו כזיי (חוץ מברי כי הוא בתול וביישן)... תהנו חובייזות מעוכות... במיוחד בסילבסטר... כשאני יהיה בבסיס... ינשק את פוקי הכלב ב 00:00 בלילה ביד אחת בקבוק וודקה ביד השנייה באנג... סילבסטר כלבבי ממש! בע ביייי נשיקות בכל הגוף... אלי* גררררררררררר..... אני חולה עלייייייייייייך.... נושי-נוש-שולחת-נשיקות-במקומות-אסטרטגיים...

נטלי 18

New member
נושי זה ברי בואי לאילת ../images/Emo25.gif

מותקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק כמה אנחנו מתגעגעים למה את לא פה??? אמרתי לך לבוא לא משנה אבל רק שתדעי היכן שנערוך את המסיבה אנחנו אמרנו לבעל המקום שיש מישהי שקוראים לה נושי נוש והיא לא באה אז הוא אמר אין בעיה שם על השולחן 12 בקבוקי בירה ו-2 וודקה ורשם עליה לכבוד נושי נוש וזה אומר שאין לך מה לדאוג אנחנו כאן אבל את בצבא שומרת עלינו איך אני מקנא בך אם הייתי יכול להתחלף איתך אךךך להיות בצבא במקום כאן... אוףףף כל כך אני סובל איזה כיף לך שאת בצבא... בכל מקרה אנחנו נשתה לכבודך... את תשתי מיץ תפוזים בשקם ואנחנו נשתכר מאלכוהול וגם נחשוב עלייך...
אוהבים כולם

כולם הלכו ל....

ג´מבו ג´מבו ורק אותי השאירו ילדה קטנה לבד יה רעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!! אותי שכחתם מה??? אותי הזנחתם מה??? רעים שכמותכם!!! עובדי שטנים שכמותכם!!! עושי פולחנים למינהם שכמותכם!!! בקיצור בסילבסטר תהנו גם בשבילי למרות ש.... אוהבת המון קרח

טלטלונת

New member
אכזריות לשמה...

י´מכוערים!!! אני רוצה אילת
ואתם.. מנייאקים כאלה.. מבלים לכם ואז תוך כדי הבילוי באים להודיע לנו כמה אתם נהנים?.. אז תשמרו את זה לעצמכם.. למה לזרוע מלח על הפצעים?.. הא?.. לא יפה בכלל... קצת התחשבות. ממי לעזאזל ביקשתי התחשבות- מחבורה של סתובים... סתם חומדים.. תהנו מלאנטלפים!!! ואני יהנה בביצפר... ואני מתה עליכם! (לפחות על רובכם...) ואני שונאת בביצפר... ומה אתם עושים פה??? צאו לראות אילת.. (על משקל עולם....) ואני יראה ביצפר... וזהו...
טלטל-לא-רוצה-ביצפר!

למעלה