כולי נסערת!

כולי נסערת!

הבן הקטן שלי בן הכמעט שנתיים, עשה בלגן במגרה של בעלי, ו... מצא שם ויאגרה! מה הייתן עושות לו הייתן מגלות באופן פתאומי שבן הזוג שלכן משתמש בויאגרה בלי לספר לכן? אני בשוק. נכון שאולי זה משהו לא הכי נעים, אבל לא מספרים לאישה אם משתמשים בדבר כזה??? לא מצליחה להרגע.

annes

New member
הייתי מתחילה מלנזוף בבעל

על זה שהוא שם את זה בהישג יד של הילד! לגבי זה שלא סיפר לך, אפשר להבין ולעניות דעתי הבלתי קובעת יש מקום לגלות רגישות ועדינות כלפיו, ולא להתנפל עליו...

d i n o l e

New member
לנזוף בבעל ? זה לא יגרום לו רק

לעוד בעיות בעמידה

annes

New member
ואם הילד חס וחלילה היה בולע

זה היה גורם לו הרבה יותר מבעיות בעמידה

jojoma

New member
לא נעים ../images/Emo5.gif

זה מצב לא נעים, וגם רגיש. לפני שאת כועסת עליו מאד, ולפני שתתחילי לפגוע בו, תנסי לשוחח איתו בצורה הגיונית, להבין למה הוא משתמש בתרופה, ואולי בעצם הוא עוד מעולם לא השתמש בה, אלא רק חשב להשתמש בה... אולי יש לו בעיה שבגללה הוא צריך את התרופה, תנסי להתגבר על רגשותיך ולנסות להבין את המצב. תהיי חזקה. אני שולחת לך חיבוקים מרחוק

אני לא חושבת שהוא היה צריך להסתיר

דבר כזה ממך , אם יש לו איזו שהיא בעיה - את גם צריכה לדעת ממנה אם סתם בא לו לענג אותך ביותר זמן- סבבה אבל אני עדיין חושבת שהיה צריך לספר לך ובהחלט(!!!) לא לשים תרופות בהישג יד של ילדודס

lulyK

New member
באמת מסעיר.

הייתי שאולת אותו מה הוא עושה עם ויאגרה ולמה הוא משאיר תרופות בהישג יד בבית שיש בו ילדים. לא הייתי ממהרת להסיק שהוא משתמש בזה מאחורי גבי. עד כמה יש אמון באופן כללי ביחסים שלכם?

jesenia

New member
מנסה להבין למה

הוא לא מרגיש בנוח לחלוק מידע כה חשוב איתי. בודקת היטב מה החלק שלי בהסתרת כל הענין. ומתחילה בזה שתרופות לא מאחסנים בהישג יד של ילדים, גם גדולים ומבינים יותר, ומרעננת נהלי בטיחות בבית. אל תכעסי
(חשבתי שמצאת פורנו או משהו)

jesenia

New member
סליחה,

תמחקי את "אל תכעסי" בבקשה :) קצת פטרוני ומתנשא מצידי

זה באמת מאוד לא נעים

גם אני הייתי נסערת אם הייתי מגלה כזה דבר. אבל שניה לפני שהייתי מתפוצצת עליו, הייתי שואלת אותו בעדינות מה עושה אצלו ויאגרה. אולי חבר נתן לו פעם בקטע של צחוקים, ואולי הוא קנה כדי לנסות כי הוא חש שהוא זקוק לשיפור. במקרה שאכן יש לו בעיה שהוא ניסה לפתור, האם ייתכן שזה המצב ולא שמת לב? מצב כזה דורש בדק בית יסודי: מדוע הוא לא חש מספיק בטוח לשוחח איתך על זה. ייתכן שאת האישה הכי פתוחה ומפרגנת בעולם, ועדיין הוא לא ירגיש נוח לשוחח על נושא כזה. כדאי להבין ממה זה נובע ואיך ניתן לשפר דברים. בהצלחה!

תגידי לו שכדורים שמים במקום גבוה

שחו"ח לא יקרה אסון. ואח"כ תשתי כוס מים ותשאלי אותו, מה, איך ומתי.

hanchuk

New member
יש לי רעיון

לא מניסיון. כן עם הגיון (שלי) כל העצות שקראתי פה הן עצות של "בנות" וחשיבה של בנות. לשאול אותו בעדינות, לברר איתו - לא יודעת איך זה אצלך - אבל בנים, בד"כ, לא אוהבים שיחות בירור. בטח לא בנושא כזה, בטח כשהוא ניסה להסתיר. בהנחה שהכדורים אכן שלו, אני הייתי הולכת על שתי אופציות: 1. לספר לו שהילדה מצאה כדורים במגירה שלו וכמה זה מסוכן (ואת החלק הזה להדגיש) ולהגיד לו ששמת את הכדורים בארון באמבטיה ושייזהר לפעם הבאה. 2. האופציה השניה היא, שוב, להגיד לו שהילדה מצאה כדורים, זה מסוכן... וכו' ולתת לו את הכדורים ביד. בשתי האופציות, את משאירה לו פתח להתחיל לספר לך על הכדורים. אני חושבת שיהיה לו יותר קל אם זה יבוא ממנו. מה את אומרת?

לדעתי, זו גישה שמחריפה

את הבעיה. בנים (?) לא אוהבים שיחות בירור - כי לא עושים להם אותן. אצלנו בבית זה הפוך - הוא זה שמדבר ואוהב לדון ברגשות ובעיות ואני זו שמתחמקת. ומה שלמדתי ממנו, זה שזו שיטה גרועה לנהל באמצעותה מערכת יחסים. למה ללכת סחור סחור? יש שאלה, בעיה או משהו מטריד - רצוי לדבר ישירות. אנשים מבוגרים אמורים לדון בבעיות, לא לטאטא. כשחיים עם השלמה שגברים ממאדים ונשים מנגה, מקבלים עולם מקוטב וסטגנטי, שאין בו שום התפתחות. למה לנו?

hanchuk

New member
רגע, הסבר קצר למה התכוונתי

לא אמרתי להתחמק. אמרתי להתאים את צורת השיחה לאדם שמולך. אם את מדברת עם ילד קטן ואם את מדברת עם מבוגר - את משנה את צורת הדיבור, נכון? כשיש בכיתה שני תלמידים שונים - אפשר להסביר לכל אחד את אותו דבר בצורה שונה. לא צריך להתחמק. הנחתי את מה שהנחתי לגבי צורת השיחה המועדפת עליו (לא שיחות נפש) דווקא בגלל המעשה שהוא "אולי" עשה. אם היא תדבר איתו ישירות אולי הוא יראה את זה בצורה לא טובה (הוא יראה את זה כ"התנפלות" והיא ממש, אבל ממש לא תתכוון לזה) וייסגר עוד יותר. אולי שווה לתת לו את הזמן, שיבין שהיא יודעת ועדיין נקודת הפתיחה לשיחה על הנושא תהיה שלו.

תודה לכל המגיבות ../images/Emo140.gif

ארך לי הרבה מאוד זמן להרגע, בעיקר בשל העובדה שהיו חסרים שם כמה כדורים, אחד היה על הריצפה, ורעדתי שהקטן בלע מזה! עוד לפני שהכנסתי כאן את ההודעה, התקשרתי אליו כולי צמרמורות, כדי לברר איתו בכמה באמת השתמש והאם יש מצב שמעבר לזה שהיה על הריצפה היו שם עוד. הוא הבטיח לי שזה היחיד שבאמת היה שם. לא דיברנו עדיין על עצם זה שלקח כזה דבר ואני לא יודעת מזה. אחרי הכל הוא בעבודה. כשיחזור נעשה שיחת בירור. אם ובמידה, חלילה, יש לו איזושהיא בעיה - אין לי שום בעיה שילך לטפל בזה. ואפילו רצוי. אבל קשה לי עם העובדה שאני מגלה כזה דבר, ואין לי מושג קלוש מתי השתמש בזה (ורק תחשבו על הרעיונות שזה העלה לי בראש....) חוץ מזה שהוא חטף ממני מנה הגונה שדבר כזה שוכן כבוד במגרה שיש לילד קטן נגישות אליה. הוא סתם לי את הפה במילים 'את צודקת'. כשקילחתי את הילד לפני השינה רעדתי מהמחשבה שאני אמצא שם בולבול בגודל 2 מטר

luliliya

New member
למרות שאת האדם הכי קרוב אליו אבל..

זה עדיין הדבר הכי מפחיד לגבר ומבייש זה האגו שלהם. אני לא הייתי מתעצבנת אלא להיפך מדברת איתו בשיחה רגועה ב4 עיניים.

למעלה