כבר פיגוע

מצב
הנושא נעול.

yuri22

New member
כבר פיגוע

כבר פיגוע
עוד לא הספיקו לסיים את בניית התחנה בכפר-סבא וכבר פיגוע וזה בדיוק באותו יום שתכננתי סןף-סוף לנסות את הקו הזה. אגב , זו לא פעם ראשונה כשאני מתכנן להגיע למקום מסויים ובו מתרכש פיגוע!

מתרכש = מתרחש

כבר פיגוע
עוד לא הספיקו לסיים את בניית התחנה בכפר-סבא וכבר פיגוע וזה בדיוק באותו יום שתכננתי סןף-סוף לנסות את הקו הזה. אגב , זו לא פעם ראשונה כשאני מתכנן להגיע למקום מסויים ובו מתרכש פיגוע!
מתרכש = מתרחש

oren*

New member
גם אני הייתי צריך ליסוע לכפר חב"ד

כבר פיגוע
גם אני הייתי צריך ליסוע לכפר חב"ד
דרך תחנת הוד-השרון (בפעם הראשונה). מצב לא נעים.

david80

Member
ראיתי את אלכסנדר קוסטיוק בשעה 06:20

כבר פיגוע
הגעתי לתחנה באופניים ב-06:18, שאלתי את שני המאבטחים היכן מותר לקשור את האופניים, אחת מהם ענה לי (כנראה זה שנפצע), כעבור כשתי דקות אני מציג את כרטיס החוגר לאלכסנדר ז"ל (90 אחוז בטוח שזה היה הוא), עולה לרכבת בלי כרטיס (מערכת הכירטוס לא עבדה בתחנה) ויוצא ברכבת בשעה 06:37 (איחור של ארבע דקות), בשעה 07:40 (לאחר שהחלפתי רכבת) נודע לי על הפיגוע ובמשך שארית היום נותר לי השאלה, מי מבין שני המאבטחים שפגשתי נרצח! אלכסנדר קוסטיוק ז"ל
יהי זכרו ברוך
הי"ד

ארזS

New member
הי"ד . נדליק נר לזכרו. ../images/Emo16.gif

הגעתי לתחנה באופניים ב-06:18, שאלתי את שני המאבטחים היכן מותר לקשור את האופניים, אחת מהם ענה לי (כנראה זה שנפצע), כעבור כשתי דקות אני מציג את כרטיס החוגר לאלכסנדר ז"ל (90 אחוז בטוח שזה היה הוא), עולה לרכבת בלי כרטיס (מערכת הכירטוס לא עבדה בתחנה) ויוצא ברכבת בשעה 06:37 (איחור של ארבע דקות), בשעה 07:40 (לאחר שהחלפתי רכבת) נודע לי על הפיגוע ובמשך שארית היום נותר לי השאלה, מי מבין שני המאבטחים שפגשתי נרצח! אלכסנדר קוסטיוק ז"ל
יהי זכרו ברוך
הי"ד
הי"ד . נדליק נר לזכרו.

איליה.

New member
לראשונה: פיגוע ברכבת יעזור לרכבת.

כבר פיגוע
לראשונה: פיגוע ברכבת יעזור לרכבת.
עכשיו כולם יודעים שיש תחנה בכפר סבא!

איליה.

New member
וכמובן

אגב, שמתם לב
שבכל משדרי החדשות קראו לתחנה "כפר סבא"? בהוד השרון בטח כועסים.
וכמובן
תנחומיי למשפחתו של אלכסנדר קוֹסְטְיוּק (עם שווא באות ט', ולא כמו שאמרו בחדשות), והחלמה מהירה לפצועים.

ofer3333niv

New member
הייתי קרוב

וכמובן
תנחומיי למשפחתו של אלכסנדר קוֹסְטְיוּק (עם שווא באות ט', ולא כמו שאמרו בחדשות), והחלמה מהירה לפצועים.
הייתי קרוב
הייתי על יד סניף המגה החדש חזרתי ריק מתל אביב הרעש היה עצום זה בערך ק"מ בשטח פתןח אבל מיד הבנתי שמשהו טוב לא קרה, ויש לי נסיון מר הייתי מאחורי קו 5 שהתפוצץ הראשון וזה כול כך כואב בלב ועוד יותר שאנשים נפגעים וצעירים וילדים ממש ארץ "זבת חלב ודבש" ואנחנו תמיד לא מוצאים את המילים והכאב גדול מאוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה