כבר כשהייתי בתיכון, למדתי בשיעורי ההיסטוריה, שכל כתבה נכתבת מנקודת המבט של הכותב.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איזה דף מסרים ?

כולך מסר שמאלני מוחלט. אינך צריך דף מסרים.
אם כבר הופעת, לפחות ראוי שתכתוב דבר מה ענייני ורד מהנושא האישי הלא רלוונטי לפרסום זה. הלוא אנו מכירים את הדמות הידועה שלך זה מכבר. לך לחדר שלך ותמשיך לקשקש את שטויותיך על פושט הרגל מהרס המדינה שם. כאן דעותיך וחוות דעתך מיותרים. ואולי ראוי גם (לאור התיאורים שבהם תוארת כ"מומחה באומנויות לחימה", שתלך ותסייע ללוחמים שנמצאים כבר חודשים ארוכים במלחמה כושלת שכפה עלינו הבן של. כל חייל או מתנדב שבא לסייע מתקבל בברכה. למה אתה מחכה?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם כבר הופעת, לפחות ראוי שתכתוב דבר מה ענייני ורד מהנושא האישי הלא רלוונטי לפרסום זה. הלוא אנו מכירים את הדמות הידועה שלך זה מכבר. לך לחדר שלך ותמשיך לקשקש את שטויותיך על פושט הרגל מהרס המדינה שם. כאן דעותיך וחוות דעתך מיותרים. ואולי ראוי גם (לאור התיאורים שבהם תוארת כ"מומחה באומנויות לחימה", שתלך ותסייע ללוחמים שנמצאים כבר חודשים ארוכים במלחמה כושלת שכפה עלינו הבן של. כל חייל או מתנדב שבא לסייע מתקבל בברכה. למה אתה מחכה?
אין כאן נושא אישי. אתה איש שמאל מובהק בדיוק כפי שאני איש ימין מובהק ולכל אחד מאיתנו תפיסת עולם מובהקת.

מי פושט הרגל עליו אתה מדבר ?

אני אוהב לחוות את דעתי במקומות בהם מתעבים את דעותיי - כלומר כאן.

אתה תתרגל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אין כאן נושא אישי. אתה איש שמאל מובהק בדיוק כפי שאני איש ימין מובהק ולכל אחד מאיתנו תפיסת עולם מובהקת.
לשם מה אתה חוזר ומזכיר שאני איש שמאל מובהק ואבגי אינו אלא איש שמאל? כולם כאן בפורום יודעים זאת ואינם זקוקים לטיעוניך שחוזרים על עצמם כתקליט הרוס. אז חלאס. שנה את צורת התבטאויותיך. יש לך דבר מה ענייני לומר? אמור וחדל לקשקש ולקבוע מיהו מה. לקביעות כאלה אין זכות קיום בפורום זה, ובעבר נחסמת בעיקר בשל התמדתך בשימוש בקביעות מן הסוג הזה. לכן, אין לך שום עילה "לאיים עלי" שתלך ותלשין עלי לאדמין. דרכך זו מעידה על כך, שכולך אינך אלא 'פקה פקה' ריקני.
מי פושט הרגל עליו אתה מדבר ?
אותו איש שלטובתו "תרמת" 500 ש"ח כדבריך. [המרכאות מעידות על כך, שמראש ידעת, שלא יאשרו לו לקבל את התרומות, ולכן כספך חזר מן הסתם לידיך].
אני אוהב לחוות את דעתי במקומות בהם מתעבים את דעותיי - כלומר כאן.

אתה תתרגל.
ברור. אתה אוהב להידחף ולכתוב דעות על אנשים שאינן קשורות לעניין, שכן כל טיעוניך "המושכלים" ממילא מוכרים לכולם כחסרי בסיס (ברובם). בנוסף לכך וכדי לפאר את אימרותיך, אתה גם חוזר שוב ושוב על ציטוטי סרק שנוגעים במתבוללים לעתיד. במי שאינו זוכר מניין בא ולאן הוא הולך ועוד פירורי פסולת ורעל שכאלה. אז חלאס. לך וקח לך תקליט חדש. הקיים כבר נשחק.

אבל מה לעשות? במקום שתתנדב ותעזור ללוחמים... אתה אפילו אינך טורח ומסביר, מדוע אתה נמנע מלעשות זאת. כולך רוח וצלצולים, שבעיקר גם חוזרים על עצמם, כאותם מוטות מתכת המצלצלים כשהם נוקשים זה בזה בעת משב של כל בדל רוח..

שחר 676

Well-known member
מנהל
לשם מה אתה חוזר ומזכיר שאני איש שמאל מובהק ואבגי אינו אלא איש שמאל? כולם כאן בפורום יודעים זאת ואינם זקוקים לטיעוניך שחוזרים על עצמם כתקליט הרוס. אז חלאס. שנה את צורת התבטאויותיך. יש לך דבר מה ענייני לומר? אמור וחדל לקשקש ולקבוע מיהו מה. לקביעות כאלה אין זכות קיום בפורום זה, ובעבר נחסמת בעיקר בשל התמדתך בשימוש בקביעות מן הסוג הזה. לכן, אין לך שום עילה "לאיים עלי" שתלך ותלשין עלי לאדמין. דרכך זו מעידה על כך, שכולך אינך אלא 'פקה פקה' ריקני.
רגע. טיעוניך שלך אינם חוזרים על עצמם כמו תקליט שחוק ? אני אומר את דבריי ברצון וחפץ לב כי זו פלופורמה ראויה לומר אותם.

אין בכוונתי לשנות מאומה ממנהגי שכן אלו הדעות בהם אני אוחז והם לא ישתנו בשל אנשים מסוגך. הם ישתנו רק אם אני אשנה את דעתי.

כל החסימות שחסמת אותי בעבר היו לא חוקיות ואתה יודע זאת היטב אבל אנו כבר יודעים עם מי יש לנו עסק. אתה אף פעם לא למדת מה פירוש המושג "חופש ביטוי" אך לזכותך יאמר שרבים ממחנה השמאל הישראלי גם לא שמעו. תמיד הייתם בולשביקים סותמי פיות.

על התנהלותי מול האדמין לא אדווח לך אבל היה סמוך ובטוח שלא אשתוק על התנהלותך הדיקטטורית.
אותו איש שלטובתו "תרמת" 500 ש"ח כדבריך. [המרכאות מעידות על כך, שמראש ידעת, שלא יאשרו לו לקבל את התרומות, ולכן כספך חזר מן הסתם לידיך].
אני לא חושב שאדם צריך לאבד את כל כספו בשל התנכלות נוסח "משפט דרייפוס".

יש לי אינטרס ברור והוא לא לתת לנתניהו להכנע לסחטנות משפטית של אכיפה סלקטיבית ותפירת תיקים מצד מה שקרוי "כנופיית שלטון החוק" ולכן הייתי מוכן לקחת חלק בפרוייקט מימון ההמונים הזה.

לשמחתי נתניהו הולך עם המשפט עד הסוף והאמת אט אט נחשפת

לגבי שאר הגיגיך "המושכלים" לא מצאתי לנכון להגיב - עימך הסליחה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
רגע. טיעוניך שלך אינם חוזרים על עצמם כמו תקליט שחוק ? אני אומר את דבריי ברצון וחפץ לב כי זו פלופורמה ראויה לומר אותם.

אין בכוונתי לשנות מאומה ממנהגי שכן אלו הדעות בהם אני אוחז והם לא ישתנו בשל אנשים מסוגך. הם ישתנו רק אם אני אשנה את דעתי.
אכן הגיע הזמן שתשנה. ראה לאן המדינה מידרדרת בגלל אנשים כמוך, שבחרו במי שהם מצאו לנכון לבחור.
כל החסימות שחסמת אותי בעבר היו לא חוקיות ואתה יודע זאת היטב אבל אנו כבר יודעים עם מי יש לנו עסק. אתה אף פעם לא למדת מה פירוש המושג "חופש ביטוי" אך לזכותך יאמר שרבים ממחנה השמאל הישראלי גם לא שמעו. תמיד הייתם בולשביקים סותמי פיות.
בלה בלה בלה.
על התנהלותי מול האדמין לא אדווח לך אבל היה סמוך ובטוח שלא אשתוק על התנהלותך הדיקטטורית.
בלה בלה בלה
אני לא חושב שאדם צריך לאבד את כל כספו בשל התנכלות נוסח "משפט דרייפוס".
יש לו הרבה יותר כסף ממה שנחוץ לניהול משפט שכזה. אתה יודע זאת טוב לא פחות ממני. אתה קשקשן.
יש לי אינטרס ברור והוא לא לתת לנתניהו להכנע לסחטנות משפטית של אכיפה סלקטיבית ותפירת תיקים מצד מה שקרוי "כנופיית שלטון החוק" ולכן הייתי מוכן לקחת חלק בפרוייקט מימון ההמונים הזה.
אל חשש. לא ירחק היום שהוא ייזכר בתולדות עם ישראל בארצו רק לרעה וכל מי שיקרא עליו ייאלץ לשחרר יריקה וקללה לאור הזכרת שמו כשם שעושים כך בעת קריאת המגלה בפורים כשמזכירים איזה עמלקי אחר.
לשמחתי נתניהו הולך עם המשפט עד הסוף והאמת אט אט נחשפת
על זה היה כבר מי שאמר: " אל יתהלל חוגר כמפתח". לכן, ורק אם המחלה לא תכניע אותו, אתה עוד תגלה דברים שלא חלמת עליהם.
לגבי שאר הגיגיך "המושכלים" לא מצאתי לנכון להגיב - עימך הסליחה.
אל תגיב. בסוף תבין לאור ההתפתחויות שיגיעו.

Harrington

Well-known member
מנהל
להבדיל מכמה אחרים? לי אין כל דף מסרים.
עצוב אם זה נכון. הרי דבריך מלמדים על השקפת עולמך מטבע הדברים. אלא שהתייחסותך לעניינים השונים כמו למשל האשמת "הבן של" במלחמה ושאר מרעין בישין, מלמדת שאתה לגמרי מושפע מהנרטיב שהתקשורת שאתה צורך מבקש לקדם. אלו הרי לא דברים שהמצאת ממוחך הקודח. הם מגיעים מאיזשהו מקום. אז אם זה מדפי המסרים שרבים מהכותבים כאן נוהגים לצטט (מבלי להודות בכך כמובן), ניחא. זה לגיטימי גם אם דעתי שונה בדרך כלל. אבל בהנחה שאתה דובר אמת בכותבך שאין לך דפי מסרים כאלו ואתה לא פועל על-פיהם, המשמעות היא כאמור, שאתה קשוב מאוד לתקשורת שאתה צורך ולמסריה, יהיו נכונים או שקריים ככל שיהיו.

מאחר ודווקא אתה זה שכותב כאן ולמעשה פותח את השרשור כולו באמירה (הנכונה) שלא ניתן לסמוך על התקשורת, כלומר אתה מזהה ומכיר את הבעיה בכך, אתה בעצם הלכה למעשה מלמד כאן שעל אף מודעותך אתה בכל זאת נופל לאמונה בדבריה של תקשורת זו. אותה אחת שלדבריך (הנכונים) לא ניתן לסמוך עליה.

כאמור, עצוב למדי על פניו. לא שאני חסיד של שיטת דפי המסרים (בוודאי לא כשהם מתבררים לרוב כמיושנים אשר האמת כבר השיגה אותם מזמן ובכל זאת גולשים מרגישים צורך עדיין לרוץ עם ה'מידע' כביכול שמופיע בהם). אבל נראה לי שהיה עדיף להודות בהשפעת דפי המסרים על כתיבתי, מאשר לכתוב מצד אחד שלא ניתן לסמוך על אף מילה שהתקשורת כותבת ומצד שני להתנסח בצורה שבמובהק נלמדה מהתקשורת הזאת עצמה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עצוב אם זה נכון. הרי דבריך מלמדים על השקפת עולמך מטבע הדברים.
השקפת עולמי מוכרת וידועה לכל מי שקורא את תגובתיי והיא גם לא השתנתה מאז שאני פועל כאן. איני מתבייש בה.
אלא שהתייחסותך לעניינים השונים כמו למשל האשמת "הבן של" במלחמה ושאר מרעין בישין, מלמדת שאתה לגמרי מושפע מהנרטיב שהתקשורת שאתה צורך מבקש לקדם.
א. לא האשמתי את הבן במלחמה גם אם הוא היה זה שיצר לאורך שנים את הרקע, כשהוא דאג להעביר ללא הפסק מזוודות מלאות בדולארים לחמאס. ובל נשכח גם את אמירותיו החוזרות ונשנות ש"החמאס מורתע". מורתע? ממתי?

לעומת זאת, אני כן מאשים אותו בדרך שהוא מנהל בה את המלחמה. אבל גם זה לא ממש שייך שכן, כל התנהלותו כראש ממשלה מבוססת על דרכים רעות.

ב. התקשורת על כלל פרשניה בד"כ אינה מדברת אלי. לי נמאס לגמרי מכל ההסברים של ה"ידענים" שאינם אלא אלובים או תתי אלובים בדימוס.
אלו הרי לא דברים שהמצאת ממוחך הקודח. הם מגיעים מאיזשהו מקום. אז אם זה מדפי המסרים שרבים מהכותבים כאן נוהגים לצטט (מבלי להודות בכך כמובן), ניחא. זה לגיטימי גם אם דעתי שונה בדרך כלל. אבל בהנחה שאתה דובר אמת בכותבך שאין לך דפי מסרים כאלו ואתה לא פועל על-פיהם, המשמעות היא כאמור, שאתה קשוב מאוד לתקשורת שאתה צורך ולמסריה, יהיו נכונים או שקריים ככל שיהיו.
חי חי חי. מעבר לזה שאני לא ממש צופה בערוצי ה"0מול", אני גם צופה בשיחות של יצחק בריק ואחרים ביו טיוב. ככה ש... תרגיע.

זאת מעבר לעובדה, שגם כאן, הכנסתי כתבה שאולי אינה מוסמכת ואינה מציגה מקורות, עדיין טרחתי והוספתי ציטוט מהויקיפדיה, שבעקבותיו יכולתי לקשור ריקושטים שהוזכרו בו, אל הדבים שנכתבו בכתבה הארוכה שהבאתי. לכן, לא תוכל לומר נגדי, שאני נסמך "רק על".
מאחר ודווקא אתה זה שכותב כאן ולמעשה פותח את השרשור כולו באמירה (הנכונה) שלא ניתן לסמוך על התקשורת, כלומר אתה מזהה ומכיר את הבעיה בכך, אתה בעצם הלכה למעשה מלמד כאן שעל אף מודעותך אתה בכל זאת נופל לאמונה בדבריה של תקשורת זו. אותה אחת שלדבריך (הנכונים) לא ניתן לסמוך עליה.
ולכן הבאתי 2 מקורות שונים שאיכשהו מתחברים זה לזה. הדבר היחיד שתוכל לומר הוא, שעדיין לא הצלחתי לחדור לעובי הקורה ולמצוא סימוכין נוספים לדברים שהבאתי. אבל אל חשש. אעבוד על כך.
כאמור, עצוב למדי על פניו.
אז תתעצב. זה בסדר. לא אמנע ממך את הפעולה הזו.
לא שאני חסיד של שיטת דפי המסרים (בוודאי לא כשהם מתבררים לרוב כמיושנים אשר האמת כבר השיגה אותם מזמן ובכל זאת גולשים מרגישים צורך עדיין לרוץ עם ה'מידע' כביכול שמופיע בהם).
הפוך גוטה, הפוך. קודם כל, המידע שבכתבה שהבאתי הוא מידע על דברים שהתרחשו מזמן, כך שהדבר היחיד שיש לחקור כאן, האם אלה דברי אמת או שקר. העובדה שזה התרחש מזמן, לא מורידה שביב של חשש, שהיה כאן מניע ותוצאה.

מעבר לזה, גם אם תאמר שהכתבה הזו התפרסמה כעת מתוך מניע מיידי לפגוע באובייקט? יבגי בעצמו מעיד על כך, שכבר לפני כשנתיים, בימי בנט העליזים, הוא כבר נתקל בכתבה זו. לכן, מה שהיה "נכון" אז, נכון גם היום. אז למה המרכאות? כי עדיין לא הוכח, שכל מה שנכתב בכתבה הזו הוא באמת תיאור של מה שאירע.

אבל מה תאמר, אם וכאשר יוכיחו לך, שמר בנציון נתניהו פעל כדי להפיל את בגין ולתפוס במקומו את רסן השליטה על תנועת הרביזיוניסטים גם בארץ?
אבל נראה לי שהיה עדיף להודות בהשפעת דפי המסרים על כתיבתי, מאשר לכתוב מצד אחד שלא ניתן לסמוך על אף מילה שהתקשורת כותבת ומצד שני להתנסח בצורה שבמובהק נלמדה מהתקשורת הזאת עצמה.
לכן הבאתי 2 מאמרים בלתי תלויים זה בזה, שכן מחברים קצוות. אין בזה שום נגיעה ל"תקשורת עכשווית". והלוא גם אם איני יודע מתי נכתב המאמר הראשון ועל מה הוא נסמך, הבאתי ממקור אחר מאמר שקצותיו מתחברים למאמר ההוא. אז איפה אתה רואה כאן "דפי מסרים" ו/או התייחסות לדברים הנאמרים כיום בתקשורת?
כלום מאלה לא תלויים במסרי התקשורת העכשווית.

הן אם משום שלא זכה לראות את כל התמונה והוא נחשף רק לזווית ראייה מוגבלת, והן אם בשל העובדה, שהוא כן ראה והבין הכל,
אבל היה לו נוח לפרסם חלקי מידע, שימנעו מהקורא לזהות את שאר חלקי הפאזל.
אז הנה ראיה שאולי תעמיד את כל הביביסטים במקומם הנכון (או שהם יעדיפו לירוק על הכתבה ולומר שהיא שקרית, בהיותם נאמנים
אך ורק לדפי המסרים מטעם. אז הנה... בבקשה:

(4) אזרחים החרדים לדמוקרטיה | # פוסט מדהים, חובה על כולם לקרוא, מסביר את כל הרעל והרוע שאנו חווים היום | Facebook
משהו לא מסתדר לי אם "חשוב לציין שרוב העקורים שהיו לפני המלחמה חברים בבית"ר ובתנועה הרוויזיוניסטית הזדהו יותר עם בית"ר והתנועה הרוויזיוניסטית מאשר עם אצ"ל. כולם הכירו את ז'בוטינסקי, ונטייתם הטבעית היה להיות נאמן למי שהציג עצמו כזה שמונה ליורשו של ז'בוטינסקי, המנהיג הנערץ שלהם. את בגין ומורשת האצ"ל בארץ הכירו הרבה פחות. זה השפיע על ההחלטות של ראשי המטה, שנטו לקבל את מנהיגותו של בן ציון נתניהו."

אז למה לבן ציון נתניהו לעשות פוטץ' הוא אמור להחליף את בגין בצורה טבעית כי רוב האנשים מאמינים לז'בוטינסקי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משהו לא מסתדר לי אם "חשוב לציין שרוב העקורים שהיו לפני המלחמה חברים בבית"ר ובתנועה הרוויזיוניסטית הזדהו יותר עם בית"ר והתנועה הרוויזיוניסטית מאשר עם אצ"ל. כולם הכירו את ז'בוטינסקי, ונטייתם הטבעית היה להיות נאמן למי שהציג עצמו כזה שמונה ליורשו של ז'בוטינסקי, המנהיג הנערץ שלהם. את בגין ומורשת האצ"ל בארץ הכירו הרבה פחות. זה השפיע על ההחלטות של ראשי המטה, שנטו לקבל את מנהיגותו של בן ציון נתניהו."

אז למה לבן ציון נתניהו לעשות פוטץ' הוא אמור להחליף את בגין בצורה טבעית כי רוב האנשים מאמינים לז'בוטינסקי.
מאד יתכן, שבאותם ימים שבהם פעלו ז'בוטינסקי ובנציון, עוד לא היה אינטרנט והתקשורת הייתה דלה יחסית.
כך יכול היה מר בנציון ליצור את אותו הפוטש, ולפגוע בבגין ואפילו במימשל ב.ג., בתמיכתם של הרביזיוניסטים שבחו"ל, מבלי ליצור מלחמת מעמדות בארץ הקוידעש.
לא בדקתי את הנושא, אבל לדעתי, מעמדו של בגין היה די מבוסס בארץ, והגעתו של "יורש" חדש של מורשתו של ז'בו, לא היה מתקבל היטב כאן. נכון שאין לי מושג מדויק מה בדיוק אירע כאן, ורב הנסתר על הנראה. אז מה שנותר זה , שמישהו ירים את הכפפה ויבדוק לעומק מה בדיוק אירע כאן.

The Real Big Joe

Well-known member

בגין היה בארץ והנהיג בפועל. נתניהו התקבל על ידי המיעוט של העקורים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בגין היה בארץ והנהיג בפועל. נתניהו התקבל על ידי המיעוט של העקורים.
איני בטוח שמספר ה"עקורים" היה קטן ממספר הרביזיוניסטים שחיו כאן בארץ, אבל לא בזה העניין. שורש העניין היה, שבנציון היה חייב להגיע לארץ, שבה מעמדם של אנשים כמו בגין היה כבר מבוסס, ולהפוך תוך יום את הקערה על פיה. והעובדות מלמדות, שבזה הוא נכשל.

The Real Big Joe

Well-known member
איני בטוח שמספר ה"עקורים" היה קטן ממספר הרביזיוניסטים שחיו כאן בארץ, אבל לא בזה העניין. שורש העניין היה, שבנציון היה חייב להגיע לארץ, שבה מעמדם של אנשים כמו בגין היה כבר מבוסס, ולהפוך תוך יום את הקערה על פיה. והעובדות מלמדות, שבזה הוא נכשל.
באצ"ל היו 4000 עד 6000 חברים. לא כל הרוויזיוניסטים היו מגויסים. אלו מספרים שבוודאות רבים יותר מהרוויזיוניסטים הפעילים בארהב.

DANIAVNI

Well-known member
הן אם משום שלא זכה לראות את כל התמונה והוא נחשף רק לזווית ראייה מוגבלת, והן אם בשל העובדה, שהוא כן ראה והבין הכל,
אבל היה לו נוח לפרסם חלקי מידע, שימנעו מהקורא לזהות את שאר חלקי הפאזל.
אז הנה ראיה שאולי תעמיד את כל הביביסטים במקומם הנכון (או שהם יעדיפו לירוק על הכתבה ולומר שהיא שקרית, בהיותם נאמנים
אך ורק לדפי המסרים מטעם. אז הנה... בבקשה:

(4) אזרחים החרדים לדמוקרטיה | # פוסט מדהים, חובה על כולם לקרוא, מסביר את כל הרעל והרוע שאנו חווים היום | Facebook
של נעליך מעל רגליך.

אנשים נלחמו ונהרגו על הקמת המדינה והופכים את זה לסיפורי כיפה אדומה לקטנטנים .

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
של נעליך מעל רגליך.

אנשים נלחמו ונהרגו על הקמת המדינה והופכים את זה לסיפורי כיפה אדומה לקטנטנים .
אני צריך להשיל נעליי? אני כתבתי את זה? ולהפך. דברים אלה מחזקים את מי שהיה כאן ראש ממשלה כמה שנים והשאיר לנו את עזה בידינו. מיסטר מנחם בגין.

למעלה