כבוד לאנשים הכי ותיקים בפורום!!

כבוד לאנשים הכי ותיקים בפורום!!

שנמצאים פה הרבה יותר זמן ממני ואני פה המון זמן. אחרי סינון וחיפוש קל בארכיון העליתי את השמות: נתחיל במנהל הפורום: אופיר - dark side online אסף הירשברג - האיש והתופעה (אף פעם לא הבנתי איך הוא מתמצא כל כך טוב בארכיון. לא יאומן, תוך שנייה הוא מביא לך משהו מלפני חצי שנה) יפית - שלמונזה - זוכרת את הימים שבהם ההודעות שלך היו בלי גיטרה? נווה - N a V e - מקווה שרשמתי את הניק שלך טוב שלום - את באה לבקר - טוב שחזרת וינסטון סמית - הרבה זמן לא הגיב פה. עבדו עקבותיו בפורום נוער מרץ נראה לי לנארד - גם אדם חשוב שאני לא רואה מגיב יותר מדיי בזמן האחרון מריושי - נוסיף סימן קריאה נחמד כזה ! צמ"ל - צריך משינה לוריד - מתחילים להגמר לי הרעיונות פה בוטרוס ראלי - רשמית אין לי יותר רעיונות אם יש פה ממש ותיקים ששכחתי אותם מצטער מראש...

נכה009

New member
מה הקטע להזכיר את הותיקים

אז נכון כבוד להם שהקימו..באמת כבוד זה לא קל באמת.. ועל ההתמדה וכל זה.. אבל תנו לנו הזדמנות להשתלב כל שנייה רואים "החדשים........החדשים......."

נכה009

New member
לא אמרתי שלא

אבל כל שנייה.. זה מוגזם אנשים קולטים אחרי הודעה אחת לא כמה.. ואם זה באמת עשה משו אז סליחה שהגבתי.. אולי אני לא צודקת..

שלמונזה

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo168.gif

אוקי אבל בכ"ז לא דייקת: המתיישבים הראשונים של הפורום היו: כמובן אופיר שפתח את הפורום אני בכינוי שלמונזה אביגיל - אוהבת משינה לשעבר תלאבובה כיום צמ"ל מריושי בוטרוס ראלי והיה גם את... יעל בלי שם - מי זוכר אתה? בכל אופן אם אני אל טועה, כולנו או רובינו הגענו מפורום משינה הקודם שהיה באתר של אופיר, ועברנו איתו ביחד לתפוז. אח"כ לאט לאט הצטרפו המון אנשים הבולטים בהם הם N A V E אז בכינוי החביב עושים שוק עם גיל חובב, אסף הצטרף אלינו וגם שלום - שהיה בפורום הקודם ולקח לו זמן להגיע לפה. ובקיצור לאט לאט באו לפה הרבה אנשים וחברים טובים וטוב שכך. עכשיו משהו שאני חייבת להבהיר: מסורת התנאי קבלה... אני התחלתי אותה!!! אם אני לא טוהע זה התחיל בשיר אחד אהוב של משינה אך מכיוון שלכולם היה קשה לענות אז ההמשכנו עם 5 שירים אהובים. אח"כ בתנאי קבלה היה גם מקום מגורים, כי עשינו "מלחמת המרכז נגד חיפה" היה פה פשוט הרבה אנשים מהקריות (ואיפה הם היום?!) ובקיצור: אחלה פורום שבעולם, אל תתנו להרוס אותו

amc22

New member
מילים כדורבנות../images/Emo70.gif

מקווה להיות אחת מהוותיקים פה מתישהו

NISAN1000

New member
יווווווווו

איך את מזכירה לי שחשבנו איפה לעשות את המפגש... ואסף בדיוק נסע לחו"ל ומישהו הציע לעשות שם את המפגש חחחחחחחחחחח

זכרונות זכרונות...

אחחחח.... כשהתחילו למכור כרטיסים להופעה הראשונה הייתי לחוץ לקנות כרטיס לפני הנסיעה. ולמזלי, הספקתי. אח"כ פירסמו כרטיסים להופעה השניה, ובסבב טלפונים מרשים מלובי המלון בנאגסאקי, השגתי כרטיסים. כמה ימים אחר כך אמא שלי אומרת לי שהיתה מודעה לכרטיסים להופעות 3-4. אני: "נו...!!! את לא מתפקדת!!!". למחרת קיבלתי דיווח על כרטיסים לאורקסטרה.
אוהב אותך אמא!!!

זה מריושי שהיה אז במזרח

ואני ידעתי שיש מצב שאני הולך לעבור בהונג קונג, אז אמרתי, יאללה נעשה את המפגש שם

לא יאומן אני לא מאמין!!!!

איך שכחתי אותך! רשמתי אותך בדף שרשמתי בו את השמות של הוותיקים וכשהעתקתי להודעה כנראה פיספסתי!

למעלה