כבר צחקת היום? האתר של מפגשים עם הומור

כבר צחקת היום? האתר של מפגשים עם הומור

בניתי לבד אתר דרך המערכת של 2ALL ואני תוהה קודם כל עד כמה זה קריטי שיהיה אתר תחת דומיין נפרד? אני רוצה לקדם אותו אבל קצת חוששת להתחייב לפרסום כמו בגוגל - ממש לא הצלחתי להבין את עלויות הפרסום שם חוץ מזה אשמח לתגובות על האתר שיהיה לכם יום נפלא ומלא צחוק

אני מבינה שאת לא רוצה שיקראו את התוכן

ולכן שמת מאחורי התוכן טפט, שלא יראו מה כתוב? בענין הצחוק שקופץ, אני מציעה לתת לגולשים לבחור האם הם רוצים לשמוע אותו או לא. זה לא נעים לגלוש באמצע הלילה כשכולם ישנים, ופתאום שומעים צחוק מבהיל מהמחשב. בקיצור תתחילי לחשוב על נוחות המשתמש.

אני אשמח לעצות - אבל הניסוח שלך סתם מעליב

מאות אנשים כבר היו באתר ואף אחד עוד לא התקשה לקרוא את הכתוב לגבי הצחוק - הכנסתי קטע וידאו מפליקס שעולה עם העמוד חבל שנבהלת... בעצם. לא כזה חבל אני אראה אם אפשר לעשות שינוי - אבל לא נראה לי - זה או להכניס או לבטל

סליחה אם העלבתי אותך

בכוונה השתמשתי בשפה חריפה כדי להסביר לך איך זה נראה מהצד השני. ומה המשתמש שגולש אצלך באתר חושב בלב מבלי להגיד את זה במילים... אם את רוצה למכור סדנאות צחוק את צריכה לתת לאנשים הרגשה נוחה באתר שלך. הם צריכים להרגיש בנוח לפנות אליך ולדעת שאם הם ישתתפו בסדנא יתחשבו בהם. הטפט שמפריע לקרוא הוא לא מתחשב. אפשר להשאיר אותו כרקע אבל אסור לתת לו להתנגש במילים. אולי תוסיפי סביב המילים מסגרת לבנה. חבל לבטל לחלוטין את הצחוק, הוא תורם לאווירה. אי אפשר להכניס איזה סרגל עם פליי וסטופ שיפעיל את הצחוק? כמו שעשו באתר של 106FM תבדקי את זה. בכל מקרה אם הבחירה היא אם או בלי, אז לכי על בלי.

Helen15

New member
העיצוב ממש ילדותי לדעתי,

נכון שהאתר צריך להיות צבעוני וזה בגלל שהנושא שלו זה 'הומור' אבל בכ"ז אפשר להביע את זה בדרך אחרת, שיהיה גם יותר נוח לקרוא, זה גם אתר מסחרי שזה אומר שהעיצוב שלו צריך להיות ברמה יותר גבוהה, האתר בנוי בצורה נוחה וטובה, רק את העיצוב להחליף, לגבי הצחוק שקופץ, שמישהו אמר פה, אצלי זה לא עובד, אבל זה באמת נראה מעצבן, אם את ממש רוצה להשאיר אותו אז לפחות תשימי כפתור 'הפסק' או משהו כזה.. [או לרשום 'לכיבוי המוזיקה לחץ ESC' ]

Helen15

New member
אני מצטערת להגיד לך את זה,אבל..

אתר מסחרי, במיוחד שמנסה למכור סדנאות, לא יכול להיות על מערכת כזאת, את צריכה אתר 'עצמאי' ולא שאת נרשמת ממלאה כמה דברים והנה אתר, כי זה פוגע מאוד באיכות של האתר, והריציניות שלך רק יורד. האתר שלך לא מתעדכן יום יום, ולא צריך ביכלל להתעדכן, את יכולה לשלם למישהו שיעצב ויתכנת לך את האתר, המחירים ממש לא יקרים. מה גם, שאת יכולה לשים מודעות פירסום באתר, שמשתלוות, וככה לכסות את ההוצאות, ואולי אפילו להרוויח. והכי חשוב, יותר אנשים התעניינו.

bouzouki1

New member
נכון מאוד , אמרתי לה את זה...

נכון את צודקת , אמרתי לה את זה , הסברתי שמומלץ להחליף לאתר מקצועי אבל לא מקשיבים.... תיקון קטן: לשים מודעות פירסום באתר כזה זה בכלל לא מקצועי , את זה אני לא ממליץ. יוסי אהרון

Helen15

New member
גם אני, אבל זאת דרך טובה להחזיר

את ההוצאות... ואחרי זה אפשר להעיף את הפרסומת..

בניית אתר לא לוקחת יום אחד

אז תודה על ההמלצה, ההנחה ש"לא מקשיבים" מוטעית, וובעתיד סביר להניח שאקח מעצב ואבנה אתר נפרד - האמת זה גם לא משהו שלא ידעתי בעצמי - אבל כרגע האתר הזה משרת אותי לא רע, ולא עולה לי כסף. תודה על הזמן שהקדשתם דבי

האתר שלי דווקא כן מתעדכן - ולעיתים קרובות

אני מוסיפה תמונות, מאמרים שכתבתי וכתבות שהתפרסמו. אני לא יודעת על סמך מה את מניחה שהאתר שלי לא צריך להתעדכן.

bouzouki1

New member
היא צודקת תקשיבי לה

היא צודקת כשאמרה שהאתר לא צריך להתעדכן אבל לא הסבירה את זה נכון , אתרים כאלו לא אמורים להתעדכן בכלל , בונים אותם וזהו , זה אתר שמייצג את העסק לשנים הבאות. מצד שני , האתר צריך להתעדכן אבל לא לעיתים קרובות , זה בזבוז של זמן ואין לזה ערך. יוסי אהרון

Helen15

New member
../images/Emo45.gif

זה אתר מסחרי, לכן אנשים לא יחזרו לשם לבדוק 'מה חדש' אלא אם כן הם רוצים לרכוש מהאתר משהו.

אנשים לא צריכים לחזור, אבל הלקוח הבא

יקבל יותר מידע, אנשים חדשים מגיעים כל הזמן ונוספים פעילויות- שעליהם יש צורך לפרט אני אשמח לראות את האתר שלך הלן - למה שלא תפתחי גם אותו לביקורת כאן

Helen15

New member
הוא כאן כמה שירשורים למטה../images/Emo13.gif

לכן, כמו שאמרת, בניית אתר לא לוקחת יום אחד, תאספי תוך שבוע-שבועיים אפילו חודש, את המידע שאת רוצה, תחפשי עד שתמציאי הרבה חומר טוב שיתאים בדיוק לאתר שלך. את צריכה להעלות את האתר ולפתוח אותו לגולשים רק אחרי שכל החומר נמצא באתר, במיוחד כי האתר שלך מסחרי, ולא להגיד ש'הגולש הבא יקבל את המיקסימלי' כי יכול להיות שהגולש הזה סתם מתעניין בזה ולא רוצה באמת לרכוש משהו, והגולש שהגיע לפני, כן רצה. בקשר לפעלויות נוספות שנוספות, את הרי לא פותחת פעילות חדשה כל יום,לא? לכן אמרתי שהאתר שלך לא צריך הרבה עידכונים. אם את מעלה את כל החומר המקסימלי, ועושה אתר מפורט עם הרבה מידע, אין לך מה להוסיף כמעט. אני יודעת שההסבר צולע, אבל לא ידעתי איך לנסח את זה.

Helen15

New member
וסתם הצעה,

לדעתי יהיה ממש נחמד אם תשימי את ההגדרה של 'צחוק' (את יכולה גם עוד מילים שקשורות) ממילון או מאינציקלופדיה.. (אם מאינציקלופדיה, אז כמובן לתמצט את זה לכמה שורות שרלוונטיות להקשר שלך..)

למעלה