כאשר תעלי

צייר

New member
כאשר תעלי

כאשר תעלי על מיטתך הלילה תחשבי עליי, תזכרי בלילות אהבה שלנו, בלילות מלאים אנרגיות של אהבה והמון תשוקה. יש משהו שאני שומר, מחזיק בלבי שומר בנשמתי, משהו שבעל משמעות משהו שמדליק אותי. במילה אחת זו את, את האישה שעושה לי זאת כל היום. היופי שלך מהדהד בראשי כל הזמן כל רגע את נמצאת מול עיניים האם זה דבר אמיתי. האם זה הדבר שגורם ללבי לחייך לזמר כל הזמן. צייר

ריח.. אבק בשיערך

בצילו של יום קיץ.. אם השמש היתה מאירה לי כל היום אם הירח היה שומר לי כוכב אם התורה היתה מוסיפה לי ברכה ואם ה´ היה שומר לי אותך בצילו של יום קייץ.. הייתי קמה מוקדם בשבילך יקירי שהשמש לא תוסיף ותמעד לא תחמם את גופך וזה לא יבוא ממני בצילו של יום קייץ.. הייתי מחכה שירד עלינו ערב ואז היו נחים לנו במיטת אוהבים והיה ללנו כוכב משלנו בשמייים בצילו של יום קייץ.. נשבענו אמונים לגעת לעולמים ברך הנולד בלב שאהב בגוף שליטף.. עשינו היסטוריה כמו התורה בצילו של יום קייץ... אם הוא רק היה שם ה´ הייתי נותת ממני יותר . הוא ממני יותר אין דבר שהוא עשה ולא הרחיב לי בו יותר את הלב ריח אבק בשיערו.. הוא עוד אחד מהריחות שלו שעושים לי את זה.! אהבתיה..

dani09

New member
העצב בעיניך

העצב בעיניך לא לי הוא העצב בעיניך לא שלי הוא שלך. אבל,איתך בדרך צועדת לא פוחדת כי אני איתך כולי שלך ועבורך- אהבתי נשמתי מרחפת משולבת בנשמתך. העצב בעיניך לא שלנו הוא כי הפרידה אם היא פרידה ואם תהיה זמנית בלבד כי איתך צועדת לא פוחדת. מוקדש לך...

צייר

New member
אוהב אותך דני חמודה שלי

שמחתי לקרוא את מה שכתבת מחזיק לך אצבעות וממתין לרגע, לרגע הגדול לרגע של.......... צייר

למעלה