כהמשך לדברי ה"נביא" נוסטרדמוס-

Meijen Shaggy

New member
איפה מצאת את זה?

כי עכשיו עם כל התוספות זה כבר נשמע לגמרי מופרך בעיניי... יש לי הרגשה שמישהו נורא משעשע רצה לחקות את הסגנון של נוסטרדמוס לכתוב "נבואה" על המקרה, לאחר שהוא כבר קרה. זאת פעם שנייה שאני כותב את ההודעה הזו, אז אין לי ממש כוח לפרט שוב... אני אקצר ואגיד שהנבואה שמצאת נראית לי באופן חשוד ארוכה מדי ומדוייקת מדי. Meijen Shaggy

Marty McFly

New member
אז אני מבקש שתחליטו!!

נוסטרדמוס אכן ניבא את קריסת התאומים ופתיחת מלחה"ע השלישית או לא??
דניאל

Meijen Shaggy

New member
תשובה:

הוא ניבא הרבה מאוד דברים איומים אחרים, ביניהם הרעלת מי השתיה של ניו-ורק ע"י טרוריסטים, אבל את קריסת מגדלי התאומים -- לא. Meijen Shaggy
מושית וויל אולווייז ליב!

Meijen Shaggy

New member
אמרתי: "לא".

אלב רציתי להבהיר שהרבה דברים שהוא *כן* חזה אכן התגשמו. Meijen Shaggy

שני~!

New member
אני חושבת שאין כזה בכלל דבר נבואה

ושכל הבנואות האלה זה סתם שטויות שאנשים אומרים ואז שקורה משהו דומה מפרשים את זה שונה...

אני חושבת שכן!

אבל בגלל מייג´ן יש לי כאב ראש רציני אני לא רוצה לשמוע את המילה נוסטרדמוס עוד פעם! (אבל אני עדיין רוצה את הספר שלו) TaLi

Meijen Shaggy

New member
מצטער, טלי, אבל... (תמיד יש אבל)

תקשיבי, נוסטרדמוס חזה רבה דברים. הרבה דברים ממה שהוא חזה אכן התגשמו, ונשארו עוד כמה דברים לא ממומשים למאה הקרובה. חבל שאת "לא רוצה לשמוע את נוסטרדמוס עוד פעם", בסוך הכל מישהו ניסה "לרכב על גל ההצלחה" וכתב "נבואה" בסגנון שלו, אם חצאי דימויים וכו´, שהופצה באינטרנט ואנשים התפתו להאמין לה. אני עדיין ממליץ לקרוא את הספר. Meijen Shaggy

daniel...

New member
עוד תשובה.......

לא!!! למה? כי הוא אומנם ניבא כמה דברים אבל בנבואות מאוד כלליות שיכולים לייחס להרבה דברים, ומי שרוצה להאמין מאמין שהוא התייחס בדיוק למקרה הזה. d@niel

MadonnaFan

New member
? אנשים הכל בסדר?

מה קרה לכם???? "טוב ויפה שתתקפי אותו על נצרותו..." "יכול להיות שהואהיה אחלה בנאדם... אני תוקפת אותו כמייצג את הדת הנוצרית..." ??? תגידו לי השתגעתם??? מה רע בלהיות נוצרית??? גק"ר נוצרית רון וויזלי נוצרי טום רידל נוצרי *מעיפה לעצמי סטירה* בכל מקרה יו גאט דה פוינט... @מעין@ טאקיזיס השולטת

נעמה ע.

New member
מה הקשר???

אז מה אם ג´יי קיי נוצרית?? אני לא חייבת להסכים עם כל דעותיו והשפותיו של אדם, רק בגלל שהוא כתב ספר שמצא חן בעיני! כן, אני תוקפת את הנצרות באשר היא! זה לא קשור לאנשים ששומרים אותה! הם יכולים להיות נחמדים, אבל עדיין אני לא מסכימה עם דרך החיים שלהם!

MadonnaFan

New member
אבל למה-

*תופים* את תוקפת את הנצרות באשר היא? כל אדן באמונתו יחיה! @מעין@

רחלי!

New member
הייתי אומרת

הייתי כותבת שלי אישית אין שום בעיה עם נוצרים, ושהאורך חיים שלהם לא-כל-כך שונה משלנו עם חושבים על זה לעומק, ושאין סיבה לתקוף אותם, אבל אני לא אגיד כי מניסיון אני יודעת שאין טעם להתחיל בויכוח איתך, נעמה.
רחלי

למעלה