כדורסל

ברור....

גם לא כל מי שיבוא לאימונים ישחק.. גלעד ימיין ויחליט מי יהיה בנבחרת ומי לא.. תכתוב לי ילדים ומאיזה כיתה יודעים לשחק ואני אדבר עם הרכזת שתשחרר אתכם :) שבת שלום

ARSENAL1987

New member
הילדים לכדורסל

עומרי שילוח יוסי שמש שניהם מי'2 ליאור פוקס מי'4 מתן הרדיטי מי'5 ואני מי'1 ומתי יתחילו האימונים?

אני חייב לדעת מתי יש אימונים וכל זה

אמרתי לבירן שלא ירשום אותי עד שאני ידעה מתי בגלל שיש לי פציעה ברגל ובינתים אני לא יכול לשחק עד 22 לחודש אז אני רוצה לדעת מתי כל זה מתחיל בינתיים הפציעה מתחילה להחלים

hapoel57

New member
תמיר כנס.......

תשמע אחי חודשיים זה לא הרבה זמן וכדי שיהיה נבחרת נורמלית אתה צריך כבר להתחיל לתקתק את העניין תארגן כבר השבוע איזה אימון ראשוני שרק תראה מי מתאים וכמה שחקנים טובים יש ואם תהיה נבחרת סבירה אז כדי לדעתי להתחיל כבר להריץ אימונים

חח טוב תקשיבו רגע..

אתם מצפים יותר מדי.. לא תהיה נבחרת שתשתתף בטורניר חשוב וכל זה.. זה כולה משחק ראווה לזכר טיס שהתוצאה שלו ממש לא חשובה אלא יותר המטרה.. גלעד ביקש ממני לארגן 10 חבר'ה שפשוט יהיה עם מי לשחק... לא צריך אימונים רציניים.. כולה 3-4 לתאם תרגילים ודברים כאלה וגם לא צריך ילדים ברמה של אן.בי.איי.. בסך הכל ילדים שיודעים דברים בסיסים כמו צעד וחצי... אז כשיהיו אימונים אני אגיד לכם... תודה יום טוב :)

hapoel57

New member
טורניר

ואם תהיה נבחרת טובה אין מצב לאיזה טורניר יותר רציני???

gena33

New member
טוב תירגעו בסך הכול משחק ראווה

אגב לא יזיק אם יהיו כמה גם מ-יא ו-יב .

יהיו גם מי"א-י"ב..

ולא עושים נבחרת כי אנחנו לא רמה יחסית לבתי ספר אחרים.. למי שעוקב בליגת הכדורסל לתיכונים.. בשביל זה יש את לאו-בק לילה טוב

hapoel57

New member
כנסו

לא טורניר בגודל של ליגת העל לתיכוניים סתם שיהיו כמה משחקי ידידות או אולי טורניר בין שלושה בתי ספר משהו מצומצם אבל שיהיה מהנה תמיר שנה אחרונה שלך ההית ספר אתנ לא רוצה לעשות משהו מיוחד???

חחח אם אתם רוצים משהו רציני

תדברו עם גלעד שיארגן משו... ונראה לי שעוד שבועיים ככה נתחיל לראות מי הילדים.. לילה טוב :) תמיר גרנט[ה

hapoel57

New member
דיברתי עם גלעד....

בתחילת שבוע הבא מתחילים הבחינות והאימונים מי שרוצה שיבוא ...........

hapoel57

New member
אימון ראשון

מה אתם אומרים על האימון הראשון יש כשרון???

למעלה