כוחותינו שבו בשלום

TWEETY =^.^=

New member
../images/Emo32.gifגמ´אני קיבלתי היום ספר עב כרס

אז לקחתי חופש מהעבודה הזמנתי עוזרת בית - לחודש הקרוב כמו כן גם קיטרינג ושאר ירקות ועכשיפפפפ אני פנויה לסמן איקסים בספר. תודההההה סוכריה, מקווה לשלוח בקרוב שפנפנת עם נסיון

משחררת את האצבעות ופולטת אנחת

רווחה. את נשמעת לי מוכנה לקרב, אז נשאר רק לאחל בהצלחה בבניה והקימי לך רירית לתפארת הפורום, העם והארץ.

קבלי תיסלם

אולי לקחו תמונות לקורסים לגניקולוגים ורופאי נשים בבחינת - כך זה צרך להראות ? בניית רירית מוצלחת !! בלעדיה זה לא שווה כלום... מנוחה נעימה וד"ש ליאור

נועם@בת

New member
מסתבר שהמבצע של עידית הצליח

בסופו של דבר. עכשיו נשאר לחכות שכל שושני הים הכתומים יגדלו וישגשגו, ואחת מהן תקלוט לתוכה ילד ארטיק חמים ומתוק. ותזין אותו שם תשעה חודשים תמימים. 3 קריאות כיפק הי לרחם של עמית
נועם

עמית - טוב לשמוע../images/Emo9.gif

ועכשיו, כשכולם יפים וחתיכים, כל שנותר הוא לנטוע עובר חתיך ברירית, להמתין 9 חודשים, ולקרוא את ההודעה המבשרת על הלידה. מאחלת לך המון הצלחה. סיגל

עידית ד

New member
כמה נחת שאת עושה לי.... ../images/Emo66.gif

אמרתי לך שיש לך רחם יפה.... אז גם אני כמו הרופאים מבטיחה לך הריון בקרוב מאוד אוהבתותך המון ויאללה נו תכנסי כבר להריון עידית צפרדע|

רומי 007

New member
שמחה לשמוע שאת אחרי

ומקווה שלקחת גם את מחר כיום חופש וסופשבוע רגוע. התוצאות נשמעות לי ממש טובות. האופטימיות של הרופאים שלך מקרינה גם עלי. נותר לי לאחל לך שלסיפור בהמשכים ("עלילות עמית והרירית") יהיה סוף קרוב וטוב ושתצאי מהר עם גרסה לקולנוע (הכוונה כמובן לקלטת אולטרסאונד - סקירת מערכות שניה).

מרב.

New member
מיתי מתוקה שלי

תמיד יש את הדילמה הזו בכל בדיקה- האם כדאי שתצא תקינה או שמא סופסוף נוכל לתלות אשמה במשהו על כך שעוד לא נכנסנו להריון???? אבל בסופו של דבר תמיד טוב שהבדיקה יצאה תקינה, הרחם מצודד והרירית יפהפיה
אני במקומך הייתי מחתימה את הרופא על חוות הדעת הרפואית הזו ומבקשת תאריך סיום הפרוייקט
בציפיה דרוכה לרירית המפתיעה- שתפתיע לטובה שמחה שחזרת למסלול (קצת הדאגת אותי אתמול. אין לך כוח לטיפולים..??? לך?????
) נשיקיות לרוב,
מרב

יופי טופי. ../images/Emo45.gif

ועכשיו לאחר שעשינו
גם על זה אז אפשר להמשיך הלאה, נכון? הרופאים לא יודעים הכל והם עובדים בעיקר על ניסוי וטעיה ולכן נקווה שעכשיו כשניכנסו לרם ישר לנשמה
אז היא תתחיל להזיז את עצמה, ואם לא אז נתקיף אותה מכיוון אחר. לא יעזור לה כלום, היא תחזיק שם עובר במשך תישעה חודשים
בקרוב
סאני.

הרמוניה

New member
אז עכשיו לרירית שלך יגמרו התרוצים

והיא תגדל לה לתפארת ותארח עוברים חמדמדים..... שמחה לשמוע שהכל עבר בסדר ויאללה לעבודה..... הרמוניה

מירה@

New member
עמיתי,

שמחה לשמוע גם בשורות טובות ביום הזה. נו, אז עכשיו הרירית של עמית קיבלה אישור מלמעלה. אז יאללה, תקיימי את מה שהבטיחו לך. בהצלחה מירה

יקירתי

שמחה שהכל תקין עכשיו הרחם יהיה יפהפה באמת כשעוברים מתוקים יגדלו בו. זהו, עכשיו יש סימן שהכל כבר ממש מוכן אוהבת זוהרה

שלום לרחם של עמית

שלום קולב הודגמת ונמצאת חלקה פתיינית מזמינה נשית נוטפת ג´וסי הסתכלת בעיניים ראית שמסתכלים את מובחנת עכשיו יפיפיה תחממי את הכלים כי הנה הם באים השדים האדומים ואני רוצה ניצחון אז יהיה קצת רעש נעים של ילדים בתשעה חודשים הקרובים אח"כ יניחו לך שוב לשקט ולשלאף-שטונדה שאת מורגלת ימשיכו לטפח ולאהוב אותך עכשיו פתחי דלת ותרשי לילדים לשחק.

בטח שהרחם יפהפיה ../images/Emo68.gif

הרי ראית את יופיה לפרטי פרטים בחלומך המקסים. בפעם הבאה תחלמי את ההשרשה, ואת ההתפתחות ואת התינוק היפהפה שגדל בתוכך עד ללידה (הקלה כמובן) הכל לפי הדמיון הפורה מאוד שלך (ברור שאת פוריה עם דמיון כזה). אוהבת

למעלה