כוללללללללללי שמח!

CajU9

New member
כוללללללללללי שמח!

אם מישי זוכרת אותי פה מלפני כמה שבועות.. קניתי ערכה לפנםי של ZIRH.. עלתה 400 :] חסכון של 170 שקל בגלל מבצעים בסופר פארם :) קיצור, כולה עוזרת לי והעור השתפר בצורה משמעותית!! יאי חחח סתם רציתי לשתף :):):):)

smiling cat

New member
מוכרים את זה בסופר פארם?

שמעתי יש להם דברים טובים, מה הערכה כוללת?

CajU9

New member
בעקרון

ZIRH זו ערכה לגברים, אחרי הכל העור של הגבר הרבה יותר "גס" מאשר של אישה, והערכה די חזקה, בעיקר מבחינה כימית. בגלל זה צריך להשתמש בה בסבלנות ולא להפציץ איתה. יש להם המון מוצרים לעור (משהו כמו עשרה), אני קניתי את: CLEAN התכשיר הזה מנקה את הפנים, "מונע אקנה" לטענתם, אבל בעקרון הוא מעולה לפי דעתי.. לא לדעת כולם. זה החלק הראשוני של הטיפול- מנקה את העור ביסודיות, ומרגישים זאת. בוקר וערב. 99 ש"ח. DEFEND את התכשיר הזה הכי אהבתי. לאחר הטיפול הראשוני (claen) מורחים אותו גם, והוא פשוט מגן על העור. יש לו SPF 15, וחוצמזה, לאחר השימוש בו הפנים מאוד נעימות למגע. בוקר וערב. 199 ש"ח. FIX אם צצים פצעים מתישהו, פשוט מורחים לפני השינה, נקודתית, היכן שנמצא הפצע, ובבוקר כבר רואים שיפור רציני במקום. לא תמיד, אבל ב-80 אחוז מהמקרים אני שמתי לב. 199 ש"ח. SCRUB זה הפילינג. שימוש של פעם-פעמיים בשבוע, בהתאם למשתמש. זה פילינג גרגרים, שפשוט מסיר שכבות מתות של העור. מומלץ לפני השינה. בערך 80 ש"ח. ---------------------- אני מדגיש, לא כולם יאהבו את הערכה, למרות שהיא טובה יותר. אפילו יותר משל קלרינס מן. אני אישית ממליץ. ובדרך שהיא עזרה לי, אני מאוד מבסוט!

smiling cat

New member
רגע

אני זירה מייצרים מוצרי טיפוח רק לגברים?
כל המוצרים

CajU9

New member
תראי

חח כתוב ZIRH כי זה באיטלקית או משו יעני.. אבל אומרים "זיר".. וכן, הערכה שלהם היא לגברים 'בלבד'.. תוכלי לראות באתר שלהם שמי שמשתמש בזיר, הם רק גברים. גם הרכיבים שלה "חזקים" מדי בשביל עור עדין כמו אישה.

CajU9

New member
חח בקשה :)

ואם את צריכה המלצה לערכה לטיפול פנים (למרות שאני בטוח שאת מבינה בנושא), אני ממליץ על קלרינס. הם פשוט מעולים. רציתי בהתחלה ערכה שלהם, אבל הקוסמטיקאיות אמרו לי שבמחינת תכשירים לגבר- זיר הכי טובים.

smiling cat

New member
היה לי קלרינס

היה לי סבון וקרם לחות לעור שמן (ויש לי עור רגיל) שעשו לי כל מיני תופעות בעור, אולי כי לא התאים ואולי רגישות למשהו.. אני כבר לא קונה מוצרים לטיפוח פנים בכלל. מה שהיה נגמר וטוב שכך. תודה בכ"א

kartisia

New member
מצחיק איך הם

מיתגו את הסדרה והתאימו אותה לגברים (עאלק
), עם כותרות למוצרים שנשמעות כמו פקודות לחימה: CLEAN! DEFEND! FIX! SCRUB!

CajU9

New member
חחחחחחחחחחחח

חבורה של איטלקים פשיסטים-נאצים! לנקות!להגן!לקלף!!!להשמיד!!!!!!

eldorado

New member
חלומו של כל גבר נורמלי

זה להיות איטלקי. לא? או לפחות להיראות כמו אחד

CajU9

New member
אגב אני חייב לשאול..

למה גברים 'אעלק'? ידוע שהעור של הגבר הרבה יותר גס ופחות רגיש משל אישה.. לכן הערכה אינה מתאימה לנשים..

kartisia

New member
הכוונה היא שהמיתוג

עושה שימוש בקלישאות של מה זה גברי ואיך צריך לדבר לגבר. כאילו שהדרך היחידה להפוך מוצר טיפוח לגברי זה לנבוח פקודות בכותרת. המיתוג הוא "גברי עאלק".

טיי 1

New member
בניגוד לשמות שנועדו לצוד את הנשים

הפתיות : שמילות המפתח בשמות המוצרים לנשים הפתיות, מבטיחים שינוי מהאגדות, ועור חלק כשל דמות בסרט של דיסני : totally transforming remodeling flawlessly clear amazing change החביב עליי ביותר : Total "turn-around" של קליניק :) של אסתי לאודר : perfectly clear

למעלה