כהמשך לדברי ה"נביא" נוסטרדמוס-

Meijen Shaggy

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo15.gif../images/Emo60.gif תקראו משהו:

יש לי ספר בבית, קוראים לו: "נוסטרדמוס: חזיונות לעתיד". עכשיו תקראו את מה שרשום בגב הכריכה: "בספר מדהים זה תכירו אדם שמת ב-1566, אבל איכשהו: * ניבא את המהפכה הצרפתית ב-1789 * חזה מראש את עלייתה ואת נפילתה של האימפריה הבריטית למן ימיה של אליזבת ה-1 ועד להווה * כתב על גורלם של אפיפיורים ומלכים בהמלך ארבע-מאות שנה ולמעלה מזה * ניבא את שתי מלחמות העולם האחרונות בפרטי פרטים * ציין את השמות -- אכן כך ממש -- של היטלר, פרנקו, מוסוליני * חזה בעיני רוחו את ההפצצה האטומית על הירושימה... משבר הטילים הקובני... מהפכת התרבות בסין... הנחיתה הראשונה על הירח... מלחמת המפרץ. . נוסטרדמוס גם חזה מראש: * ריפוי לאיידס * התפוצצויות גרעיניות מעל צרפת והים האיגאי * רעידת אדמה חזקה, שתגרום לשקיעת מחצית שטחה של בריטניה מתחת לים * התקפה טרוריסית של ניו-יורק * רעב עולמי חמור כל-כך, שאנשים ייאלצו לאכול שורשים של עצים * רצח אפיפיור והרס ארמונו * בואם של יצורים מן החלל החיצון ב-1999 * התרחשויות מדהימות נוספות במאה הבאה . נוסטרדמוס צדק לגבי העבר. האם נוכל להאמין שהוא צדק גם לגבי עתידנו?" Meijen Shaggy

daniel...

New member
הייתה גם אשה אחת

שחזתה את מלחמת העולם הראשונה והגם את השנייה את רצח רבין ועוד כמה דברים. והי חזתה גם שתהיה מלחמת עולם שלישית ב-2002. d@niel

daniel...

New member
לא ממש

סיפרו לי אליה לפני כמה חודשים ובמקרה ניזכרתי בה עכשיו אבל אין לי ממש פרטים אליה. אבל תודו שזה קצת מפחיד כל האנשים שניבאו את המלחמות הראשונות וניבאו עוד מלחמות תארו לכם שבאמת תהיה מלחמת עולם שלישית ב-2002. אני אישית לא מאמינה בזה אבל תחשבו הם ניבאו את הראשונות והם התגשמו!!!

ayelet007

New member
אני גם קראתי ספר של מישהו שאומר...

חלק קטן מהספר מתייחס למה שעומד לקרות, אבל אין איזכור בקשר לעבר: כתוב שארה"ב תפתח במתקפה (אולי גרעינית, אני לא זוכרת) על עירק ואפגניסטן חוץ מזה כתוב שעומדים להיות בשנה הקרובה טורנדואים במהירות של 600 קמ"ש-דבר שעד עכשיו אף פעם לא קרה. חוץ מזה כתוב שחלק בארה"ב עומד לשקוע עם כל תושביו - וכל זה אמור לקרות עד 2002 בערך...

שני~!

New member
אויש באמת....

מילחמת עולם שלישית? אין סיבה שתיפרוץ מילחמת עולם שלישית ורק ביגלל מיגדלי התאומים... ועוד כמה פיגועים.. *אני לא אומרת שאלה דברים לא חשובים-להפך הם דברים מאוד חשובים* אבל הם לא סיבה למילחמת עולם

lily p

New member
וכל זה מוביל אותנו לשאלה:

האם יש חיזרים על כדור הארץ?.... טוב,אז אני מסכימה הבנאדם הוא חידה, ואין לי מושג איך הוא ניבא את כל זה, אולי הו אבאמת דיוינר (diviner). או<פ>יר

Meijen Shaggy

New member
יש לי עוד מלא סיפורים כאלה מוזרים

על נוסטרדמוס (יש לי ספר שלם...). הנה אחד שאני אוהב במיוחד: לפני שנוסטרדמוס מת הוא כתב נבואה, שמי שיפתח את ארון הקבורה שלו ולא יסגרהו מיד, יקולל עד שארית ימיו -- משהו כזה... נשמע קצת כמו הפרעונים, לא? Anyway בשנת 1700 רצו להעביר את ארון הקבורה שלו למקום מעט יותר נכבד (הוא נקבר בצורה אנכית, אגב; הוא לא רצה שאנשים ידרכו לו על הקבר). אז לצורך כך פתחו את הארון לזמן קצר (הייתה גם שמועה שיחד עם נוסטי נקברה נבואה סודית). אז נבואה סודית הם לא מצאו, אבל הם על צוואר שלדו של נוסטרדמוס תליון, שעליו היה חרוט בבירור: 1700. Meijen Shaggy

Marty McFly

New member
אני מחפש ספר שלו, מייג´ן!!

איזה ספר כדאי לקחת? את שלך? ומאיפה אפשר להשיג?? ולדעתי, אם תהיה מלחמת עולם, היא באמת תתחיל בשנת 2002...

Meijen Shaggy

New member
הממ... הספר שיש לי הוא נחמד

קוראים לו: "נוסטרדמוס: חזיונות לעתיד", והוא מספר כל מה שצריך לדעת, כולל הנבואות והפירושים והכל. אני לא קניתי את הספר, ככה שאני לא יודע איפה אפשר להשיג אותו, אבל זה לא אמור להיות מאץ´ אוף א מישן. Meijen Shaggy

Ginny Weasley

New member
נדמה לי שיש לי את הספר הזה...

אבל באנגלית, אמא שלי קראה אותו פעם- הוא נקרא: The Complete Prophecies of Nosterdamus החזיוות המלאים של נוסטרדמוס. אבל אני לא בטוחה שזה אותו ספר, כי זה די ישן... זה משנת 1984 ושלך?
Ginny Weasley

Meijen Shaggy

New member
הספר שיש לי מעט מעט יותר חדש...

הוא משנת 1992, ונקרא באנגלית Nostradamus, פשוט כמשמעו. Meijen Shaggy

שאלונת קטנטונת!

טוב פירוט קודם! היום בבית הספר, קראתי את הנבואה של נוסטרדמוס, כל שיעור ביולוגיה היה לי צמרמורת אבל לא משנה! בכל מקרה, אממ עכשיו התחלתי ממש להתעיין בזה! אז. אמ..... במקרה, מישהו יודע אם יש אתר? כי זה מעניין אותי יותר מידי, וארג אני לא אוכל לחכות יום שלם וללכת מחר לספריה בבית הספר!!! זה מגניב מידי! טוב בכל מקרה, תענו לי!!!!!!!!!!!!!!! TaLi

6Fallen6Angel6

New member
משהו יכול

לכתוב את הנבואה... אני רוצה להראות לכם משהו שגיליתי תוך כדי מחקר ....

FBoy

New member
היי רק שניה.. ../images/Emo4.gif

לדעתי כל אבל כל הנבואות שלו נתנו את ההשראה לביצוע ה"פשעים". כלומר שאחת הכוונות של הטרוריסטים הייתה לא רק להשמיד את העיר, אלא גם לגרום להמון אנשים להאמין בנבואות. כלומר הם קראו את הספר ועל פי זה החליטו לפני שנתיים לבצע את האסון. אולי זה משהו שקשור בדת שלהם, לא יודע אף פעם לא דיברתי עם אחד מהם. אבל יכול להיות שבדת שלהם יש משהו על אמונה בנבואות. שיהיה...

Marty McFly

New member
מה שיש להם...

זו אמונה מסריחה המאמינה ברצח כל מי שלא שייך לדת, והתאבדויות זה טוב והכל. מה זו הדת הזאת?! וצודקת בקשר לזה שיש בזה משהו... תמיד יש דברים כאלה שנותנים לאנשים רעיונות.
דניאל

למעלה