כאן נמחק הודעה

מיקהפ

New member
צודק, נא להתלונן להנהלת תפוז.

מנסיוני הודעות נמחקות בשל הבעייתיות של דברי הכותב.

לפעמים הכותב עצמו אינו מודע לכך שהדברים בעיתיים. מבחינתו הכל תקין וכאן בעצם כל הבעיה.

קלייטון.ש

Well-known member
תסכול הוא אחד הרגשות שאני לא מבין

כלומר הבנתי לוגית שמדובר במצב שרוצים להשיג משהו אבל הוא מסוכל ואי אפשר לעקוף את הסיכול, והבנתי שזה רגש שלילי, אבל לי אישית אף פעם לא יצא להתרגש ממצב כזה או לראות בו בעיה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אולי חוסר היכולת שלך להתרגש ממצב

&nbsp זו הבעייה (שאותה כמובן אינך יכול לראות) ? &nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
בטח, זה אחד המאפיינים של הדפיקות שאובחנה אצלי בזמנו

הראשונה שלחה אותי בזמנו לאבחון פסיכולוגי ובעקבות התוצאות החליטה שמתגרשים. בבוקרו של אותו יום היא שוחחה עם הפסיכולוג שאמר לה "חבל לך על הזמן" (של להמשיך לחיות איתי בציפיה שמשהו ישתנה), ובערב ביקשה ממני לעזוב את הבית. הלכתי בשמחה כי באמת העמידה בציפיות שלה כבר היתה מעבר לכוחי.

סופהו1

New member
פסיכולוג אידיוט

ולא בגלל האיבחון. יתכן שהוא צודק. מה פתאום שוחח איתה? איפה חיסיון איש מקצוע- מטופל שאינו חסוי או קטין? &nbsp &nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
אני אמרתי לו שיסביר לאשתי מה הבעיה איתי

סיכמנו שאשתי תתקשר אליו והוא יסביר לה ישר מה הוא חושב ויענה ישירות לשאלות שלה. הרי היא היתה "המזמינה של העבודה". היא זו שהחליטה שלא יכול להיות שגבר נורמלי יתנהג כמוני וחייבת להיות איזו הפרעה רצינית. ההתנהגות שלי סה"כ לא היתה מאד חריגה - לא שיא הנורמליות אמנם אבל לא חסר גברים שמגלים שהם לא נמשכים לבת הזוג ומסתירים זאת ממנה תקופה ארוכה. וגם מהצד הנשי כמובן. על דבר כזה אפשר ללכת לייעוץ זוגי אבל לא מודיעים שהגבר לא שפוי. בכל זאת יצא שהיא צדקה והפסיכולוג באמת אבחן משהו. הסביר לה בטלפון, אמר שככה זה ואין מה לעשות, והיא החליטה שאם כך היא לא ממשיכה איתי. נפרדנו כידידים, היא מצאה (למחרת) גבר שהרבה יותר מתאים לה, והנה אנחנו החברים הכי טובים בעולם.

קלייטון.ש

Well-known member
שמעתי פעם לפני שנים קטע מהתוכנית שלה

התקשר אליה מישהו שסבל מ OCD להתייעץ איתה על תרופות. אני לא זוכר מה ענתה לו אבל פתאום היא החליטה לתת לו טיפול דרך הטלפון, ואמרה לו ככה דרך הטלפון ש"יילחם" בדחף לעשות את המעשה שהוא עושה. הוא ענה לה כצפוי שהוא לא יכול. אמרה לו "טוב" וסגרה את השיחה. אני לא יודע עד היום אם באמת חשבה שהעצה שלה תעזור.

למה אני מתוסכלת?

יוסי יקירי. יודע כמה הודעות כאלה אני מקבלת בתיבת המסרים? "למה את מתוסכלת"? אתה לא המצאת את הגלגל.

יוסי ר1

Active member
לא התכוונתי להמציא שום גלגל. וגם לא לכתוב מסרים.

בדרך כלל, ניק מבטא משהו שלבעליו חשוב להציג. זה יכול להיות השם האמיתי, או איזו דאחקה, או שאיפה כלשהי. להופיע תחת ההכרזה "מתוסכלת" זו אמירה. אבל, כל אחד ובחירותיו...

עדיין לא הבנתי מה כל כך מתוחכם או איזו אמירה

יש תחת השם הכל כך בנאלי "יוסי". ומה אומרת התוספת ר1 אתה עובד בשב"כ?

יוסי ר1

Active member
ממש לא. כשנרשמתי לתפוז, כתבתי את שמי

יוסי, ואות משם משפחתי. התפוז סרב לקבל את הניק, טען שניק כזה כבר בשימוש. אז הוספתי 1 כדי שיקבל את הרישום. ל1 הזה אין שום משמעות נוספת.

אבי בן 1231

Well-known member
אין בנאליות ואין תיחכום בשם יוסי, אולי מן הסתם זה שמו האמיתי

ואין הוא צריך להסתתר מאחורי ניק מסתורי ואלי גם להחליפו פעם בחודשיים.

למעלה