כואב

פשו שי ת

New member
כואב

היום פגשתי חברה שסיפרה שחמי כתב ספר תורה לע''נ בעלי-הבן שלו הכנסת ספר התורה תהיה ביום האזכרה אני הייתי מופתעת והיא שאלה:"מה לא ידעת??? עניתי "לא,,הוא לא בקשר איתנו ולא ידעתי.. ביום האזכרה(בעוד חודש) צריכים להיות אצלי האחים שלו עכשיו לא יודעת אם הם יגיעו או שיסעו לאביהם לאזכרה שם... כואב לי שהילדים לא יהיו -הם לא מוזמנים--- הם לא נכדים של סבא??? זה הרי לע''נ אבא שלהם והם לא חלק...????????? לא יודעת מה יהיה???????

../images/Emo24.gif

דברע עם האחים של בעלך ז"ל שהם יסדרונ את העניין תשאלי אותם לאין הם רוצים ללכת במקום לחשוב תבדקי מה קורה בפועל חושבת שהאנשים ששואלים שאלות כאילו מכשילים אותך , הם לא לטובתך ,אז אל תקחי ללב, ואת תארגני את האזכרה שמתאימה לך , תעלו לחלקת הקבר שלו תתארגנו לאזכרה של בעלך ז"ל , הבנים יגידו עליו קדיש, וזה מה שחשוב תשמעי לילדים שלך יש אות ואת אוהבת אותם מאד , וזה הכי טוב שיש עבורם , ואת שורדת יפה לבד עם 5 הילדים שלך , ואני אוהבת אותך כמו שאת ,

פשו שי ת

New member
אזכרה

נסיכה יקרה -דיברתי עם גיסי והוא אמר שחמי מתכונן להזמין רק את הילדים והכל יסתדר בעז''ה...הטקס יהיה בערב ואני אעשה את האזכרה אצלי ביום שלמחרת כך שלא יפגש יחד וכולם יוכלו להיות גם שם וגם אצלי בעז''ה.. אוהבת חגית

../images/Emo24.gif

אמרתי לך שהבורא יסדר הכל הוא שמור על יתומים ואלמנות וגם אלמנים אל חשש יקרה שלי יש לכם סנגור/מלאך בשמים שדואג לכם ואני אוהבת את כולכם כאחד

ליגה76

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif

איזה רוע. איך לא אומרים לך כזה דבר??? אבל אי אפשר לשפוט אף אחד. הם כנראה גם שקועים עמוק בתוך הצער. אחד הדברים המקשים עלי זה המשפ' שלו, הם אנשים מדהימים. אבל פוגעים בלי סוף ובלי לשים לב. שולחת לך
ענק יהי רצון שהכל יעבור בצורה רגועה אוהבת

פשו שי ת

New member
ליגה יקירתי

גיסי לא סיפר לי כי חמי ביקש לא לספר. אני הרי לא מוזמנת -רק את הילדים הוא יזמין.זה מה שאמר לגיסי העיקר שהם יהיו. אנילא שופטת אותו ולא כועסת עליו שיהיה בריא וימשיך לעשות דברים טובים לע''נ בעלי -הכי חשוב את האזכרה אעשה כמו שמתוכנן ביום שלו ומי שיבוא ברוך הבא... תודה על החיזוקים ועל המילים המעודדות אוהבת המון
חגית

פשושית אהובה ויקרה

ראיתי וקראתי את זה המון על ההתנתקות משפחתית בעקבות אובדן ,זה לא צריך להיות כך , במשפחה צריך ורצוי להתלכד יחד ככה למד אותנו אבי ז"ל , שאחותי נהרגה שמר על כולנו יחד אבי נפטר אחי אמר קשה לי , והלך הצידה , עלינו לקברה ביום הזכרון אמי ואני , כאבתי הבנתי והמשכתי הלאה כיום אני ואחי לא שותפים באזכרות כל אחד עושה בנפרד, והמשפחה מפוצלת ולא מאוחדת כלל יש אנשים לא צפויים , הבוחרים לפגוע בבני משפחה , אני אישית עוברת את זה , וספרתי לך שכאב לי , אני יודעת שזה כואב בנשמה , צרחתי בכיתי רציתי למות מהיאוש , והבנתי שזו ו לא הדרך הנכונה להתמודד תודה לאל בורא העולם העניק לי חברים האוהבים אותי , עוטפים אותי ביום וגם בליל בעזרת המחשב והאחיות של אמי, נשים כבר לא צעירות בכלל, שמשתדלות לעזור לי בכל מה שאני צריכה לחיים שלי את הקשר לאחי שימרתי בדרך זו או אחרת , לא מדברת על הקטעים הקשים, ועוזרת להתמודד עם מחלת הסרטן שלו הוא לטיפולים הלך איתי או לבד , הם לא הראו לילדים דוגמה אישית הילדים לא מטפחים אותם אני בחרתי להתמקד באוהבים אתי , מתעלמת מאילו שכועסים ומתנתקים , תודה לאל שיש אנשים האוהבים אותי חברה באה בחגים ולוקחה אותי לבית של ההורים , עושה עבורי קניות כל שבוע , ובעלה מלווה אותי ביום הזכרון לקבר של אחותי ז"ל , נותן לי לי יד ודודה יש שניה שאוכל להגיע לקבר ואתם בפורום תומכים בחיים הדפוקים שלךי ועוטפים בים של אהבה , והשכנות שתמיד עוזרות לי תלמדי ממני חגית אהובה , תהיי עם מי שאוהב אותך שמתחבר אליך ממקום של אהבה את לא לבד אשה יקרה שלי , והבורא אוהב אותך מלמעלה את אשה שעוזרת להמון אנשים , נותנת ועוזרת בהמון מצוות , יודעת כי שתפתי אותך בעזרה לאשה אחרת במצוקה ואת עזרת נפלא סורא עולם לא ישאיר אותך לבד , והאזכרה לבעלך שאת עורכת תהיה ראויה מכובדת לפי היכולת שלך והילדים שגדלים לצידך יגידו קדיש, וזה מה שחשוב יקרה שלי , תתמקדי באילו שאוהבים ורוצים אותך , והאהבה תעטוף אותך תמיד כי יש לך לב ענק לתת לאחרים , לתמוך במעשה ובמילה טובה \ ולאילו שכועסים תחזרי חזרה את מתנת הכעס שלהם ,,\ את לא זקוקה לה את עסוקה בגידול היתומים מאב וזו משימה לא פשוטה , את מלאה בחסד ואהבה וככה תגיע בבריאות טובה וחיים ארוכים וטובים בחיק הילדים האוהבים אותך מאד מבקשת סליחה אם טעיתי בהקלדה, היום לא רואה טוב, ככה זה יום אחרי הלייזר , הראיה מטושטשת

2א מאה2ה

New member
פשו שי ת ../images/Emo24.gif את גדולה מהחיים ../images/Emo47.gif

המטרה היא לכבד
להנציח
להזכיר את בעלך המנוח
את עשי כטוב בעינייך כמיטב יכולתך הזכירי את נשמתו ביום הפטירה, כבדי הקירי והוכירי את זכרו ואם מישהו אחר מוסיף אזכרה אדרבה שמחי בליבך שיש לבעלך עוד שם . עוד הנצחה.. בלי קשר לאם את שם או במקום אחר הדבר הברור הוא שבמקום בו אתם נמצאים את , אשתו (אלמנתו) בניו ובנותיו .. תולדותיו זה המקום בו הוא יהיה ! אתם יורשיו אתם מורשתו. "על כן יעזוב איש את אביו ואת אימו ודבק באשתו "(בראשית ב') ובך הוא ידבק לעולם . אין פה תחרות מי ינצח ומי ינציח יותר.. יש פה עניין 1 - לכבד את המנוח. אם יש לך כוח וחשק סעי להכנסת ספר תור את מכל העולם ראויה ראשונה להקרא למלכות . אם אין לך חשק הישארי בבית בלי הרגשת נחיתות , אלא מתוך בחירה שכך מתאים לך יותר, ועשי כמיטב יכולתך ו...... אל תשכחי לשלוח זר עם מברק לברך (או לפחות סמס) . בכל זאת השקיע .. ספר תורה .. היי את , איך שאת מרגישה, איך שאת רגילה לשאת את העולם ולתת לכולם . באצילות ברוחב לב ובנדיבות . . זו התמודדות קשה .. מאחל לך ימים רגועים .
. של שלוה ורוגע מומי

פשו שי ת

New member
מומי

אני עושה אזכרה אצלי בבית ועליה לבית העלמין בלי שיתנגש עם הכנסת ספר התורה של חמי מי שיגיע ברוך הבא ומי שלא ברוך יהיה...כל אחד שיעשה כרצונו אני מכבדת את זיכרו של בעלי ועושה את המוטל עלי. דבר אחד אני בטוחה-- בורא עולם איתי בכל מה שעושה ואעשה ב''ה תודה על העידוד והמילים המחזקות בעז''ה יגיעו ימים שקטים יותר של רוגע ושלווה ושוב תודה תודה מכל ה
חגית

hani31

New member
הכנסת ספר תורה-

לחגית , לבי איתך בכאבך אבל הרשי לי לנסות ולהראות לך צד אחר העניין. הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתו של בעלך הינה מצווה גדולה מאוד , תנסי להסתכל על כל המצב מנקודת מבט שונה , שתביא אותך להבנה והכרה שאין טעם בכל הכעסים ואולי זו הזדמנות עבורך להתקרב ולקרב את ילדיך לסב . גם אנחנו בתום השנה הכנסו ספר תורה בשיתוף חמי לעילוי נשמת בעלי , ואנחנו היינו שותפים לעריכת הסעודה וההילולה , ורוצה לציין שזה היה ארוע קשה אבל מעצים ומיוחד שמשולבים בו שמחה ועצב וחבל מאוד שתפספסו ... מה גם שבהכנסת ספר אין הזמנות מיוחדות , כל הציבור מוזמן ! כך שאל תפגעי , תתעלי על עצמך . אולי מנסי לשאול אם את יכולה לעזור בהכנת עוגיות או דברי מתיקה ותהיי שותפה לשמחה . שולחת לך חיבוק ומחזקת אותך...

פשו שי ת

New member
חני יקרה

אני לא נפגעת בגלל שלא הזמין אותי- נפגעתי בשם הילדים שלא הוזמנו (עדיין-הוא מתכוון להזמין אותם לדבריו) אחרי הדיחה דלי עם גיסי הבנתי את הכל חמי עדיין כועס עלי ושומר לי טינה אבל אני לא מעוניינת במריבות וכעסים לי אין כלום אליו ועליו אני חיה את חיי בלעדיו וטוב לי ב''ה אני לא חלק מהאירוע הזה -זה שלו ומכספו בלבד וזכותו להזמין את מי שירצה העיקר שהילדים שלי יהיו -זה לע''נ אביהם וזה הכי חשוב שהם יהיו תודה על התמיכה והמילים המעודדות חגית

em0854

New member
חיבוק גדול

קבלי חיבוק גדול ממני על כך שאת נאלצת להתמודד עם עוינות ומריבות שבטוח לא לעניין. הרי האבל שלכם על מות בעלך/בנו הוא משותף. מאחלת לך שתדעי לנווט בין תחושתיך על כך שאין משתפים אותך ובין טובת ילדייך. אני בטוחה שאלו לא רגעים קלים. חיבוק גדול ממני. עדנה

פשושית ../images/Emo24.gif

יקירתי החביבה שוב אומר את אישה גדולה .. כל הכבוד לך על הדרך שבחרת .. על הדרך שאת פועלת , על השלמה עם מה שיש אבל כנמרה נלחמת על זכויות ילדה . זה לא מובן מאליו שולחת לך חיבוק ענק .

פשו שי ת

New member
טלי יקירתי ../images/Emo140.gif

תודה תודה על העידוד אני רוצה את מה שמגיע לילדיי בצדק ובזכות.
אוהבת חגית

רוזהלי

New member
פשושית../images/Emo24.gif

את צודקת - את חכמה ולא צודקת
את רוצה לילדייך בזכות ולא בחסד

למעלה