כבר שנה ללא מסלול

elinorsapir

New member
כבר שנה ללא מסלול

הי גלי רציתי לשאול לגבי עבודה .... אני שנה שלא מצליחה להיתברג בעבודה רצינית כמו שאני רוצה , וסחבת הזו עושה לי רע בנשמה. אני לא מצליחה למצוא את הדרך שלי בחיים מבחינת קריירה למרות שאני רואה את הדברים באור חיובי
משום מה אני רואה את עצמי מצליחה בעתיד אבל משהו תקוע לי ולא עובד נכון, אני מיואשת. כל עצה תתיקבל בברכה.... רציתי להגיד גם כל הכבוד על העזרה, זו זכות לעזור לאנשים כפי שאת עושה.... חבל שלא כולנו ניחנו בתכונות מדהימות של תיקשור אולי העולם היה יפה יותר
תודה רבה רבה רבה ויום נעים... ת. לידה- 25.5.82 , אלינור.

תשובה

ראשית אלינור תודה על הברכות המרגשות מלב שכתבת פה שנית לגבי יעוד ותעסוקה- את טובה בכל הקשור ליעוץ. הדרכה, לימוד, חינוך. בכל הקשור לרפואת הגוף- יאטנית. צמחי מרפא. יש לך גם המון ידע מוקדם מגחגולי העבר לגבי צמחי מרפא, ריפוי בעזרת קריסטלים. חודש 10/09 שינוים לטובה התקיעות בחיים נובעת כי היקום שלוח לך סממנים ואת אינך רואה או שומעת אותם וחבל. יש להסתכל על החיים בדרך אחרת. להתחיל לקחת "סיכונים" , ללמוד תואר, ללמוד גם לתעודה כלשהי. את חוששת לקחת סיכונים , אתגרים . ולכן את בבועה. זכרי שכל פעם שאת מרגישה תקועה- סימן שאת בכיוון הלא נכון. הכניסי אושר לחייך בעזרת מוזיקה- זה עושה לך טוב בהצלחה, גלי

למעלה